Inter San Carlos vs CS Cartagines: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Inter San Carlos
formă acasă
D W W D D
Primera División
Estadio de Pital
Sigla CS Cartagines
formă în deplasare
L W W L L

Analiza AI a meciului

Inter San Carlos
CS Cartagines

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Inter San Carlos (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Cartagines (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.95
2.90
3.00
3.50
5.00
2.00
Coeficient Peste 2.5
1.00
0.00
2.00
4.00
4.00
4.00
Coeficient GG
2.90
3.60
2.20
4.30
4.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Inter San Carlos (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Cartagines (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D L D W
D W W D D
W L W L W
vs
W W L L W
W W W W W
L W W L L
Formă Peste 2.5
U U O U O
U U U U U
U U U O O
vs
O O U O O
O O U O O
O O O U O
Formă GG
N Y N Y Y
Y N N Y Y
N N N N Y
vs
Y Y N Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.20 1.80 2.60 Inter San Carlos (General) (Acasă) (Deplasare)
3.50 3.20 3.80 CS Cartagines (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Cartagines +1.30
CS Cartagines +1.00
CS Cartagines +1.60
CS Cartagines +1.70
CS Cartagines +1.40
CS Cartagines +2.00
CS Cartagines +0.90
CS Cartagines +0.60
CS Cartagines +1.20
Media goluri marcate/meci
1.10 1.20 1.00 Inter San Carlos (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 2.40 2.00 CS Cartagines (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Cartagines +1.10
CS Cartagines +1.30
CS Cartagines +0.90
CS Cartagines +1.00
CS Cartagines +1.20
CS Cartagines +0.80
CS Cartagines +1.20
CS Cartagines +1.40
CS Cartagines +1.00
Media goluri primite/meci
1.10 0.60 1.60 Inter San Carlos (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 0.80 1.80 CS Cartagines (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Inter San Carlos
Mai bine: CS Cartagines
Mai bine: Inter San Carlos
Mai bine: Inter San Carlos
Mai bine: Inter San Carlos
Mai bine: Inter San Carlos
Mai bine: CS Cartagines
Mai bine: CS Cartagines
Mai bine: Inter San Carlos
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Inter San Carlos
CS Cartagines

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Inter San Carlos (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Cartagines (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.1 1.2 1 2.2 2.4 2
Goluri primite/meci 1.1 0.6 1.6 1.3 0.8 1.8
Goluri totale/meci 2.2 1.8 2.6 3.5 3.2 3.8
Rată GG 40% 60% 20% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 40% 40% 40% 10% 20% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Primera División - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Inter San Carlos
CS Cartagines

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Inter San Carlos (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Cartagines (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Primera División · Primera Division: Apertura

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Deportivo Saprissa 10 7 0 3 20:11 +9 21 W W L W L
2 CS Cartagines 11 7 0 4 22:14 +8 21 W W L L W
3 Sporting San Jose 10 6 2 2 19:9 +10 20 W L W W W
4 San Carlos 11 6 0 5 10:11 -1 18 W W W W L
5 Inter San Carlos 11 5 3 3 12:14 -2 18 W D L D W
6 LD Alajuelense 11 4 4 3 17:12 +5 16 L L W D D
7 Puntarenas FC 11 3 3 5 10:17 -7 12 L D W D L
8 Escorpiones Belén 11 3 1 7 11:16 -5 10 L L L W W
9 Perez Zeledon 11 2 3 6 9:19 -10 9 W L L D L
10 CS Herediano 11 2 2 7 9:16 -7 8 L W L L D
  • Promotion - Primera Division (Apertura - Play Offs: Semi-finals)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Deportivo Saprissa 5 5 0 0 14:5 +9 15
2 CS Cartagines 5 5 0 0 12:4 +8 15
3 Sporting San Jose 5 4 1 0 12:4 +8 13
4 LD Alajuelense 6 3 1 2 10:6 +4 10
5 Inter San Carlos 5 2 3 0 6:3 +3 9
6 San Carlos 6 3 0 3 5:7 -2 9
7 Puntarenas FC 6 2 2 2 5:7 -2 8
8 Perez Zeledon 6 1 1 4 4:10 -6 4
9 Escorpiones Belén 5 1 1 3 2:8 -6 4
10 CS Herediano 5 1 0 4 5:10 -5 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 San Carlos 5 3 0 2 5:4 +1 9
2 Inter San Carlos 6 3 0 3 6:11 -5 9
3 Sporting San Jose 5 2 1 2 7:5 +2 7
4 Escorpiones Belén 6 2 0 4 9:8 +1 6
5 LD Alajuelense 5 1 3 1 7:6 +1 6
6 CS Cartagines 6 2 0 4 10:10 0 6
7 Deportivo Saprissa 5 2 0 3 6:6 0 6
8 CS Herediano 6 1 2 3 4:6 -2 5
9 Perez Zeledon 5 1 2 2 5:9 -4 5
10 Puntarenas FC 5 1 1 3 5:10 -5 4

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.