Zira vs Sumqayıt: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Zira
formă acasă
W W W D D
Premyer Liqa
Stadion neconfirmat
Sigla Sumqayıt
formă în deplasare
L L W L D

Analiza AI a meciului

Zira
Sumqayıt

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Zira (General) (Acasă) (Deplasare)
Sumqayıt (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.95
3.60
2.30
1.80
2.30
1.30
Coeficient Peste 2.5
1.50
1.00
2.00
2.50
2.00
3.00
Coeficient GG
2.90
3.60
2.20
3.95
3.60
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Zira (General) (Acasă) (Deplasare)
Sumqayıt (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L D L D
W W W D D
W W D L L
vs
L L D D W
W L L D W
L L W L D
Formă Peste 2.5
U O U U U
U O U U U
U U O O U
vs
U O U U O
U O U U O
O O U O U
Formă GG
N N Y N Y
N Y N Y Y
N N Y N N
vs
Y Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Y Y N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.30 2.20 2.40 Zira (General) (Acasă) (Deplasare)
2.70 2.60 2.80 Sumqayıt (General) (Acasă) (Deplasare)
Sumqayıt +0.40
Sumqayıt +0.30
Sumqayıt +0.50
Sumqayıt +0.50
Sumqayıt +0.40
Sumqayıt +0.60
Sumqayıt +0.30
Sumqayıt +0.20
Sumqayıt +0.40
Media goluri marcate/meci
1.20 1.60 0.80 Zira (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.40 1.20 Sumqayıt (General) (Acasă) (Deplasare)
Sumqayıt +0.10
Sumqayıt +0.20
Egalitate
Zira +0.30
Zira +0.20
Zira +0.40
Sumqayıt +0.50
Sumqayıt +0.60
Sumqayıt +0.40
Media goluri primite/meci
1.10 0.60 1.60 Zira (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.20 1.60 Sumqayıt (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Zira
Mai bine: Zira
Mai bine: Zira
Mai bine: Zira
Mai bine: Zira
Mai bine: Zira
Mai bine: Sumqayıt
Mai bine: Sumqayıt
Egalitate
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Zira
Sumqayıt

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Zira (General) (Acasă) (Deplasare)
Sumqayıt (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.6 0.8 1.3 1.4 1.2
Goluri primite/meci 1.1 0.6 1.6 1.4 1.2 1.6
Goluri totale/meci 2.3 2.2 2.4 2.7 2.6 2.8
Rată GG 40% 60% 20% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 40% 40% 40% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Premyer Liqa - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Zira
Sumqayıt

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Zira (General) (Acasă) (Deplasare)
Sumqayıt (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Premyer Liqa · Premyer Liqasi

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Neftchi Baku 7 5 1 1 18:5 +13 16 L W W W D
2 Sabah FA 6 5 1 0 14:1 +13 16 W W W W D
3 Qarabag 6 5 1 0 11:4 +7 16 W W D W W
4 Turan 7 4 2 1 7:4 +3 14 L W D W W
5 Zira 7 3 2 2 8:9 -1 11 W L D L D
6 Kapaz 6 3 1 2 6:7 -1 10 W L W D W
7 Şamaxı FK 7 2 4 1 9:7 +2 10 D W D W D
8 Sumqayıt 6 1 2 3 8:9 -1 5 L L D D W
9 Qabala 7 1 1 5 3:11 -8 4 D W L L L
10 Imisli FK 7 1 1 5 6:13 -7 4 W L L L L
11 Safa Baku 7 1 0 6 2:12 -10 3 L L L L L
12 Araz 7 0 2 5 5:15 -10 2 L L D L L
  • Promotion - Champions League (Qualification)
  • Promotion - Conference League (Qualification)
  • Premier League (Relegation)
  • Relegation - I Liqa
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Zira 5 3 2 0 8:3 +5 11
2 Turan 4 3 1 0 4:1 +3 10
3 Sabah FA 3 3 0 0 10:1 +9 9
4 Qarabag 3 3 0 0 7:3 +4 9
5 Neftchi Baku 3 2 1 0 9:1 +8 7
6 Kapaz 4 2 1 1 4:5 -1 7
7 Sumqayıt 4 1 1 2 6:6 0 4
8 Qabala 4 1 1 2 2:5 -3 4
9 Şamaxı FK 1 1 0 0 2:1 +1 3
10 Araz 4 0 2 2 2:5 -3 2
11 Imisli FK 2 0 0 2 2:5 -3 0
12 Safa Baku 3 0 0 3 0:5 -5 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Neftchi Baku 4 3 0 1 9:4 +5 9
2 Sabah FA 3 2 1 0 4:0 +4 7
3 Qarabag 3 2 1 0 4:1 +3 7
4 Şamaxı FK 6 1 4 1 7:6 +1 7
5 Turan 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Imisli FK 5 1 1 3 4:8 -4 4
7 Kapaz 2 1 0 1 2:2 0 3
8 Safa Baku 4 1 0 3 2:7 -5 3
9 Sumqayıt 2 0 1 1 2:3 -1 1
10 Qabala 3 0 0 3 1:6 -5 0
11 Zira 2 0 0 2 0:6 -6 0
12 Araz 3 0 0 3 3:10 -7 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.