Ramsgate vs Aveley: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Ramsgate
formă acasă
L W W W L
Non League Premier - Isthmian
WW Martin Community Stadium
Sigla Aveley
formă în deplasare
W W L L D

Analiza AI a meciului

Ramsgate
Aveley

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Ramsgate (General) (Acasă) (Deplasare)
Aveley (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.65
3.00
2.30
1.80
1.30
2.30
Coeficient Peste 2.5
3.50
4.00
3.00
3.00
4.00
2.00
Coeficient GG
3.60
3.60
3.60
3.95
4.30
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Ramsgate (General) (Acasă) (Deplasare)
Aveley (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L W W L
L W W W L
L D W W L
vs
L L L L D
D W L L L
W W L L D
Formă Peste 2.5
U O O O U
O O O U O
U O O O U
vs
O O U O U
O O U O O
O U U O U
Formă GG
N Y Y Y N
Y N Y N Y
N Y Y Y N
vs
Y Y N Y Y
Y Y N Y Y
Y N N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.50 4.00 3.00 Ramsgate (General) (Acasă) (Deplasare)
3.60 4.20 3.00 Aveley (General) (Acasă) (Deplasare)
Aveley +0.10
Aveley +0.70
Ramsgate +0.50
Ramsgate +0.40
Aveley +0.20
Ramsgate +1.00
Aveley +0.60
Aveley +1.20
Egalitate
Media goluri marcate/meci
2.20 2.80 1.60 Ramsgate (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 1.80 1.80 Aveley (General) (Acasă) (Deplasare)
Ramsgate +0.40
Ramsgate +0.40
Ramsgate +0.40
Ramsgate +1.00
Ramsgate +1.00
Ramsgate +1.00
Aveley +0.20
Aveley +0.20
Aveley +0.20
Media goluri primite/meci
1.30 1.20 1.40 Ramsgate (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 2.40 1.20 Aveley (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Ramsgate
Mai bine: Ramsgate
Mai bine: Aveley
Mai bine: Ramsgate
Mai bine: Ramsgate
Egalitate
Mai bine: Ramsgate
Mai bine: Ramsgate
Mai bine: Aveley
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Ramsgate
Aveley

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ramsgate (General) (Acasă) (Deplasare)
Aveley (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.2 2.8 1.6 1.8 1.8 1.8
Goluri primite/meci 1.3 1.2 1.4 1.8 2.4 1.2
Goluri totale/meci 3.5 4 3 3.6 4.2 3
Rată GG 60% 60% 60% 70% 80% 60%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 10% 0% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Non League Premier - Isthmian - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Ramsgate
Aveley

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ramsgate (General) (Acasă) (Deplasare)
Aveley (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Non League Premier - Isthmian · Regular Season

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Enfield Town 11 9 0 2 30:13 +17 27 W L W W W
2 Lewes 12 8 1 3 19:13 +6 25 W L W W W
3 Welling United 11 8 0 3 20:10 +10 24 W W W W L
4 Dartford 11 8 0 3 18:12 +6 24 W W W L W
5 Carshalton Athletic 13 7 0 6 19:22 -3 21 W W L L L
6 Ramsgate 12 6 1 5 27:17 +10 19 W L W W L
7 Eastbourne Borough 10 6 1 3 19:11 +8 19 L W W W W
8 Chatham Town 10 6 0 4 22:13 +9 18 L W L W W
9 Burgess Hill Town 10 4 5 1 18:11 +7 17 D D W D W
10 St Albans City 9 5 2 2 18:13 +5 17 W D W D W
11 Dulwich Hamlet 10 5 1 4 18:14 +4 16 W W W L L
12 Leatherhead 11 4 3 4 18:20 -2 15 W D D L L
13 Cheshunt 11 3 5 3 11:14 -3 14 L L W W W
14 Wingate & Finchley 10 4 2 4 16:20 -4 14 L L W L W
15 Cray Wanderers 9 3 3 3 19:14 +5 12 W L D W L
16 Aveley 11 3 2 6 18:19 -1 11 L L L L D
17 Brentwood Town 10 3 0 7 15:19 -4 9 L L W W L
18 Whyteleafe 11 2 3 6 13:21 -8 9 W D L L W
19 Maldon & Tiptree 12 3 0 9 15:33 -18 9 L L L L L
20 Three Bridges 11 2 2 7 20:31 -11 8 L L D W L
21 Whitehawk 11 1 2 8 11:26 -15 5 L W L L L
22 Stanway Rovers 10 1 1 8 8:26 -18 4 L L W L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Welling United 6 6 0 0 14:1 +13 18
2 Chatham Town 6 5 0 1 17:7 +10 15
3 Burgess Hill Town 7 4 3 0 16:7 +9 15
4 Eastbourne Borough 6 5 0 1 12:6 +6 15
5 Dulwich Hamlet 5 4 1 0 14:3 +11 13
6 Enfield Town 6 4 0 2 15:9 +6 12
7 Lewes 5 4 0 1 8:5 +3 12
8 Dartford 6 4 0 2 7:7 0 12
9 Ramsgate 5 3 0 2 14:6 +8 9
10 St Albans City 4 3 0 1 11:4 +7 9
11 Cheshunt 5 2 3 0 7:4 +3 9
12 Carshalton Athletic 7 3 0 4 7:11 -4 9
13 Cray Wanderers 5 2 2 1 10:7 +3 8
14 Wingate & Finchley 4 2 1 1 5:5 0 7
15 Brentwood Town 4 2 0 2 10:7 +3 6
16 Maldon & Tiptree 7 2 0 5 9:15 -6 6
17 Whyteleafe 5 1 2 2 9:8 +1 5
18 Whitehawk 5 1 2 2 5:10 -5 5
19 Leatherhead 5 1 1 3 8:10 -2 4
20 Aveley 5 1 1 3 9:12 -3 4
21 Three Bridges 5 1 1 3 10:15 -5 4
22 Stanway Rovers 5 0 0 5 4:12 -8 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Enfield Town 5 5 0 0 15:4 +11 15
2 Lewes 7 4 1 2 11:8 +3 13
3 Dartford 5 4 0 1 11:5 +6 12
4 Carshalton Athletic 6 4 0 2 12:11 +1 12
5 Leatherhead 6 3 2 1 10:10 0 11
6 Ramsgate 7 3 1 3 13:11 +2 10
7 St Albans City 5 2 2 1 7:9 -2 8
8 Aveley 6 2 1 3 9:7 +2 7
9 Wingate & Finchley 6 2 1 3 11:15 -4 7
10 Welling United 5 2 0 3 6:9 -3 6
11 Cheshunt 6 1 2 3 4:10 -6 5
12 Cray Wanderers 4 1 1 2 9:7 +2 4
13 Eastbourne Borough 4 1 1 2 7:5 +2 4
14 Three Bridges 6 1 1 4 10:16 -6 4
15 Whyteleafe 6 1 1 4 4:13 -9 4
16 Stanway Rovers 5 1 1 3 4:14 -10 4
17 Chatham Town 4 1 0 3 5:6 -1 3
18 Brentwood Town 6 1 0 5 5:12 -7 3
19 Dulwich Hamlet 5 1 0 4 4:11 -7 3
20 Maldon & Tiptree 5 1 0 4 6:18 -12 3
21 Burgess Hill Town 3 0 2 1 2:4 -2 2
22 Whitehawk 6 0 0 6 6:16 -10 0