Melbourne Victory vs Central Coast Mariners: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Melbourne Victory
formă acasă
D W W L D
A-League
AAMI Park
Sigla Central Coast Mariners
formă în deplasare
W L L W L

Analiza AI a meciului

Melbourne Victory
Central Coast Mariners

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Melbourne Victory (General) (Acasă) (Deplasare)
Central Coast Mariners (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.10
2.60
3.60
2.10
2.20
2.00
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
4.30
4.30
4.30
3.80
4.00
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Melbourne Victory (General) (Acasă) (Deplasare)
Central Coast Mariners (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L D D W
D W W L D
W W D D W
vs
D L D W L
W D D D D
W L L W L
Formă Peste 2.5
O U O O U
U O O U O
O O O O U
vs
O O O U O
O U U O O
O O O U O
Formă GG
Y N Y Y N
Y Y Y N Y
Y Y Y Y N
vs
Y Y Y N N
Y N Y Y Y
Y Y Y N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.60 3.40 3.80 Melbourne Victory (General) (Acasă) (Deplasare)
3.20 3.00 3.40 Central Coast Mariners (General) (Acasă) (Deplasare)
Melbourne Victory +0.40
Melbourne Victory +0.60
Melbourne Victory +0.20
Melbourne Victory +0.20
Melbourne Victory +0.40
Egalitate
Melbourne Victory +0.60
Melbourne Victory +0.80
Melbourne Victory +0.40
Media goluri marcate/meci
2.30 2.20 2.40 Melbourne Victory (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.60 1.20 Central Coast Mariners (General) (Acasă) (Deplasare)
Melbourne Victory +0.90
Melbourne Victory +0.70
Melbourne Victory +1.10
Melbourne Victory +0.80
Melbourne Victory +0.60
Melbourne Victory +1.00
Melbourne Victory +1.00
Melbourne Victory +0.80
Melbourne Victory +1.20
Media goluri primite/meci
1.30 1.20 1.40 Melbourne Victory (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 1.40 2.20 Central Coast Mariners (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Melbourne Victory
Mai bine: Melbourne Victory
Mai bine: Melbourne Victory
Mai bine: Melbourne Victory
Mai bine: Melbourne Victory
Mai bine: Melbourne Victory
Mai bine: Melbourne Victory
Egalitate
Mai bine: Melbourne Victory
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Melbourne Victory
Central Coast Mariners

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Melbourne Victory (General) (Acasă) (Deplasare)
Central Coast Mariners (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.3 2.2 2.4 1.4 1.6 1.2
Goluri primite/meci 1.3 1.2 1.4 1.8 1.4 2.2
Goluri totale/meci 3.6 3.4 3.8 3.2 3 3.4
Rată GG 80% 80% 80% 70% 80% 60%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din A-League - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Melbourne Victory
Central Coast Mariners

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Melbourne Victory (General) (Acasă) (Deplasare)
Central Coast Mariners (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

A-League

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Adelaide United 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Central Coast Mariners 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Newcastle Jets 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Perth Glory 0 0 0 0 0:0 0 0
5 Brisbane Roar 0 0 0 0 0:0 0 0
6 Sydney 0 0 0 0 0:0 0 0
7 Wellington Phoenix 0 0 0 0 0:0 0 0
8 Melbourne Victory 0 0 0 0 0:0 0 0
9 Melbourne City 0 0 0 0 0:0 0 0
10 Western Sydney Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0
11 Macarthur 0 0 0 0 0:0 0 0
12 Auckland 0 0 0 0 0:0 0 0
  • Promotion - A-League (Play Offs: Semi-finals)
  • Promotion - A-League (Play Offs: Quarter-finals)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Adelaide United 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Central Coast Mariners 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Newcastle Jets 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Perth Glory 0 0 0 0 0:0 0 0
5 Brisbane Roar 0 0 0 0 0:0 0 0
6 Sydney 0 0 0 0 0:0 0 0
7 Wellington Phoenix 0 0 0 0 0:0 0 0
8 Melbourne Victory 0 0 0 0 0:0 0 0
9 Melbourne City 0 0 0 0 0:0 0 0
10 Western Sydney Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0
11 Macarthur 0 0 0 0 0:0 0 0
12 Auckland 0 0 0 0 0:0 0 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Adelaide United 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Central Coast Mariners 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Newcastle Jets 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Perth Glory 0 0 0 0 0:0 0 0
5 Brisbane Roar 0 0 0 0 0:0 0 0
6 Sydney 0 0 0 0 0:0 0 0
7 Wellington Phoenix 0 0 0 0 0:0 0 0
8 Melbourne Victory 0 0 0 0 0:0 0 0
9 Melbourne City 0 0 0 0 0:0 0 0
10 Western Sydney Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0
11 Macarthur 0 0 0 0 0:0 0 0
12 Auckland 0 0 0 0 0:0 0 0