Chester vs Marine: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Chester
formă acasă
W L L W W
National League - North
Deva Stadium
Sigla Marine
formă în deplasare
L W L L W

Analiza AI a meciului

Chester
Marine

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Chester (General) (Acasă) (Deplasare)
Marine (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.80
3.00
2.60
2.50
3.00
2.00
Coeficient Peste 2.5
1.50
1.00
2.00
2.50
1.00
4.00
Coeficient GG
3.25
2.20
4.30
3.25
2.20
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Chester (General) (Acasă) (Deplasare)
Marine (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L L W W
W L L W W
W W D D L
vs
L L W W W
L W L W W
L W L L W
Formă Peste 2.5
U U O O U
U U U O U
O U U U O
vs
U O O O U
U U U O U
U O O O O
Formă GG
Y N Y Y N
N N N Y N
Y N Y Y Y
vs
N Y Y Y N
N N N Y N
N Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.10 1.80 2.40 Chester (General) (Acasă) (Deplasare)
2.40 1.80 3.00 Marine (General) (Acasă) (Deplasare)
Marine +0.30
Chester +0.30
Marine +0.90
Marine +0.60
Egalitate
Marine +1.20
Egalitate
Chester +0.60
Marine +0.60
Media goluri marcate/meci
1.20 1.20 1.20 Chester (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.00 1.60 Marine (General) (Acasă) (Deplasare)
Marine +0.10
Chester +0.20
Marine +0.40
Marine +0.10
Chester +0.20
Marine +0.40
Marine +0.10
Chester +0.20
Marine +0.40
Media goluri primite/meci
0.90 0.60 1.20 Chester (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 0.80 1.40 Marine (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Chester
Mai bine: Marine
Mai bine: Chester
Mai bine: Chester
Mai bine: Chester
Mai bine: Chester
Mai bine: Marine
Mai bine: Marine
Mai bine: Chester
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Chester
Marine

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Chester (General) (Acasă) (Deplasare)
Marine (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.2 1.2 1.3 1 1.6
Goluri primite/meci 0.9 0.6 1.2 1.1 0.8 1.4
Goluri totale/meci 2.1 1.8 2.4 2.4 1.8 3
Rată GG 50% 20% 80% 50% 20% 80%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 20% 40% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National League - North - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Chester
Marine

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Chester (General) (Acasă) (Deplasare)
Marine (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

National League - North · National League N/S: North

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Macclesfield 11 7 3 1 17:9 +8 24 L D D W W
2 Hereford 11 7 2 2 22:6 +16 23 W W W D L
3 Oxford City 11 7 2 2 21:7 +14 23 W L W D W
4 Chester 11 6 2 3 14:9 +5 20 D L L W W
5 South Shields 11 6 2 3 18:17 +1 20 W L W L L
6 King's Lynn Town 11 6 1 4 21:15 +6 19 W L W W W
7 Hebburn Town 11 5 3 3 16:19 -3 18 D L W D L
8 Spalding United 11 5 2 4 14:9 +5 17 W W W L L
9 Chorley 11 5 2 4 18:18 0 17 L W L W W
10 Buxton 11 5 1 5 18:19 -1 16 L W W L L
11 Bedford Town 11 5 1 5 14:15 -1 16 W W L D L
12 Hednesford Town 11 4 3 4 18:17 +1 15 L W L W W
13 Marine 11 5 0 6 13:12 +1 15 L L W W W
14 Harborough Town 11 4 3 4 11:12 -1 15 L L D L W
15 Worksop Town 11 5 0 6 12:17 -5 15 W L W L W
16 Brackley Town 11 4 3 4 13:20 -7 15 L L D W W
17 Morecambe 11 4 2 5 15:11 +4 14 W L W D L
18 Merthyr Town 11 3 5 3 13:12 +1 14 W W D L D
19 Scarborough Athletic 11 3 3 5 16:16 0 12 L D D D L
20 Southport 11 2 3 6 13:21 -8 9 L W L D L
21 Radcliffe 11 3 0 8 13:21 -8 9 L W L L W
22 AFC Telford United 11 2 3 6 9:17 -8 9 W W D L L
23 Darlington 1883 11 2 2 7 13:22 -9 8 L L L D D
24 Spennymoor Town 11 1 4 6 12:23 -11 7 L L D D L
  • Promotion - National League
  • Promotion - National League North (Play Offs: Semi-finals)
  • Promotion - National League North (Play Offs: Quarter-finals)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Macclesfield 6 5 1 0 12:5 +7 16
2 Hereford 6 4 1 1 13:3 +10 13
3 Chorley 6 4 1 1 14:9 +5 13
4 Hebburn Town 6 4 1 1 11:8 +3 13
5 Harborough Town 6 4 1 1 8:6 +2 13
6 Buxton 5 4 0 1 13:5 +8 12
7 Chester 6 4 0 2 8:3 +5 12
8 South Shields 5 3 2 0 10:4 +6 11
9 Brackley Town 6 3 2 1 8:7 +1 11
10 Morecambe 5 3 1 1 10:3 +7 10
11 Spalding United 5 3 1 1 7:3 +4 10
12 Bedford Town 5 3 1 1 9:6 +3 10
13 King's Lynn Town 6 3 1 2 10:9 +1 10
14 Radcliffe 6 3 0 3 11:9 +2 9
15 Marine 6 3 0 3 5:5 0 9
16 Worksop Town 6 3 0 3 7:8 -1 9
17 Oxford City 5 2 2 1 9:5 +4 8
18 Southport 5 2 2 1 9:6 +3 8
19 Merthyr Town 5 2 2 1 8:6 +2 8
20 Scarborough Athletic 5 2 1 2 8:3 +5 7
21 Hednesford Town 5 2 1 2 11:9 +2 7
22 Spennymoor Town 5 1 2 2 6:10 -4 5
23 AFC Telford United 5 1 1 3 3:9 -6 4
24 Darlington 1883 6 0 2 4 4:9 -5 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Oxford City 6 5 0 1 12:2 +10 15
2 Hereford 5 3 1 1 9:3 +6 10
3 King's Lynn Town 5 3 0 2 11:6 +5 9
4 South Shields 6 3 0 3 8:13 -5 9
5 Macclesfield 5 2 2 1 5:4 +1 8
6 Chester 5 2 2 1 6:6 0 8
7 Hednesford Town 6 2 2 2 7:8 -1 8
8 Spalding United 6 2 1 3 7:6 +1 7
9 Marine 5 2 0 3 8:7 +1 6
10 Merthyr Town 6 1 3 2 5:6 -1 6
11 Darlington 1883 5 2 0 3 9:13 -4 6
12 Bedford Town 6 2 0 4 5:9 -4 6
13 Worksop Town 5 2 0 3 5:9 -4 6
14 AFC Telford United 6 1 2 3 6:8 -2 5
15 Scarborough Athletic 6 1 2 3 8:13 -5 5
16 Hebburn Town 5 1 2 2 5:11 -6 5
17 Morecambe 6 1 1 4 5:8 -3 4
18 Chorley 5 1 1 3 4:9 -5 4
19 Brackley Town 5 1 1 3 5:13 -8 4
20 Buxton 6 1 1 4 5:14 -9 4
21 Harborough Town 5 0 2 3 3:6 -3 2
22 Spennymoor Town 6 0 2 4 6:13 -7 2
23 Southport 6 0 1 5 4:15 -11 1
24 Radcliffe 5 0 0 5 2:12 -10 0