Curzon Ashton vs United of Manchester: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Curzon Ashton
formă acasă
D L W W W
Non League Premier - Northern
Tameside Stadium
Sigla United of Manchester
formă în deplasare
L D L L D

Analiza AI a meciului

Curzon Ashton
United of Manchester

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Curzon Ashton (General) (Acasă) (Deplasare)
United of Manchester (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.15
3.30
3.00
0.95
1.30
0.60
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
3.00
4.00
2.00
Coeficient GG
3.60
3.60
3.60
3.95
4.30
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Curzon Ashton (General) (Acasă) (Deplasare)
United of Manchester (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W W L
D L W W W
L W W W L
vs
L W L D D
L L L W D
L D L L D
Formă Peste 2.5
U U O U O
O O U O U
O O O U O
vs
O O U O U
O O O O U
U U O U O
Formă GG
N N Y N Y
Y Y N Y N
Y N Y N Y
vs
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
N Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.40 3.00 3.80 Curzon Ashton (General) (Acasă) (Deplasare)
3.30 4.00 2.60 United of Manchester (General) (Acasă) (Deplasare)
Curzon Ashton +0.10
United of Manchester +0.60
Curzon Ashton +0.80
United of Manchester +0.30
United of Manchester +1.00
Curzon Ashton +0.40
Curzon Ashton +0.50
United of Manchester +0.20
Curzon Ashton +1.20
Media goluri marcate/meci
2.10 2.00 2.20 Curzon Ashton (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.80 1.00 United of Manchester (General) (Acasă) (Deplasare)
Curzon Ashton +0.70
Curzon Ashton +0.30
Curzon Ashton +1.10
Curzon Ashton +0.60
Curzon Ashton +0.20
Curzon Ashton +1.00
Curzon Ashton +0.80
Curzon Ashton +0.40
Curzon Ashton +1.20
Media goluri primite/meci
1.30 1.00 1.60 Curzon Ashton (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 2.20 1.60 United of Manchester (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Curzon Ashton
Mai bine: Curzon Ashton
Mai bine: Curzon Ashton
Mai bine: Curzon Ashton
Mai bine: Curzon Ashton
Mai bine: Curzon Ashton
Mai bine: Curzon Ashton
Mai bine: Curzon Ashton
Egalitate
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Curzon Ashton
United of Manchester

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Curzon Ashton (General) (Acasă) (Deplasare)
United of Manchester (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.1 2 2.2 1.4 1.8 1
Goluri primite/meci 1.3 1 1.6 1.9 2.2 1.6
Goluri totale/meci 3.4 3 3.8 3.3 4 2.6
Rată GG 60% 60% 60% 70% 80% 60%
Rată meciuri fără gol primit 40% 40% 40% 0% 0% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Non League Premier - Northern - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Curzon Ashton
United of Manchester

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Curzon Ashton (General) (Acasă) (Deplasare)
United of Manchester (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Non League Premier - Northern · Regular Season

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Redcar Athletic 14 9 4 1 31:12 +19 31 D W L W W
2 Cleethorpes Town 13 9 3 1 30:7 +23 30 W D D W W
3 Guiseley AFC 12 8 1 3 25:11 +14 25 W W L W W
4 Avro 12 8 1 3 34:23 +11 25 W W W L L
5 Rylands 14 7 2 5 25:21 +4 23 W W D L W
6 Gainsborough Trinity 12 7 1 4 25:16 +9 22 L L W W W
7 Curzon Ashton 12 7 1 4 24:16 +8 22 W W W W L
8 Warrington Town 12 6 4 2 23:18 +5 22 W L D D W
9 Workington 14 6 3 5 24:24 0 21 W D D L L
10 Lancaster City 14 6 2 6 19:26 -7 20 W W L D W
11 Bury 11 6 1 4 22:11 +11 19 W L W L W
12 Alfreton Town 14 6 1 7 20:16 +4 19 W L W L D
13 Whitby Town 13 5 1 7 19:33 -14 16 W L L D W
14 Hyde United 14 4 3 7 15:25 -10 15 L W L L D
15 Ashton United 12 3 5 4 14:13 +1 14 L L D D D
16 Quorn 13 3 5 5 23:29 -6 14 L W D W D
17 Stockton Town 14 3 3 8 17:25 -8 12 W L W D L
18 Leek Town 12 2 5 5 24:25 -1 11 L L W D D
19 AFC Emley 13 2 5 6 12:25 -13 11 L L L L D
20 Bamber Bridge 13 2 4 7 16:32 -16 10 W L L D L
21 United of Manchester 12 1 4 7 15:23 -8 7 L W L D D
22 Ilkeston Town 14 2 1 11 8:34 -26 7 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Redcar Athletic 7 5 2 0 15:7 +8 17
2 Cleethorpes Town 7 5 1 1 16:5 +11 16
3 Rylands 7 5 1 1 17:9 +8 16
4 Alfreton Town 7 5 0 2 14:6 +8 15
5 Avro 6 4 1 1 20:13 +7 13
6 Curzon Ashton 6 4 1 1 11:5 +6 13
7 Bury 5 4 0 1 15:3 +12 12
8 Stockton Town 7 3 2 2 11:8 +3 11
9 Workington 7 3 2 2 13:11 +2 11
10 Hyde United 7 3 2 2 8:8 0 11
11 Lancaster City 7 3 1 3 7:10 -3 10
12 Guiseley AFC 5 3 0 2 12:7 +5 9
13 Gainsborough Trinity 6 3 0 3 9:8 +1 9
14 Ashton United 6 2 2 2 8:5 +3 8
15 Leek Town 7 2 2 3 14:13 +1 8
16 Bamber Bridge 7 2 2 3 10:16 -6 8
17 Warrington Town 6 1 4 1 10:11 -1 7
18 Quorn 6 1 3 2 11:16 -5 6
19 United of Manchester 6 1 2 3 10:12 -2 5
20 AFC Emley 6 1 1 4 6:13 -7 4
21 Whitby Town 7 1 1 5 6:19 -13 4
22 Ilkeston Town 7 1 0 6 2:15 -13 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Guiseley AFC 7 5 1 1 13:4 +9 16
2 Warrington Town 6 5 0 1 13:7 +6 15
3 Cleethorpes Town 6 4 2 0 14:2 +12 14
4 Redcar Athletic 7 4 2 1 16:5 +11 14
5 Gainsborough Trinity 6 4 1 1 16:8 +8 13
6 Avro 6 4 0 2 14:10 +4 12
7 Whitby Town 6 4 0 2 13:14 -1 12
8 Workington 7 3 1 3 11:13 -2 10
9 Lancaster City 7 3 1 3 12:16 -4 10
10 Curzon Ashton 6 3 0 3 13:11 +2 9
11 Quorn 7 2 2 3 12:13 -1 8
12 Bury 6 2 1 3 7:8 -1 7
13 Rylands 7 2 1 4 8:12 -4 7
14 AFC Emley 7 1 4 2 6:12 -6 7
15 Ashton United 6 1 3 2 6:8 -2 6
16 Alfreton Town 7 1 1 5 6:10 -4 4
17 Hyde United 7 1 1 5 7:17 -10 4
18 Ilkeston Town 7 1 1 5 6:19 -13 4
19 Leek Town 5 0 3 2 10:12 -2 3
20 United of Manchester 6 0 2 4 5:11 -6 2
21 Bamber Bridge 6 0 2 4 6:16 -10 2
22 Stockton Town 7 0 1 6 6:17 -11 1