Academica Recea vs SCM Zalău: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Academica Recea
forma u siebie
L W W
Liga III - Serie 8
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny SCM Zalău
forma na wyjeździe
D W W W D

Analiza meczu AI

Academica Recea
SCM Zalău

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Academica Recea (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
SCM Zalău (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.13
3.33
3.00
2.60
1.60
3.60
Współczynnik Powyżej 2.5
3.13
3.33
3.00
1.50
2.00
1.00
Współczynnik GG
3.25
2.67
3.60
2.60
1.60
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Academica Recea (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
SCM Zalău (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L W W W W
L W W
W L L W W
vs
W W W L D
D L D W L
D W W W D
Forma Powyżej 2.5
O O O U U
O O U
U O O O U
vs
O O U O U
U U U O O
U U O U U
Forma GG
Y Y Y N N
N Y N
N Y Y Y N
vs
Y N N Y Y
N N N N Y
Y N Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.80 4.00 3.60 Academica Recea (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.10 1.60 2.60 SCM Zalău (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Academica Recea +1.70
Academica Recea +2.20
Academica Recea +1.20
Academica Recea +1.90
Academica Recea +2.40
Academica Recea +1.40
Academica Recea +1.50
Academica Recea +2.00
Academica Recea +1.00
Śr. goli strzelonych/mecz
2.13 2.67 1.60 Academica Recea (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 1.00 1.80 SCM Zalău (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Academica Recea +0.73
Academica Recea +1.13
Academica Recea +0.33
Academica Recea +1.27
Academica Recea +1.67
Academica Recea +0.87
Academica Recea +0.20
Academica Recea +0.60
SCM Zalău +0.20
Śr. goli straconych/mecz
1.67 1.33 2.00 Academica Recea (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.70 0.60 0.80 SCM Zalău (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: SCM Zalău
Lepiej: SCM Zalău
Lepiej: SCM Zalău
Lepiej: SCM Zalău
Lepiej: SCM Zalău
Lepiej: SCM Zalău
Lepiej: SCM Zalău
Lepiej: SCM Zalău
Lepiej: SCM Zalău
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Academica Recea
SCM Zalău

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Academica Recea (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
SCM Zalău (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.13 2.67 1.6 1.4 1 1.8
Gole stracone/mecz 1.67 1.33 2 0.7 0.6 0.8
Gole łącznie/mecz 3.8 4 3.6 2.1 1.6 2.6
Wskaźnik GG 47% 33% 60% 40% 20% 60%
Wskaźnik czystego konta 37% 33% 40% 50% 60% 40%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 8 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Academica Recea
SCM Zalău

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Academica Recea (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
SCM Zalău (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 8 · Group 8

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0