Odorheiu Secuiesc vs CSM Adjud: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Odorheiu Secuiesc
forma u siebie
D W D W L
Liga III - Serie 1
Stadionul Municipal
Logo drużyny CSM Adjud
forma na wyjeździe
W W W W W

Analiza meczu AI

Odorheiu Secuiesc
CSM Adjud

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Odorheiu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CSM Adjud (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.75
2.60
2.90
3.80
2.60
5.00
Współczynnik Powyżej 2.5
2.00
3.00
1.00
4.00
3.00
5.00
Współczynnik GG
4.30
4.30
4.30
3.95
4.30
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Odorheiu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CSM Adjud (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D W D L W
D W D W L
W D D D W
vs
W L W D W
W D L D W
W W W W W
Forma Powyżej 2.5
U U U O O
O O U U O
U U U U O
vs
O O O U O
U O O U O
O O O O O
Forma GG
Y N Y Y Y
Y Y Y N Y
N Y Y Y Y
vs
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
N Y Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.30 4.00 2.60 Odorheiu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.40 3.00 3.80 CSM Adjud (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CSM Adjud +0.10
Odorheiu Secuiesc +0.30
CSM Adjud +0.50
Odorheiu Secuiesc +0.60
Odorheiu Secuiesc +1.00
Odorheiu Secuiesc +0.20
CSM Adjud +0.80
CSM Adjud +0.40
CSM Adjud +1.20
Śr. goli strzelonych/mecz
2.00 2.40 1.60 Odorheiu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 1.80 3.20 CSM Adjud (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CSM Adjud +0.50
Odorheiu Secuiesc +0.20
CSM Adjud +1.20
CSM Adjud +0.10
Odorheiu Secuiesc +0.60
CSM Adjud +0.80
CSM Adjud +0.90
CSM Adjud +0.20
CSM Adjud +1.60
Śr. goli straconych/mecz
1.30 1.60 1.00 Odorheiu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.90 1.20 0.60 CSM Adjud (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: CSM Adjud
Lepiej: CSM Adjud
Lepiej: CSM Adjud
Lepiej: CSM Adjud
Lepiej: CSM Adjud
Lepiej: CSM Adjud
Lepiej: CSM Adjud
Lepiej: Odorheiu Secuiesc
Lepiej: CSM Adjud
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Odorheiu Secuiesc
CSM Adjud

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Odorheiu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CSM Adjud (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2 2.4 1.6 2.5 1.8 3.2
Gole stracone/mecz 1.3 1.6 1 0.9 1.2 0.6
Gole łącznie/mecz 3.3 4 2.6 3.4 3 3.8
Wskaźnik GG 80% 80% 80% 70% 80% 60%
Wskaźnik czystego konta 20% 20% 20% 30% 20% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 1 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Odorheiu Secuiesc
CSM Adjud

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Odorheiu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CSM Adjud (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 1 · Group 1

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W L W D W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 W W W L L
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W L W W W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 L W L W W
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 D W D L W
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 W L W W L
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L W L D L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L W L D L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D L L D D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 L L D L D
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0