Nykobing FC vs Brabrand: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Nykobing FC
formă acasă
W D W W W
2. Division
Lollands Bank Park
Sigla Brabrand
formă în deplasare
L W L L W

Analiza AI a meciului

Nykobing FC
Brabrand

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Brabrand (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.45
4.30
2.60
1.95
1.90
2.00
Coeficient Peste 2.5
4.00
5.00
3.00
2.00
0.00
4.00
Coeficient GG
3.95
3.60
4.30
3.60
3.60
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Brabrand (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D D W L
W D W W W
W W D D L
vs
L D W W L
D D D W L
L W L L W
Formă Peste 2.5
O U U O O
O O O O O
O O U U O
vs
O U U U U
U U U U U
O O O O U
Formă GG
N Y Y Y Y
N Y Y N Y
Y N Y Y Y
vs
Y Y N N N
Y Y Y N N
N Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.60 3.80 3.40 Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
2.70 1.60 3.80 Brabrand (General) (Acasă) (Deplasare)
Nykobing FC +0.90
Nykobing FC +2.00
Brabrand +0.20
Nykobing FC +1.10
Nykobing FC +2.20
Egalitate
Nykobing FC +0.70
Nykobing FC +1.80
Brabrand +0.40
Media goluri marcate/meci
2.50 3.00 2.00 Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 0.80 1.60 Brabrand (General) (Acasă) (Deplasare)
Nykobing FC +1.30
Nykobing FC +1.70
Nykobing FC +0.90
Nykobing FC +1.80
Nykobing FC +2.20
Nykobing FC +1.40
Nykobing FC +0.80
Nykobing FC +1.20
Nykobing FC +0.40
Media goluri primite/meci
1.10 0.80 1.40 Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 0.80 2.20 Brabrand (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Nykobing FC
Mai bine: Brabrand
Mai bine: Nykobing FC
Mai bine: Nykobing FC
Egalitate
Mai bine: Nykobing FC
Mai bine: Nykobing FC
Mai bine: Brabrand
Mai bine: Nykobing FC
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Nykobing FC
Brabrand

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Brabrand (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.5 3 2 1.2 0.8 1.6
Goluri primite/meci 1.1 0.8 1.4 1.5 0.8 2.2
Goluri totale/meci 3.6 3.8 3.4 2.7 1.6 3.8
Rată GG 70% 60% 80% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Division - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Nykobing FC
Brabrand

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Brabrand (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Division · 2nd Division

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nykobing FC 12 7 4 1 30:15 +15 25 W D D W L
2 Roskilde 11 5 6 0 21:10 +11 21 D W D W W
3 Naestved 12 4 7 1 17:14 +3 19 D D D D W
4 VSK Århus 11 5 3 3 15:10 +5 18 D D W L L
5 B 93 12 5 3 4 20:16 +4 18 L W W W L
6 Middelfart 11 4 5 2 19:13 +6 17 D D D W L
7 Fremad Amager 12 4 5 3 16:18 -2 17 D W L L W
8 Skive 11 4 2 5 13:15 -2 14 D W L W L
9 Brabrand 11 3 3 5 13:18 -5 12 D L D W W
10 HIK 11 2 3 6 9:19 -10 9 L L D L D
11 FA 2000 11 1 3 7 11:23 -12 6 L L L L D
12 Thisted FC 11 1 2 8 9:22 -13 5 L W L L D
  • Promotion - 2nd Division (Promotion Group)
  • 2nd Division (Relegation Group)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nykobing FC 6 4 2 0 17:6 +11 14
2 Roskilde 5 3 2 0 12:4 +8 11
3 Middelfart 6 3 2 1 13:6 +7 11
4 VSK Århus 6 3 2 1 9:5 +4 11
5 B 93 5 3 1 1 9:4 +5 10
6 Naestved 6 2 3 1 9:8 +1 9
7 Fremad Amager 6 2 3 1 9:10 -1 9
8 HIK 6 2 2 2 7:8 -1 8
9 Skive 6 2 1 3 7:8 -1 7
10 Brabrand 6 1 3 2 5:7 -2 6
11 Thisted FC 5 1 0 4 3:8 -5 3
12 FA 2000 5 0 2 3 7:12 -5 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nykobing FC 6 3 2 1 13:9 +4 11
2 Roskilde 6 2 4 0 9:6 +3 10
3 Naestved 6 2 4 0 8:6 +2 10
4 B 93 7 2 2 3 11:12 -1 8
5 Fremad Amager 6 2 2 2 7:8 -1 8
6 VSK Århus 5 2 1 2 6:5 +1 7
7 Skive 5 2 1 2 6:7 -1 7
8 Middelfart 5 1 3 1 6:7 -1 6
9 Brabrand 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 FA 2000 6 1 1 4 4:11 -7 4
11 Thisted FC 6 0 2 4 6:14 -8 2
12 HIK 5 0 1 4 2:11 -9 1