Roskilde vs Nykobing FC: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Roskilde
formă acasă
D D W W W
2. Division
Roskilde Idrætspark
Sigla Nykobing FC
formă în deplasare
W W D D L

Analiza AI a meciului

Roskilde
Nykobing FC

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Roskilde (General) (Acasă) (Deplasare)
Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.90
3.60
2.20
3.45
4.30
2.60
Coeficient Peste 2.5
2.50
3.00
2.00
4.00
5.00
3.00
Coeficient GG
3.95
3.60
4.30
3.95
3.60
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Roskilde (General) (Acasă) (Deplasare)
Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D W W D
D D W W W
D D D W D
vs
W D D W L
W D W W W
W W D D L
Formă Peste 2.5
O U U O O
O U U O O
O U U U O
vs
O U U O O
O O O O O
O O U U O
Formă GG
Y Y N N Y
Y Y N Y N
Y Y Y N Y
vs
N Y Y Y Y
N Y Y N Y
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.20 3.20 3.20 Roskilde (General) (Acasă) (Deplasare)
3.60 3.80 3.40 Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Nykobing FC +0.40
Nykobing FC +0.60
Nykobing FC +0.20
Nykobing FC +0.40
Nykobing FC +0.60
Nykobing FC +0.20
Nykobing FC +0.40
Nykobing FC +0.60
Nykobing FC +0.20
Media goluri marcate/meci
2.10 2.40 1.80 Roskilde (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 3.00 2.00 Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Nykobing FC +0.40
Nykobing FC +0.90
Roskilde +0.10
Nykobing FC +0.10
Nykobing FC +0.60
Roskilde +0.40
Nykobing FC +0.70
Nykobing FC +1.20
Nykobing FC +0.20
Media goluri primite/meci
1.10 0.80 1.40 Roskilde (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 0.80 1.40 Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Mai bine: Nykobing FC
Mai bine: Roskilde
Mai bine: Roskilde
Egalitate
Mai bine: Roskilde
Mai bine: Nykobing FC
Mai bine: Nykobing FC
Egalitate
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Roskilde
Nykobing FC

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Roskilde (General) (Acasă) (Deplasare)
Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.1 2.4 1.8 2.5 3 2
Goluri primite/meci 1.1 0.8 1.4 1.1 0.8 1.4
Goluri totale/meci 3.2 3.2 3.2 3.6 3.8 3.4
Rată GG 70% 60% 80% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Division - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Roskilde
Nykobing FC

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Roskilde (General) (Acasă) (Deplasare)
Nykobing FC (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Division · 2nd Division

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nykobing FC 12 7 4 1 30:15 +15 25 W D D W L
2 Roskilde 11 5 6 0 21:10 +11 21 D W D W W
3 Naestved 12 4 7 1 17:14 +3 19 D D D D W
4 VSK Århus 11 5 3 3 15:10 +5 18 D D W L L
5 B 93 12 5 3 4 20:16 +4 18 L W W W L
6 Middelfart 11 4 5 2 19:13 +6 17 D D D W L
7 Fremad Amager 12 4 5 3 16:18 -2 17 D W L L W
8 Skive 11 4 2 5 13:15 -2 14 D W L W L
9 Brabrand 11 3 3 5 13:18 -5 12 D L D W W
10 HIK 11 2 3 6 9:19 -10 9 L L D L D
11 FA 2000 11 1 3 7 11:23 -12 6 L L L L D
12 Thisted FC 11 1 2 8 9:22 -13 5 L W L L D
  • Promotion - 2nd Division (Promotion Group)
  • 2nd Division (Relegation Group)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nykobing FC 6 4 2 0 17:6 +11 14
2 Roskilde 5 3 2 0 12:4 +8 11
3 Middelfart 6 3 2 1 13:6 +7 11
4 VSK Århus 6 3 2 1 9:5 +4 11
5 B 93 5 3 1 1 9:4 +5 10
6 Naestved 6 2 3 1 9:8 +1 9
7 Fremad Amager 6 2 3 1 9:10 -1 9
8 HIK 6 2 2 2 7:8 -1 8
9 Skive 6 2 1 3 7:8 -1 7
10 Brabrand 6 1 3 2 5:7 -2 6
11 Thisted FC 5 1 0 4 3:8 -5 3
12 FA 2000 5 0 2 3 7:12 -5 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nykobing FC 6 3 2 1 13:9 +4 11
2 Roskilde 6 2 4 0 9:6 +3 10
3 Naestved 6 2 4 0 8:6 +2 10
4 B 93 7 2 2 3 11:12 -1 8
5 Fremad Amager 6 2 2 2 7:8 -1 8
6 VSK Århus 5 2 1 2 6:5 +1 7
7 Skive 5 2 1 2 6:7 -1 7
8 Middelfart 5 1 3 1 6:7 -1 6
9 Brabrand 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 FA 2000 6 1 1 4 4:11 -7 4
11 Thisted FC 6 0 2 4 6:14 -8 2
12 HIK 5 0 1 4 2:11 -9 1