-
Leicester
Wigan
2.00 0.304.00 2.003.60 2.60Leicester Wigan Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
PST
Milton Keynes Dons
Bromley
1.90 1.302.00 3.004.00 3.60Milton Keynes Dons Bromley Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
Sheffield Wednesday
Cambridge United
2.60 2.902.00 3.001.60 5.00Sheffield Wednesday Cambridge United Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
PST
Oxford United
Stockport County
2.90 2.603.00 1.003.30 1.90Oxford United Stockport County Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi -
PST
Luton
Doncaster
3.30 1.302.00 3.003.60 3.60Luton Doncaster Cornere Ofsaiduri Cartonașe galbene Cartonașe roșii Faulturi
-
Woking
Boreham Wood
1.60 4.302.00 3.003.30 3.60 -
AFC Fylde
Hartlepool
2.30 1.002.00 3.002.90 3.60 -
FC Halifax Town
Barrow
3.60 2.602.00 3.003.60 4.30 -
Altrincham
Kidderminster Harriers
5.00 2.605.00 3.004.30 3.00 -
AFC Hornchurch
Yeovil Town
4.00 3.301.00 3.002.20 3.60 -
Tamworth
Scunthorpe
3.30 1.004.00 2.004.30 2.20 -
Worthing
Southend
3.30 2.904.00 3.003.60 5.00 -
Boston United
Gateshead
0.30 0.003.00 4.004.30 2.90 -
Wealdstone
Solihull Moors
1.30 1.303.00 4.002.90 4.30
Deblochează accesul premium
Toate predicțiile și statisticile complete pentru fiecare meci, nu doar o previzualizare.
- Toate predicțiile viitoare Fiecare predicție, nu doar primele câteva
- Statistici de joc Cornere, cartonașe, offside-uri și faulturi pentru fiecare echipă
- Statistici Peste/Sub Procentaje de goluri de la 0.5 la 4.5, marcate și primite
- Alerte live nelimitate Primește toate detaliile meciului în fiecare alertă live, nu doar 3 pe zi
- Fiecare funcționalitate nouă Statistici și instrumente noi imediat ce sunt adăugate
- Plată securizată
- Anulezi oricând
Niciun meci nu se potrivește acestor filtre.
Explorează după tipul de predicție
De ce AI Tipster?
-
Analiză bazată pe date
Modele avansate, date reale, perspective mai bune.
-
Coeficienți transparenți
Vezi cifrele. Află cum facem predicțiile.
-
Un Match Finder puternic
Găsește cele mai bune meciuri în câteva secunde.
-
Statistici de fotbal
De la forma echipelor la indicatorii cheie, totul într-un singur loc.
Întrebări frecvente despre AI Tipster
Bine ai venit în cel mai bun loc pentru date despre fotbal. Urmărim statisticile ca să îți oferim informații reale despre meciurile viitoare, fie că vrei o singură selecție cu încredere ridicată, fie o privire de ansamblu asupra întregului weekend. Reține că toate statisticile și analizele de pe site-urile noastre sunt generate automat de modelele noastre de date, pentru a menține actualizări în timp real.
Câte campionate acoperiți?
Oferim statistici de goluri și predicții de fotbal generate de AI pentru peste 500 de competiții din întreaga lume. Cele mai importante campionate, precum Premier League, La Liga, Serie A etc., au și date extinse, precum statistici de cornere, ofsaiduri sau cartonașe galbene.
Acoperiți și meciurile de cupă?
Din păcate, nu includem competițiile de cupă. Asta înseamnă că nu vei găsi pe platforma noastră statistici sau predicții pentru competiții majore precum UEFA Champions League sau Campionatul Mondial.
De ce acoperiți meciuri din liga a treia, dar nu și meciuri de cupă?
Predicțiile de fotbal se bazează pe statistici și probabilități. În meciurile de cupă interne, echipele mari trimit adesea lotul secund. În competițiile mari, unele echipe se concentrează pe câștig, iar altele sunt mulțumite doar să participe. Există multe faze eliminatorii, ceea ce face dificilă stabilirea formei unei echipe. Din scenariile noastre generate, meciurile de cupă au fost cele cu cele mai imprevizibile rezultate. Așa că am decis să le excludem.
Veți adăuga măcar scorurile meciurilor de cupă?
Nu avem planuri să adăugăm scoruri și statistici pentru meciurile de cupă în viitorul apropiat.
Cât de des actualizați statisticile?
Statisticile de pe platformă sunt actualizate la fiecare 12 ore. Tot atunci este marcată fiecare predicție ca fiind corectă sau incorectă. Planul este să adăugăm scoruri live în viitor, dar deocamdată scopul platformei este să ofere sugestii statistice dinainte de meci.
Cum pot folosi statisticile pentru predicții de fotbal?
Ne-am străduit să oferim reprezentări vizuale ale formei unei echipe, pentru o citire rapidă dintr-o privire. Pentru cei dintre voi care vor mai mult decât o singură cifră, puteți deschide oricând pagina meciului. Acolo veți găsi tot ce căutați, fie că e vorba de forma echipei, media de goluri pe meci sau chiar ofsaiduri și faulturi.
Ce alte instrumente plănuiți să adăugați?
Momentan dezvoltăm un instrument interesant care ar putea duce urmărirea meciurilor live la un nou nivel, dar vrem să păstrăm secretul până când este gata de testare. Până atunci, poți economisi ore întregi de cercetare folosind Match Finder. Pentru cei care preferă varianta simplă, există mereu pagina predicțiilor de fotbal de azi.
Nu ai găsit răspunsul pe care îl căutai sau vrei doar să ne saluți? Trimite-ne un mesaj și îți vom răspunde cât mai curând posibil.