Minerul Lupeni vs CS U Craiova II: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Minerul Lupeni
forma u siebie
D W W W W
Liga III - Serie 6
Stadionul Minerul
Logo drużyny CS U Craiova II
forma na wyjeździe
D W D L

Analiza meczu AI

Minerul Lupeni
CS U Craiova II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Minerul Lupeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.15
4.30
2.00
3.06
4.13
2.00
Współczynnik Powyżej 2.5
1.50
1.00
2.00
3.13
3.75
2.50
Współczynnik GG
1.70
1.20
2.20
3.94
5.00
2.88
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Minerul Lupeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L W L W W
D W W W W
L W L L W
vs
W D D L W
W W D W
D W D L
Forma Powyżej 2.5
U U O U U
U U O U U
O U U O U
vs
O O U U O
O O U O
U O O U
Forma GG
N N Y N N
N N N N N
N N N Y N
vs
Y Y Y N Y
Y Y Y Y
N Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
1.60 1.40 1.80 Minerul Lupeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.25 4.00 2.50 CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS U Craiova II +1.65
CS U Craiova II +2.40
CS U Craiova II +0.90
CS U Craiova II +1.85
CS U Craiova II +2.60
CS U Craiova II +1.10
CS U Craiova II +1.45
CS U Craiova II +2.20
CS U Craiova II +0.70
Śr. goli strzelonych/mecz
1.00 1.40 0.60 Minerul Lupeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.13 2.75 1.50 CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS U Craiova II +1.13
CS U Craiova II +1.75
CS U Craiova II +0.50
CS U Craiova II +0.73
CS U Craiova II +1.35
CS U Craiova II +0.10
CS U Craiova II +1.53
CS U Craiova II +2.15
CS U Craiova II +0.90
Śr. goli straconych/mecz
0.60 0.00 1.20 Minerul Lupeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.13 1.25 1.00 CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Minerul Lupeni
Lepiej: Minerul Lupeni
Lepiej: Minerul Lupeni
Lepiej: Minerul Lupeni
Lepiej: Minerul Lupeni
Lepiej: Minerul Lupeni
Lepiej: CS U Craiova II
Lepiej: Minerul Lupeni
Lepiej: CS U Craiova II
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Minerul Lupeni
CS U Craiova II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Minerul Lupeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1 1.4 0.6 2.13 2.75 1.5
Gole stracone/mecz 0.6 0 1.2 1.13 1.25 1
Gole łącznie/mecz 1.6 1.4 1.8 3.25 4 2.5
Wskaźnik GG 10% 0% 20% 75% 100% 50%
Wskaźnik czystego konta 70% 100% 40% 13% 0% 25%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 6 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Minerul Lupeni
CS U Craiova II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Minerul Lupeni (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS U Craiova II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 6 · Group 6

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0