Sânmartin vs Transilvania Sport Academy: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Sânmartin
formă acasă
W W D L L
Liga III - Serie 8
Stadionul Comunal Sânmartin
Sigla Transilvania Sport Academy
formă în deplasare
L L L L L

Analiza AI a meciului

Sânmartin
Transilvania Sport Academy

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Sânmartin (General) (Acasă) (Deplasare)
Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.60
2.30
2.90
0.19
0.50
0.00
Coeficient Peste 2.5
2.50
4.00
1.00
3.75
3.33
4.00
Coeficient GG
3.10
2.90
3.30
3.06
3.33
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Sânmartin (General) (Acasă) (Deplasare)
Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D D D L L
W W D L L
W D W D D
vs
L L D L L
L L D
L L L L L
Formă Peste 2.5
U O U O U
O O O O U
U U O U U
vs
O O U O O
O O U
O U O O O
Formă GG
Y Y Y N N
Y N Y N N
N N Y Y Y
vs
Y Y N Y N
Y Y N
N N Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.60 3.40 1.80 Sânmartin (General) (Acasă) (Deplasare)
4.20 3.00 5.40 Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
Transilvania Sport Academy +1.60
Transilvania Sport Academy +0.40
Transilvania Sport Academy +2.80
Transilvania Sport Academy +0.80
Sânmartin +0.40
Transilvania Sport Academy +2.00
Transilvania Sport Academy +2.40
Transilvania Sport Academy +1.20
Transilvania Sport Academy +3.60
Media goluri marcate/meci
1.50 1.80 1.20 Sânmartin (General) (Acasă) (Deplasare)
0.80 1.00 0.60 Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
Sânmartin +0.70
Sânmartin +0.50
Sânmartin +0.90
Sânmartin +1.00
Sânmartin +0.80
Sânmartin +1.20
Sânmartin +0.40
Sânmartin +0.20
Sânmartin +0.60
Media goluri primite/meci
1.10 1.60 0.60 Sânmartin (General) (Acasă) (Deplasare)
3.40 2.00 4.80 Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Sânmartin
Mai bine: Sânmartin
Mai bine: Sânmartin
Mai bine: Sânmartin
Mai bine: Sânmartin
Mai bine: Sânmartin
Mai bine: Sânmartin
Mai bine: Sânmartin
Mai bine: Sânmartin
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Sânmartin
Transilvania Sport Academy

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sânmartin (General) (Acasă) (Deplasare)
Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.5 1.8 1.2 0.8 1 0.6
Goluri primite/meci 1.1 1.6 0.6 3.4 2 4.8
Goluri totale/meci 2.6 3.4 1.8 4.2 3 5.4
Rată GG 50% 40% 60% 53% 67% 40%
Rată meciuri fără gol primit 30% 20% 40% 17% 33% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 8 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Sânmartin
Transilvania Sport Academy

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Sânmartin (General) (Acasă) (Deplasare)
Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 8 · Group 8

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0