Schalding-Heining vs Kirchanschöring H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Schalding-Heining logosu
iç saha formu
L L D L L
Oberliga - Bayern Süd
Sportanlage Reuthinger Weg
Kirchanschöring logosu
deplasman formu
D L L L W

AI Maç Analizi

Schalding-Heining
Kirchanschöring

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Schalding-Heining (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kirchanschöring (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.80
0.30
1.30
1.30
1.30
1.30
2.5 Üst katsayısı
3.50
5.00
2.00
3.50
3.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.25
3.60
2.90
3.95
3.60
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Schalding-Heining (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kirchanschöring (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L W L L
L L D L L
L L D W L
vs
D L L W L
L W D L L
D L L L W
2.5 Üst Formu
U O U O O
O O O O O
U O U U O
vs
U O O O O
U O U O O
U O O O O
KG VAR Formu
Y N N Y N
Y N Y N Y
N Y Y N N
vs
Y Y N Y Y
N Y Y N Y
Y N Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.30 5.00 3.60 Schalding-Heining (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.30 2.80 3.80 Kirchanschöring (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Schalding-Heining +1.00
Schalding-Heining +1.50
Schalding-Heining +0.50
Schalding-Heining +1.70
Schalding-Heining +2.20
Schalding-Heining +1.20
Schalding-Heining +0.30
Schalding-Heining +0.80
Kirchanschöring +0.20
Maç başı ort. atılan gol
1.00 1.20 0.80 Schalding-Heining (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.10 1.00 1.20 Kirchanschöring (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kirchanschöring +0.10
Eşit
Kirchanschöring +0.20
Schalding-Heining +0.10
Schalding-Heining +0.20
Eşit
Kirchanschöring +0.30
Kirchanschöring +0.20
Kirchanschöring +0.40
Maç başı ort. yenen gol
3.30 3.80 2.80 Schalding-Heining (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.20 1.80 2.60 Kirchanschöring (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kirchanschöring daha iyi
Kirchanschöring daha iyi
Kirchanschöring daha iyi
Kirchanschöring daha iyi
Kirchanschöring daha iyi
Kirchanschöring daha iyi
Kirchanschöring daha iyi
Kirchanschöring daha iyi
Kirchanschöring daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Schalding-Heining
Kirchanschöring

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Schalding-Heining (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kirchanschöring (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1 1.2 0.8 1.1 1 1.2
Maç başı yenen gol 3.3 3.8 2.8 2.2 1.8 2.6
Maç başı toplam gol 4.3 5 3.6 3.3 2.8 3.8
KG VAR oranı 50% 60% 40% 70% 60% 80%
Gol yememe oranı 10% 0% 20% 0% 0% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Bayern Süd maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Schalding-Heining
Kirchanschöring

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Schalding-Heining (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kirchanschöring (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Bayern Süd

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.