Racing Club Warwick vs Halesowen Town: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Racing Club Warwick
formă acasă
D D L D D
Non League Premier - Southern Central
Townsend Meadow
Sigla Halesowen Town
formă în deplasare
D L W L D

Analiza AI a meciului

Racing Club Warwick
Halesowen Town

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Racing Club Warwick (General) (Acasă) (Deplasare)
Halesowen Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.60
1.20
2.00
2.45
3.30
1.60
Coeficient Peste 2.5
2.50
2.00
3.00
1.00
1.00
1.00
Coeficient GG
3.30
3.00
3.60
2.75
2.90
2.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Racing Club Warwick (General) (Acasă) (Deplasare)
Halesowen Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D W D
D D L D D
L W L L W
vs
L W W D D
W L W W D
D L W L D
Formă Peste 2.5
O O O U U
U U O O U
O O U O U
vs
O O U U U
U U O U U
U U U O U
Formă GG
Y Y Y N N
Y N Y Y N
Y Y N Y N
vs
Y Y N Y Y
N N Y N Y
N N N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.30 2.20 2.40 Racing Club Warwick (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 2.40 1.60 Halesowen Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Racing Club Warwick +0.30
Halesowen Town +0.10
Racing Club Warwick +0.70
Racing Club Warwick +0.20
Halesowen Town +0.20
Racing Club Warwick +0.60
Racing Club Warwick +0.40
Egalitate
Racing Club Warwick +0.80
Media goluri marcate/meci
1.00 1.00 1.00 Racing Club Warwick (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 1.40 0.60 Halesowen Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Halesowen Town +0.40
Racing Club Warwick +0.40
Egalitate
Halesowen Town +0.40
Racing Club Warwick +0.40
Egalitate
Halesowen Town +0.40
Racing Club Warwick +0.40
Media goluri primite/meci
1.30 1.20 1.40 Racing Club Warwick (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 1.00 1.00 Halesowen Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Halesowen Town
Mai bine: Halesowen Town
Mai bine: Halesowen Town
Mai bine: Halesowen Town
Mai bine: Halesowen Town
Mai bine: Halesowen Town
Mai bine: Halesowen Town
Mai bine: Halesowen Town
Mai bine: Halesowen Town
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Racing Club Warwick
Halesowen Town

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Racing Club Warwick (General) (Acasă) (Deplasare)
Halesowen Town (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 1 1 1 1.4 0.6
Goluri primite/meci 1.3 1.2 1.4 1 1 1
Goluri totale/meci 2.3 2.2 2.4 2 2.4 1.6
Rată GG 60% 60% 60% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 40% 40% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Non League Premier - Southern Central - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Racing Club Warwick
Halesowen Town

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Racing Club Warwick (General) (Acasă) (Deplasare)
Halesowen Town (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Non League Premier - Southern Central · Regular Season

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Real Bedford 10 9 1 0 30:11 +19 28 W W W W D
2 Bury Town 11 9 0 2 19:13 +6 27 L W W W L
3 Bromsgrove Sporting 11 8 2 1 20:10 +10 26 W W D D W
4 Peterborough Sports 12 6 4 2 24:17 +7 22 W D W W W
5 Alvechurch 11 6 3 2 18:6 +12 21 W D D L D
6 Rushall Olympic 12 7 0 5 24:20 +4 21 W L W W L
7 Kettering Town 11 5 4 2 18:9 +9 19 W L W D L
8 Anstey Nomads 11 5 4 2 20:16 +4 19 W D L D W
9 Needham Market 11 5 2 4 24:17 +7 17 W W L D W
10 Stourbridge 11 4 4 3 14:14 0 16 L D L W W
11 Redditch United 11 3 5 3 17:16 +1 14 L W D W D
12 Halesowen Town 9 4 2 3 10:10 0 14 L W W D D
13 Leiston 10 3 3 4 17:17 0 12 L W L L D
14 Racing Club Warwick 11 2 5 4 11:14 -3 11 L L D W D
15 Leamington 11 2 4 5 15:18 -3 10 L D W L D
16 Bishop's Stortford 10 3 1 6 11:16 -5 10 W W W L L
17 Stratford Town 11 2 4 5 11:19 -8 10 L L W W D
18 Banbury United 11 2 3 6 14:22 -8 9 L D L W L
19 Worcester City 11 1 4 6 8:16 -8 7 L D D L L
20 Hitchin Town 11 1 4 6 7:17 -10 7 D L W L L
21 Leighton Town 10 1 2 7 13:22 -9 5 L L L L L
22 Stamford 11 0 1 10 3:28 -25 1 L L L L D
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Real Bedford 6 5 1 0 19:9 +10 16
2 Rushall Olympic 6 5 0 1 14:9 +5 15
3 Kettering Town 6 4 2 0 12:2 +10 14
4 Alvechurch 6 4 1 1 11:2 +9 13
5 Bromsgrove Sporting 6 4 1 1 10:5 +5 13
6 Bury Town 5 4 0 1 9:8 +1 12
7 Anstey Nomads 5 3 2 0 11:5 +6 11
8 Redditch United 5 3 1 1 10:6 +4 10
9 Peterborough Sports 6 3 1 2 13:11 +2 10
10 Halesowen Town 5 3 1 1 7:5 +2 10
11 Needham Market 6 2 2 2 11:8 +3 8
12 Bishop's Stortford 5 2 1 2 6:6 0 7
13 Banbury United 6 2 1 3 10:12 -2 7
14 Stourbridge 6 2 1 3 7:10 -3 7
15 Leamington 5 1 3 1 8:5 +3 6
16 Leiston 4 2 0 2 7:6 +1 6
17 Hitchin Town 6 1 3 2 5:7 -2 6
18 Racing Club Warwick 6 0 5 1 6:7 -1 5
19 Stratford Town 6 1 2 3 7:10 -3 5
20 Leighton Town 4 1 1 2 7:9 -2 4
21 Worcester City 4 1 1 2 2:4 -2 4
22 Stamford 5 0 1 4 1:9 -8 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Bury Town 6 5 0 1 10:5 +5 15
2 Bromsgrove Sporting 5 4 1 0 10:5 +5 13
3 Real Bedford 4 4 0 0 11:2 +9 12
4 Peterborough Sports 6 3 3 0 11:6 +5 12
5 Needham Market 5 3 0 2 13:9 +4 9
6 Stourbridge 5 2 3 0 7:4 +3 9
7 Alvechurch 5 2 2 1 7:4 +3 8
8 Anstey Nomads 6 2 2 2 9:11 -2 8
9 Rushall Olympic 6 2 0 4 10:11 -1 6
10 Leiston 6 1 3 2 10:11 -1 6
11 Racing Club Warwick 5 2 0 3 5:7 -2 6
12 Kettering Town 5 1 2 2 6:7 -1 5
13 Stratford Town 5 1 2 2 4:9 -5 5
14 Halesowen Town 4 1 1 2 3:5 -2 4
15 Redditch United 6 0 4 2 7:10 -3 4
16 Leamington 6 1 1 4 7:13 -6 4
17 Bishop's Stortford 5 1 0 4 5:10 -5 3
18 Worcester City 7 0 3 4 6:12 -6 3
19 Banbury United 5 0 2 3 4:10 -6 2
20 Leighton Town 6 0 1 5 6:13 -7 1
21 Hitchin Town 5 0 1 4 2:10 -8 1
22 Stamford 6 0 0 6 2:19 -17 0