Crewe vs Rochdale: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Crewe
formă acasă
W D D D W
League Two
Mornflake Stadium
Sigla Rochdale
formă în deplasare
L L D W D

Analiza AI a meciului

Crewe
Rochdale

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Crewe (General) (Acasă) (Deplasare)
Rochdale (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.90
2.90
2.90
2.30
3.00
1.60
Coeficient Peste 2.5
1.00
2.00
0.00
2.50
3.00
2.00
Coeficient GG
3.45
4.30
2.60
2.75
2.90
2.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Crewe (General) (Acasă) (Deplasare)
Rochdale (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D D D W W
W D D D W
W D D D W
vs
D W W W D
L W L W W
L L D W D
Formă Peste 2.5
U U U O U
U O U U O
U U U U U
vs
U U O U U
O O O U U
O U U O U
Formă GG
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
N N Y Y N
vs
N N Y N Y
Y N Y N N
N N N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.90 2.60 1.20 Crewe (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 2.80 1.80 Rochdale (General) (Acasă) (Deplasare)
Rochdale +0.40
Rochdale +0.90
Crewe +0.10
Crewe +0.30
Rochdale +0.20
Crewe +0.80
Rochdale +1.10
Rochdale +1.60
Rochdale +0.60
Media goluri marcate/meci
1.20 1.60 0.80 Crewe (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 1.60 0.60 Rochdale (General) (Acasă) (Deplasare)
Crewe +0.10
Rochdale +0.40
Crewe +0.60
Crewe +0.50
Egalitate
Crewe +1.00
Rochdale +0.30
Rochdale +0.80
Crewe +0.20
Media goluri primite/meci
0.70 1.00 0.40 Crewe (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.20 1.20 Rochdale (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Crewe
Mai bine: Crewe
Mai bine: Crewe
Mai bine: Crewe
Mai bine: Crewe
Mai bine: Crewe
Mai bine: Crewe
Mai bine: Crewe
Mai bine: Crewe
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Crewe
Rochdale

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Crewe (General) (Acasă) (Deplasare)
Rochdale (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.6 0.8 1.1 1.6 0.6
Goluri primite/meci 0.7 1 0.4 1.2 1.2 1.2
Goluri totale/meci 1.9 2.6 1.2 2.3 2.8 1.8
Rată GG 60% 80% 40% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 40% 20% 60% 40% 60% 20%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League Two - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Crewe
Rochdale

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Crewe (General) (Acasă) (Deplasare)
Rochdale (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Crewe
Rochdale

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Crewe (General) (Acasă) (Deplasare)
Rochdale (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

League Two

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Salford City 10 6 1 3 15:10 +5 19 D W W W W
2 Barnet 8 5 3 0 20:11 +9 18 D D W W W
3 Crewe 10 4 6 0 12:7 +5 18 D D D W W
4 Gillingham 10 4 4 2 15:10 +5 16 W W L D W
5 York 9 4 3 2 17:11 +6 15 D W L W D
6 Walsall 9 3 6 0 12:6 +6 15 D D W D D
7 Chesterfield 10 4 3 3 17:14 +3 15 W W L W D
8 Cheltenham 10 4 3 3 16:16 0 15 W D W L L
9 Bristol Rovers 10 5 0 5 15:17 -2 15 L L W L L
10 Rochdale 10 4 2 4 11:12 -1 14 D W W W D
11 Grimsby 10 3 4 3 13:11 +2 13 W W L L L
12 Newport County 10 3 4 3 13:12 +1 13 D D W D W
13 Tranmere 10 2 6 2 13:13 0 12 L D D L D
14 Exeter City 10 3 3 4 6:6 0 12 L D L W W
15 Accrington ST 10 2 5 3 13:14 -1 11 L D D W D
16 Fleetwood Town 10 2 5 3 10:11 -1 11 D L L L D
17 Swindon Town 10 3 2 5 9:14 -5 11 L L D L L
18 Shrewsbury 10 3 2 5 9:15 -6 11 W D D W L
19 Colchester 9 2 4 3 10:13 -3 10 L D D D L
20 Rotherham 10 2 4 4 12:16 -4 10 D W D L L
21 Oldham 9 2 2 5 9:13 -4 8 L L L L D
22 Port Vale 8 2 2 4 4:9 -5 8 L L W L W
23 Northampton 8 1 4 3 4:7 -3 7 D W L L D
24 Crawley Town 8 1 2 5 8:15 -7 5 D L L L D
  • Promotion - League One
  • Promotion - League Two (Play Offs: Semi-finals)
  • Relegation - National League
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 York 5 4 1 0 13:4 +9 13
2 Bristol Rovers 5 4 0 1 10:6 +4 12
3 Salford City 5 4 0 1 5:2 +3 12
4 Newport County 5 3 2 0 9:4 +5 11
5 Barnet 4 3 1 0 10:5 +5 10
6 Swindon Town 5 3 1 1 9:5 +4 10
7 Grimsby 5 3 1 1 8:4 +4 10
8 Cheltenham 5 3 1 1 9:8 +1 10
9 Tranmere 5 2 3 0 8:4 +4 9
10 Accrington ST 5 2 3 0 9:6 +3 9
11 Crewe 5 2 3 0 8:5 +3 9
12 Exeter City 5 2 3 0 4:1 +3 9
13 Rochdale 5 3 0 2 8:6 +2 9
14 Chesterfield 5 2 2 1 10:7 +3 8
15 Walsall 4 2 2 0 5:2 +3 8
16 Gillingham 5 2 2 1 6:4 +2 8
17 Colchester 4 2 2 0 5:3 +2 8
18 Port Vale 4 2 2 0 3:1 +2 8
19 Oldham 5 2 1 2 7:6 +1 7
20 Shrewsbury 5 2 1 2 6:6 0 7
21 Fleetwood Town 5 1 3 1 5:4 +1 6
22 Rotherham 5 1 3 1 8:10 -2 6
23 Northampton 4 1 2 1 2:2 0 5
24 Crawley Town 4 0 1 3 3:8 -5 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Crewe 5 2 3 0 4:2 +2 9
2 Barnet 4 2 2 0 10:6 +4 8
3 Gillingham 5 2 2 1 9:6 +3 8
4 Walsall 5 1 4 0 7:4 +3 7
5 Salford City 5 2 1 2 10:8 +2 7
6 Chesterfield 5 2 1 2 7:7 0 7
7 Cheltenham 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Fleetwood Town 5 1 2 2 5:7 -2 5
9 Rochdale 5 1 2 2 3:6 -3 5
10 Crawley Town 4 1 1 2 5:7 -2 4
11 Rotherham 5 1 1 3 4:6 -2 4
12 Shrewsbury 5 1 1 3 3:9 -6 4
13 Grimsby 5 0 3 2 5:7 -2 3
14 Exeter City 5 1 0 4 2:5 -3 3
15 Tranmere 5 0 3 2 5:9 -4 3
16 Bristol Rovers 5 1 0 4 5:11 -6 3
17 York 4 0 2 2 4:7 -3 2
18 Northampton 4 0 2 2 2:5 -3 2
19 Newport County 5 0 2 3 4:8 -4 2
20 Accrington ST 5 0 2 3 4:8 -4 2
21 Colchester 5 0 2 3 5:10 -5 2
22 Oldham 4 0 1 3 2:7 -5 1
23 Swindon Town 5 0 1 4 0:9 -9 1
24 Port Vale 4 0 0 4 1:8 -7 0

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Crewe

Antrenor: Lee Bell

4-2-3-1
1 T. Booth
2 L. Billington
6 L. Offord
12 J. Stephenson
4 Kyle Ure
19 O. Lunt
10 J. White
9 J. March
11 J. Tabiner
14 J. Gibson
29 A. Thibaut

Rezerve

  • 17M. HolíčekM
  • 13I. LawlorG
  • 23C. McNeillF
  • 32L. MooreM
  • 8C. ThomasM
  • 30Stan DanceyD
  • 20Calum AgiusF

Rochdale

Antrenor: Ian Watson

4-2-3-1
1 Nils Ramming
2 C. Tasker
44 A. Flint
3 Kaiden Wilson
13 O. Adebayo-Rowling
8 H. Gilmour
17 B. Adeeko
7 C. Hayes
39 D. Brown
21 Kane Taylor
45 G. Middleton

Rezerve

  • 14E. FrancisM
  • 9E. DieseruvweF
  • 33S. BeckwithD
  • 19L. HannantM
  • 26S. SherringD
  • 11Z. Silcott-DuberryF
  • 20Sam William John WallerG