Sânmartin vs Transilvania Sport Academy: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Sânmartin
forma u siebie
W W D L L
Liga III - Serie 8
Stadionul Comunal Sânmartin
Logo drużyny Transilvania Sport Academy
forma na wyjeździe
L L L L L

Analiza meczu AI

Sânmartin
Transilvania Sport Academy

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Sânmartin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Transilvania Sport Academy (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.60
2.30
2.90
0.19
0.50
0.00
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
4.00
1.00
3.75
3.33
4.00
Współczynnik GG
3.10
2.90
3.30
3.06
3.33
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Sânmartin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Transilvania Sport Academy (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D D D L L
W W D L L
W D W D D
vs
L L D L L
L L D
L L L L L
Forma Powyżej 2.5
U O U O U
O O O O U
U U O U U
vs
O O U O O
O O U
O U O O O
Forma GG
Y Y Y N N
Y N Y N N
N N Y Y Y
vs
Y Y N Y N
Y Y N
N N Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.60 3.40 1.80 Sânmartin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
4.20 3.00 5.40 Transilvania Sport Academy (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Transilvania Sport Academy +1.60
Transilvania Sport Academy +0.40
Transilvania Sport Academy +2.80
Transilvania Sport Academy +0.80
Sânmartin +0.40
Transilvania Sport Academy +2.00
Transilvania Sport Academy +2.40
Transilvania Sport Academy +1.20
Transilvania Sport Academy +3.60
Śr. goli strzelonych/mecz
1.50 1.80 1.20 Sânmartin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.80 1.00 0.60 Transilvania Sport Academy (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sânmartin +0.70
Sânmartin +0.50
Sânmartin +0.90
Sânmartin +1.00
Sânmartin +0.80
Sânmartin +1.20
Sânmartin +0.40
Sânmartin +0.20
Sânmartin +0.60
Śr. goli straconych/mecz
1.10 1.60 0.60 Sânmartin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.40 2.00 4.80 Transilvania Sport Academy (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Sânmartin
Lepiej: Sânmartin
Lepiej: Sânmartin
Lepiej: Sânmartin
Lepiej: Sânmartin
Lepiej: Sânmartin
Lepiej: Sânmartin
Lepiej: Sânmartin
Lepiej: Sânmartin
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Sânmartin
Transilvania Sport Academy

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Sânmartin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Transilvania Sport Academy (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.5 1.8 1.2 0.8 1 0.6
Gole stracone/mecz 1.1 1.6 0.6 3.4 2 4.8
Gole łącznie/mecz 2.6 3.4 1.8 4.2 3 5.4
Wskaźnik GG 50% 40% 60% 53% 67% 40%
Wskaźnik czystego konta 30% 20% 40% 17% 33% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 8 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Sânmartin
Transilvania Sport Academy

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Sânmartin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Transilvania Sport Academy (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 8 · Group 8

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0