Thisted FC vs B 93: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Thisted FC
formă acasă
L L L W L
2. Division
Sparekassen Thy Arena
Sigla B 93
formă în deplasare
D D L W L

Analiza AI a meciului

Thisted FC
B 93

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Thisted FC (General) (Acasă) (Deplasare)
B 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.80
1.00
0.60
2.45
3.30
1.60
Coeficient Peste 2.5
2.50
2.00
3.00
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
3.25
2.20
4.30
3.95
3.60
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Thisted FC (General) (Acasă) (Deplasare)
B 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W L L D
L L L W L
L D L L D
vs
L W W W L
L W D W W
D D L W L
Formă Peste 2.5
O O U U U
U U O O U
O O O U U
vs
O U O O O
O O U U O
U O O O O
Formă GG
Y Y N N Y
N N N Y N
Y Y Y N Y
vs
Y N N Y Y
Y N Y N Y
Y Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.60 2.20 3.00 Thisted FC (General) (Acasă) (Deplasare)
2.80 2.60 3.00 B 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
B 93 +0.20
Egalitate
B 93 +0.40
B 93 +0.60
B 93 +0.40
B 93 +0.80
Thisted FC +0.20
Thisted FC +0.40
Egalitate
Media goluri marcate/meci
0.80 0.60 1.00 Thisted FC (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 1.80 1.60 B 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
B 93 +0.90
B 93 +1.00
B 93 +0.80
B 93 +1.10
B 93 +1.20
B 93 +1.00
B 93 +0.70
B 93 +0.80
B 93 +0.60
Media goluri primite/meci
1.80 1.60 2.00 Thisted FC (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 0.80 1.40 B 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: B 93
Mai bine: B 93
Mai bine: B 93
Mai bine: B 93
Mai bine: B 93
Mai bine: B 93
Mai bine: B 93
Mai bine: B 93
Mai bine: B 93
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Thisted FC
B 93

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Thisted FC (General) (Acasă) (Deplasare)
B 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.8 0.6 1 1.7 1.8 1.6
Goluri primite/meci 1.8 1.6 2 1.1 0.8 1.4
Goluri totale/meci 2.6 2.2 3 2.8 2.6 3
Rată GG 50% 20% 80% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Division - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Thisted FC
B 93

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Thisted FC (General) (Acasă) (Deplasare)
B 93 (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Division · 2nd Division

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nykobing FC 12 7 4 1 30:15 +15 25 W D D W L
2 Roskilde 11 5 6 0 21:10 +11 21 D W D W W
3 Naestved 12 4 7 1 17:14 +3 19 D D D D W
4 VSK Århus 11 5 3 3 15:10 +5 18 D D W L L
5 B 93 12 5 3 4 20:16 +4 18 L W W W L
6 Middelfart 11 4 5 2 19:13 +6 17 D D D W L
7 Fremad Amager 12 4 5 3 16:18 -2 17 D W L L W
8 Skive 11 4 2 5 13:15 -2 14 D W L W L
9 Brabrand 11 3 3 5 13:18 -5 12 D L D W W
10 HIK 11 2 3 6 9:19 -10 9 L L D L D
11 FA 2000 11 1 3 7 11:23 -12 6 L L L L D
12 Thisted FC 11 1 2 8 9:22 -13 5 L W L L D
  • Promotion - 2nd Division (Promotion Group)
  • 2nd Division (Relegation Group)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nykobing FC 6 4 2 0 17:6 +11 14
2 Roskilde 5 3 2 0 12:4 +8 11
3 Middelfart 6 3 2 1 13:6 +7 11
4 VSK Århus 6 3 2 1 9:5 +4 11
5 B 93 5 3 1 1 9:4 +5 10
6 Naestved 6 2 3 1 9:8 +1 9
7 Fremad Amager 6 2 3 1 9:10 -1 9
8 HIK 6 2 2 2 7:8 -1 8
9 Skive 6 2 1 3 7:8 -1 7
10 Brabrand 6 1 3 2 5:7 -2 6
11 Thisted FC 5 1 0 4 3:8 -5 3
12 FA 2000 5 0 2 3 7:12 -5 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nykobing FC 6 3 2 1 13:9 +4 11
2 Roskilde 6 2 4 0 9:6 +3 10
3 Naestved 6 2 4 0 8:6 +2 10
4 B 93 7 2 2 3 11:12 -1 8
5 Fremad Amager 6 2 2 2 7:8 -1 8
6 VSK Århus 5 2 1 2 6:5 +1 7
7 Skive 5 2 1 2 6:7 -1 7
8 Middelfart 5 1 3 1 6:7 -1 6
9 Brabrand 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 FA 2000 6 1 1 4 4:11 -7 4
11 Thisted FC 6 0 2 4 6:14 -8 2
12 HIK 5 0 1 4 2:11 -9 1