Ankaraspor vs Sebat Gençlikspor: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Ankaraspor
forma u siebie
L W W L L
2. Lig
15 Temmuz Milli Birlik Stadyumu
Logo drużyny Sebat Gençlikspor
forma na wyjeździe
L L

Analiza meczu AI

Ankaraspor
Sebat Gençlikspor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Ankaraspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.65
2.00
1.30
0.60
1.00
0.00
Współczynnik Powyżej 2.5
3.50
4.00
3.00
3.00
1.67
5.00
Współczynnik GG
3.60
4.30
2.90
4.30
3.83
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Ankaraspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L L W L
L W W L L
D L L L W
vs
L D L L D
D L D
L L
Forma Powyżej 2.5
O O U U O
O O O U O
O O U O U
vs
O O O U U
O U U
O O
Forma GG
Y N N N Y
Y Y Y N Y
Y Y N N N
vs
Y Y Y N Y
Y N Y
Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.50 4.20 2.80 Ankaraspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.75 3.00 4.50 Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sebat Gençlikspor +0.25
Ankaraspor +0.50
Sebat Gençlikspor +1.00
Ankaraspor +0.45
Ankaraspor +1.20
Sebat Gençlikspor +0.30
Sebat Gençlikspor +0.95
Sebat Gençlikspor +0.20
Sebat Gençlikspor +1.70
Śr. goli strzelonych/mecz
1.50 2.00 1.00 Ankaraspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.42 1.33 1.50 Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ankaraspor +0.08
Ankaraspor +0.17
Po równo
Ankaraspor +0.58
Ankaraspor +0.67
Ankaraspor +0.50
Sebat Gençlikspor +0.42
Sebat Gençlikspor +0.33
Sebat Gençlikspor +0.50
Śr. goli straconych/mecz
2.00 2.20 1.80 Ankaraspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.33 1.67 3.00 Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Ankaraspor
Lepiej: Sebat Gençlikspor
Lepiej: Ankaraspor
Lepiej: Ankaraspor
Lepiej: Sebat Gençlikspor
Lepiej: Ankaraspor
Lepiej: Ankaraspor
Lepiej: Sebat Gençlikspor
Lepiej: Ankaraspor
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 5 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Ankaraspor
Sebat Gençlikspor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Ankaraspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.5 2 1 1.42 1.33 1.5
Gole stracone/mecz 2 2.2 1.8 2.33 1.67 3
Gole łącznie/mecz 3.5 4.2 2.8 3.75 3 4.5
Wskaźnik GG 60% 80% 40% 83% 67% 100%
Wskaźnik czystego konta 10% 0% 20% 0% 0% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 5 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 2. Lig - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Ankaraspor
Sebat Gençlikspor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Ankaraspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sebat Gençlikspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 5 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

2. Lig · Lig B: White Group

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0