Imabari vs Consadole Sapporo: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Imabari
forma u siebie
L L L W L
J2 League
Imabari Satoyama Stadium
Logo drużyny Consadole Sapporo
forma na wyjeździe
L L D L L

Analiza meczu AI

Imabari
Consadole Sapporo

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Imabari (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Consadole Sapporo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.65
1.00
2.30
1.30
2.30
0.30
Współczynnik Powyżej 2.5
4.00
4.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik GG
3.95
3.60
4.30
4.30
4.30
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Imabari (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Consadole Sapporo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L L W W
L L L W L
L D L W W
vs
D D L W L
W L L D W
L L D L L
Forma Powyżej 2.5
U O O O O
O O O U O
O U O O O
vs
U U O O U
U O O U O
O O U O U
Forma GG
N Y Y Y Y
Y Y N N Y
N Y Y Y Y
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
Y Y Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.00 3.00 3.00 Imabari (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 3.40 2.80 Consadole Sapporo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Consadole Sapporo +0.10
Consadole Sapporo +0.40
Imabari +0.20
Consadole Sapporo +0.10
Consadole Sapporo +0.40
Imabari +0.20
Consadole Sapporo +0.10
Consadole Sapporo +0.40
Imabari +0.20
Śr. goli strzelonych/mecz
1.10 1.00 1.20 Imabari (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.40 1.00 Consadole Sapporo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Consadole Sapporo +0.10
Consadole Sapporo +0.30
Imabari +0.10
Consadole Sapporo +0.20
Consadole Sapporo +0.40
Po równo
Po równo
Consadole Sapporo +0.20
Imabari +0.20
Śr. goli straconych/mecz
1.90 2.00 1.80 Imabari (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.90 2.00 1.80 Consadole Sapporo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
Lepiej: Imabari
Lepiej: Consadole Sapporo
Lepiej: Consadole Sapporo
Po równo
Lepiej: Consadole Sapporo
Lepiej: Imabari
Lepiej: Imabari
Po równo
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Imabari
Consadole Sapporo

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Imabari (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Consadole Sapporo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.1 1 1.2 1.2 1.4 1
Gole stracone/mecz 1.9 2 1.8 1.9 2 1.8
Gole łącznie/mecz 3 3 3 3.1 3.4 2.8
Wskaźnik GG 70% 60% 80% 80% 80% 80%
Wskaźnik czystego konta 10% 20% 0% 10% 20% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek J2 League - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Imabari
Consadole Sapporo

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Imabari (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Consadole Sapporo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

J2 League

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Vegalta Sendai 10 7 2 1 18:8 +10 23 D W W W W
2 Omiya Ardija 10 5 5 0 20:9 +11 20 D D W D W
3 Albirex Niigata 10 6 2 2 14:14 0 20 W W D W D
4 Kataller Toyama 10 5 3 2 19:10 +9 18 D W D W D
5 Yokohama FC 10 5 2 3 19:13 +6 17 L W D W L
6 Shonan Bellmare 10 4 5 1 11:9 +2 17 W D W D D
7 Oita Trinita 10 3 5 2 11:8 +3 14 D D D W W
8 Fujieda MYFC 10 3 4 3 13:11 +2 13 L D D D L
9 Blaublitz Akita 10 3 4 3 12:11 +1 13 W D D W L
10 Tegevajaro Miyazaki 10 3 4 3 14:14 0 13 W W W D D
11 Jubilo Iwata 10 4 1 5 12:13 -1 13 W L L L W
12 Tokushima Vortis 10 4 1 5 10:12 -2 13 L W W L L
13 Montedio Yamagata 10 4 0 6 11:9 +2 12 L L W L L
14 Iwaki 10 4 0 6 13:17 -4 12 W W L L W
15 Sagan Tosu 10 3 2 5 9:12 -3 11 L L L L W
16 Tochigi City 10 3 1 6 16:17 -1 10 D L L L L
17 Imabari 10 3 1 6 11:19 -8 10 W L L W W
18 Ventforet Kofu 10 3 1 6 9:18 -9 10 L L L L W
19 Vanraure Hachinohe 10 3 1 6 6:17 -11 10 L L W L L
20 Consadole Sapporo 10 2 2 6 12:19 -7 8 D D L W L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Albirex Niigata 5 5 0 0 8:3 +5 15
2 Omiya Ardija 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Blaublitz Akita 6 3 2 1 10:7 +3 11
4 Yokohama FC 5 3 1 1 13:6 +7 10
5 Tokushima Vortis 5 3 1 1 6:2 +4 10
6 Fujieda MYFC 5 2 3 0 7:3 +4 9
7 Montedio Yamagata 6 3 0 3 7:5 +2 9
8 Iwaki 5 3 0 2 7:6 +1 9
9 Sagan Tosu 5 3 0 2 7:6 +1 9
10 Oita Trinita 5 2 2 1 8:5 +3 8
11 Vegalta Sendai 4 2 2 0 7:4 +3 8
12 Tegevajaro Miyazaki 5 2 2 1 7:6 +1 8
13 Jubilo Iwata 5 2 1 2 5:5 0 7
14 Ventforet Kofu 6 2 1 3 6:7 -1 7
15 Consadole Sapporo 5 2 1 2 7:10 -3 7
16 Kataller Toyama 5 1 3 1 10:7 +3 6
17 Vanraure Hachinohe 6 2 0 4 3:8 -5 6
18 Shonan Bellmare 4 1 2 1 4:5 -1 5
19 Tochigi City 4 1 0 3 8:8 0 3
20 Imabari 4 1 0 3 4:8 -4 3
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Vegalta Sendai 6 5 0 1 11:4 +7 15
2 Kataller Toyama 5 4 0 1 9:3 +6 12
3 Shonan Bellmare 6 3 3 0 7:4 +3 12
4 Omiya Ardija 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 Tochigi City 6 2 1 3 8:9 -1 7
6 Yokohama FC 5 2 1 2 6:7 -1 7
7 Imabari 6 2 1 3 7:11 -4 7
8 Oita Trinita 5 1 3 1 3:3 0 6
9 Jubilo Iwata 5 2 0 3 7:8 -1 6
10 Tegevajaro Miyazaki 5 1 2 2 7:8 -1 5
11 Albirex Niigata 5 1 2 2 6:11 -5 5
12 Fujieda MYFC 5 1 1 3 6:8 -2 4
13 Vanraure Hachinohe 4 1 1 2 3:9 -6 4
14 Montedio Yamagata 4 1 0 3 4:4 0 3
15 Iwaki 5 1 0 4 6:11 -5 3
16 Tokushima Vortis 5 1 0 4 4:10 -6 3
17 Ventforet Kofu 4 1 0 3 3:11 -8 3
18 Blaublitz Akita 4 0 2 2 2:4 -2 2
19 Sagan Tosu 5 0 2 3 2:6 -4 2
20 Consadole Sapporo 5 0 1 4 5:9 -4 1

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.