CS U Craiova II vs Vulturii Fărcăşeşti: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny CS U Craiova II
forma u siebie
W W D W
Liga III - Serie 6
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
Logo drużyny Vulturii Fărcăşeşti
forma na wyjeździe
W L L L L

Analiza meczu AI

CS U Craiova II
Vulturii Fărcăşeşti

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.06
4.13
2.00
2.30
3.60
1.00
Współczynnik Powyżej 2.5
3.13
3.75
2.50
4.50
4.00
5.00
Współczynnik GG
3.94
5.00
2.88
3.80
3.30
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W D D L W
W W D W
D W D L
vs
D L W L W
D W D W W
W L L L L
Forma Powyżej 2.5
O O U U O
O O U O
U O O U
vs
O O O O O
U O O O O
O O O O O
Forma GG
Y Y Y N Y
Y Y Y Y
N Y Y N
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.25 4.00 2.50 CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
4.00 2.80 5.20 Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Vulturii Fărcăşeşti +0.75
CS U Craiova II +0.45
Vulturii Fărcăşeşti +1.95
Po równo
CS U Craiova II +1.20
Vulturii Fărcăşeşti +1.20
Vulturii Fărcăşeşti +1.50
Vulturii Fărcăşeşti +0.30
Vulturii Fărcăşeşti +2.70
Śr. goli strzelonych/mecz
2.13 2.75 1.50 CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.90 2.00 1.80 Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS U Craiova II +0.23
CS U Craiova II +0.13
CS U Craiova II +0.33
CS U Craiova II +0.85
CS U Craiova II +0.75
CS U Craiova II +0.95
Vulturii Fărcăşeşti +0.40
Vulturii Fărcăşeşti +0.50
Vulturii Fărcăşeşti +0.30
Śr. goli straconych/mecz
1.13 1.25 1.00 CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.10 0.80 3.40 Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: CS U Craiova II
Lepiej: Vulturii Fărcăşeşti
Lepiej: CS U Craiova II
Lepiej: CS U Craiova II
Lepiej: Vulturii Fărcăşeşti
Lepiej: CS U Craiova II
Lepiej: CS U Craiova II
Lepiej: Vulturii Fărcăşeşti
Lepiej: CS U Craiova II
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

CS U Craiova II
Vulturii Fărcăşeşti

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.13 2.75 1.5 1.9 2 1.8
Gole stracone/mecz 1.13 1.25 1 2.1 0.8 3.4
Gole łącznie/mecz 3.25 4 2.5 4 2.8 5.2
Wskaźnik GG 75% 100% 50% 70% 60% 80%
Wskaźnik czystego konta 13% 0% 25% 20% 40% 0%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 6 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
CS U Craiova II
Vulturii Fărcăşeşti

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 6 · Group 6

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0