Petrolul Hartiesti vs Păușești: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Petrolul Hartiesti
forma u siebie
L L L
Liga III - Serie 6
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny Păușești
forma na wyjeździe
L L D D D

Analiza meczu AI

Petrolul Hartiesti
Păușești

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Păușești (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.00
0.00
0.00
1.25
1.60
0.90
Współczynnik Powyżej 2.5
3.75
3.33
4.00
2.00
1.00
3.00
Współczynnik GG
2.38
2.67
2.20
3.95
2.90
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Păușești (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L L L L
L L L
L L L L L
vs
D L D W L
D D L W L
L L D D D
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
U O O
U O O O O
vs
O U U U O
U U U U O
O O U O U
Forma GG
Y N N Y N
N N Y
N N Y N N
vs
Y N Y N N
Y Y N N N
Y Y Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.33 4.67 4.00 Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.70 2.00 3.40 Păușești (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Petrolul Hartiesti +1.63
Petrolul Hartiesti +2.33
Petrolul Hartiesti +0.93
Petrolul Hartiesti +1.97
Petrolul Hartiesti +2.67
Petrolul Hartiesti +1.27
Petrolul Hartiesti +1.30
Petrolul Hartiesti +2.00
Petrolul Hartiesti +0.60
Śr. goli strzelonych/mecz
0.37 0.33 0.40 Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.00 0.60 1.40 Păușești (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Păușești +0.63
Păușești +0.23
Păușești +1.03
Păușești +0.67
Păușești +0.27
Păușești +1.07
Păușești +0.60
Păușești +0.20
Păușești +1.00
Śr. goli straconych/mecz
3.97 4.33 3.60 Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.70 1.40 2.00 Păușești (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Păușești
Lepiej: Păușești
Lepiej: Păușești
Lepiej: Păușești
Lepiej: Păușești
Lepiej: Păușești
Lepiej: Păușești
Lepiej: Păușești
Lepiej: Păușești
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Petrolul Hartiesti
Păușești

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Păușești (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.37 0.33 0.4 1 0.6 1.4
Gole stracone/mecz 3.97 4.33 3.6 1.7 1.4 2
Gole łącznie/mecz 4.33 4.67 4 2.7 2 3.4
Wskaźnik GG 27% 33% 20% 70% 40% 100%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 10% 20% 0%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 6 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Petrolul Hartiesti
Păușești

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Păușești (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 6 · Group 6

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0