Bradul Putna vs Ceahlăul Piatra Neamţ H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Bradul Putna
thuisvorm
D W W
Liga III - Serie 1
Stadion nog onbekend
Logo van Ceahlăul Piatra Neamţ
uitvorm
L L L D

AI-wedstrijdinzichten

Bradul Putna
Ceahlăul Piatra Neamţ

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Bradul Putna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.69
3.83
2.00
0.56
0.75
0.38
Over 2.5-coëfficiënt
3.75
3.33
4.00
1.88
2.50
1.25
BTS-coëfficiënt
4.13
5.00
3.60
2.81
3.25
2.38
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Bradul Putna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L W W
D W W
L W L L W
vs
D L L D D
L D L D
L L L D
Over 2.5-vorm
O O O O U
U O O
O O O O U
vs
U U O U U
O U O U
O U U U
BTS-vorm
Y Y Y Y N
Y Y Y
Y N Y Y N
vs
Y N N Y Y
N Y N Y
N N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.13 4.67 3.60 Bradul Putna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 2.75 2.25 Ceahlăul Piatra Neamţ (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bradul Putna +1.63
Bradul Putna +1.38
Bradul Putna +1.88
Bradul Putna +2.17
Bradul Putna +1.92
Bradul Putna +2.42
Bradul Putna +1.10
Bradul Putna +0.85
Bradul Putna +1.35
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.57 3.33 1.80 Bradul Putna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.38 0.50 0.25 Ceahlăul Piatra Neamţ (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bradul Putna +2.19
Bradul Putna +2.07
Bradul Putna +2.32
Bradul Putna +2.95
Bradul Putna +2.83
Bradul Putna +3.08
Bradul Putna +1.42
Bradul Putna +1.30
Bradul Putna +1.55
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.57 1.33 1.80 Bradul Putna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.13 2.25 2.00 Ceahlăul Piatra Neamţ (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bradul Putna beter
Bradul Putna beter
Bradul Putna beter
Bradul Putna beter
Bradul Putna beter
Bradul Putna beter
Bradul Putna beter
Bradul Putna beter
Bradul Putna beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Bradul Putna
Ceahlăul Piatra Neamţ

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bradul Putna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.57 3.33 1.8 0.38 0.5 0.25
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.57 1.33 1.8 2.13 2.25 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.13 4.67 3.6 2.5 2.75 2.25
BTS-percentage 80% 100% 60% 38% 50% 25%
Clean sheet-percentage 20% 0% 40% 0% 0% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Bradul Putna
Ceahlăul Piatra Neamţ

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bradul Putna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ceahlăul Piatra Neamţ (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 1 · Group 1

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W L W D W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 W W W L L
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W L W W W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 L W L W W
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 D W D L W
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 W L W W L
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L W L D L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L W L D L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D L L D D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 L L D L D
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0