Bradul Putna vs Ceahlăul Piatra Neamţ: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Bradul Putna
forma u siebie
D W W
Liga III - Serie 1
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny Ceahlăul Piatra Neamţ
forma na wyjeździe
L L L D

Analiza meczu AI

Bradul Putna
Ceahlăul Piatra Neamţ

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Bradul Putna (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.69
3.83
2.00
0.56
0.75
0.38
Współczynnik Powyżej 2.5
3.75
3.33
4.00
1.88
2.50
1.25
Współczynnik GG
4.13
5.00
3.60
2.81
3.25
2.38
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Bradul Putna (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L W L W W
D W W
L W L L W
vs
D L L D D
L D L D
L L L D
Forma Powyżej 2.5
O O O O U
U O O
O O O O U
vs
U U O U U
O U O U
O U U U
Forma GG
Y Y Y Y N
Y Y Y
Y N Y Y N
vs
Y N N Y Y
N Y N Y
N N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.13 4.67 3.60 Bradul Putna (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 2.75 2.25 Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Bradul Putna +1.63
Bradul Putna +1.38
Bradul Putna +1.88
Bradul Putna +2.17
Bradul Putna +1.92
Bradul Putna +2.42
Bradul Putna +1.10
Bradul Putna +0.85
Bradul Putna +1.35
Śr. goli strzelonych/mecz
2.57 3.33 1.80 Bradul Putna (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.38 0.50 0.25 Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Bradul Putna +2.19
Bradul Putna +2.07
Bradul Putna +2.32
Bradul Putna +2.95
Bradul Putna +2.83
Bradul Putna +3.08
Bradul Putna +1.42
Bradul Putna +1.30
Bradul Putna +1.55
Śr. goli straconych/mecz
1.57 1.33 1.80 Bradul Putna (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.13 2.25 2.00 Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Bradul Putna
Lepiej: Bradul Putna
Lepiej: Bradul Putna
Lepiej: Bradul Putna
Lepiej: Bradul Putna
Lepiej: Bradul Putna
Lepiej: Bradul Putna
Lepiej: Bradul Putna
Lepiej: Bradul Putna
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Bradul Putna
Ceahlăul Piatra Neamţ

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bradul Putna (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.57 3.33 1.8 0.38 0.5 0.25
Gole stracone/mecz 1.57 1.33 1.8 2.13 2.25 2
Gole łącznie/mecz 4.13 4.67 3.6 2.5 2.75 2.25
Wskaźnik GG 80% 100% 60% 38% 50% 25%
Wskaźnik czystego konta 20% 0% 40% 0% 0% 0%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 1 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Bradul Putna
Ceahlăul Piatra Neamţ

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bradul Putna (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 1 · Group 1

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W L W D W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 W W W L L
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W L W W W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 L W L W W
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 D W D L W
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 W L W W L
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L W L D L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L W L D L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D L L D D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 L L D L D
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0