Curico Unido vs Deportes Iquique: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Curico Unido
formă acasă
D L W D W
Primera B
Estadio Bicentenario La Granja
Sigla Deportes Iquique
formă în deplasare
D W L W W

Analiza AI a meciului

Curico Unido
Deportes Iquique

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Curico Unido (General) (Acasă) (Deplasare)
Deportes Iquique (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.80
2.60
1.00
2.80
2.30
3.30
Coeficient Peste 2.5
2.50
2.00
3.00
1.50
1.00
2.00
Coeficient GG
2.25
2.30
2.20
2.55
2.20
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Curico Unido (General) (Acasă) (Deplasare)
Deportes Iquique (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W L L W
D L W D W
L L L L W
vs
L L W W W
W D L L W
D W L W W
Formă Peste 2.5
U O O U O
U O U U O
O U O U O
vs
U U O U U
O U U U U
U O U O U
Formă GG
N Y N N Y
N Y N N Y
N N N N Y
vs
N N Y N N
N Y N N N
Y N N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.10 1.60 2.60 Curico Unido (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 1.80 2.40 Deportes Iquique (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Curico Unido +0.30
Deportes Iquique +0.30
Deportes Iquique +0.50
Deportes Iquique +0.20
Deportes Iquique +0.80
Curico Unido +0.50
Curico Unido +0.80
Curico Unido +0.20
Media goluri marcate/meci
0.70 1.00 0.40 Curico Unido (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.20 1.80 Deportes Iquique (General) (Acasă) (Deplasare)
Deportes Iquique +0.80
Deportes Iquique +0.50
Deportes Iquique +1.10
Deportes Iquique +0.50
Deportes Iquique +0.20
Deportes Iquique +0.80
Deportes Iquique +1.10
Deportes Iquique +0.80
Deportes Iquique +1.40
Media goluri primite/meci
1.40 0.60 2.20 Curico Unido (General) (Acasă) (Deplasare)
0.60 0.60 0.60 Deportes Iquique (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Deportes Iquique
Mai bine: Deportes Iquique
Mai bine: Deportes Iquique
Egalitate
Egalitate
Egalitate
Mai bine: Deportes Iquique
Mai bine: Deportes Iquique
Mai bine: Deportes Iquique
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Curico Unido
Deportes Iquique

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Curico Unido (General) (Acasă) (Deplasare)
Deportes Iquique (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.7 1 0.4 1.5 1.2 1.8
Goluri primite/meci 1.4 0.6 2.2 0.6 0.6 0.6
Goluri totale/meci 2.1 1.6 2.6 2.1 1.8 2.4
Rată GG 30% 40% 20% 30% 20% 40%
Rată meciuri fără gol primit 30% 60% 0% 40% 40% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Primera B - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Curico Unido
Deportes Iquique

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Curico Unido (General) (Acasă) (Deplasare)
Deportes Iquique (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Primera B

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 San Luis 27 14 8 5 42:29 +13 50 W W W W W
2 Cobreloa 27 13 9 5 45:29 +16 48 L D W W L
3 Magallanes 27 13 7 7 44:39 +5 46 D D W W W
4 Antofagasta 27 12 8 7 47:26 +21 44 L D L W W
5 Santiago Wanderers 27 12 8 7 42:30 +12 44 W L L L L
6 Recoleta 27 11 8 8 39:36 +3 41 W W D W L
7 Deportes Copiapo 27 11 7 9 42:40 +2 40 L D W W W
8 San Marcos de Arica 27 10 9 8 33:27 +6 39 W L W W L
9 Union Espanola 27 10 6 11 32:35 -3 36 D L D L L
10 Deportes Temuco 27 9 8 10 42:37 +5 35 L W D L W
11 Deportes Iquique 27 8 10 9 36:30 +6 34 L L W W W
12 D. Puerto Montt 27 10 4 13 26:35 -9 34 W L L L L
13 Curico Unido 27 7 9 11 24:40 -16 30 L W L L W
14 Deportes Santa Cruz 27 4 10 13 28:42 -14 22 D W D L L
15 Union San Felipe 27 5 7 15 16:48 -32 22 D L L L L
16 Rangers de Talca 27 5 6 16 27:42 -15 21 W W L L W
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Cobreloa 13 10 2 1 30:9 +21 32
2 San Luis 14 9 4 1 29:14 +15 31
3 Antofagasta 14 8 4 2 26:9 +17 28
4 Deportes Copiapo 14 8 3 3 24:17 +7 27
5 Magallanes 13 7 3 3 24:19 +5 24
6 Union Espanola 13 7 3 3 19:14 +5 24
7 Recoleta 14 7 3 4 21:20 +1 24
8 Santiago Wanderers 13 6 5 2 25:17 +8 23
9 San Marcos de Arica 13 6 4 3 16:9 +7 22
10 D. Puerto Montt 14 7 1 6 17:16 +1 22
11 Deportes Iquique 14 5 6 3 18:9 +9 21
12 Deportes Temuco 14 5 4 5 25:20 +5 19
13 Curico Unido 13 5 4 4 14:14 0 19
14 Union San Felipe 13 3 5 5 8:12 -4 14
15 Deportes Santa Cruz 13 1 7 5 15:21 -6 10
16 Rangers de Talca 14 2 4 8 14:20 -6 10
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Magallanes 14 6 4 4 20:20 0 22
2 Santiago Wanderers 14 6 3 5 17:13 +4 21
3 San Luis 13 5 4 4 13:15 -2 19
4 Recoleta 13 4 5 4 18:16 +2 17
5 San Marcos de Arica 14 4 5 5 17:18 -1 17
6 Antofagasta 13 4 4 5 21:17 +4 16
7 Deportes Temuco 13 4 4 5 17:17 0 16
8 Cobreloa 14 3 7 4 15:20 -5 16
9 Deportes Iquique 13 3 4 6 18:21 -3 13
10 Deportes Copiapo 13 3 4 6 18:23 -5 13
11 Union Espanola 14 3 3 8 13:21 -8 12
12 Deportes Santa Cruz 14 3 3 8 13:21 -8 12
13 D. Puerto Montt 13 3 3 7 9:19 -10 12
14 Rangers de Talca 13 3 2 8 13:22 -9 11
15 Curico Unido 14 2 5 7 10:26 -16 11
16 Union San Felipe 14 2 2 10 8:36 -28 8

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.