Boulogne vs Annecy: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Boulogne
formă acasă
D D D D L
Ligue 2
Stade de la Libération
Sigla Annecy
formă în deplasare
W L W L W

Analiza AI a meciului

Boulogne
Annecy

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Boulogne (General) (Acasă) (Deplasare)
Annecy (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.05
1.20
0.90
2.80
2.60
3.00
Coeficient Peste 2.5
0.50
1.00
0.00
2.50
2.00
3.00
Coeficient GG
2.30
3.00
1.60
3.45
3.30
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Boulogne (General) (Acasă) (Deplasare)
Annecy (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D D D L D
D D D D L
L L D D D
vs
D W L L W
D W W D L
W L W L W
Formă Peste 2.5
U U U O U
U U U U O
U U U U U
vs
U O O O U
U O U U O
U O O O U
Formă GG
N Y N Y Y
N N Y Y Y
N N N N Y
vs
Y Y Y Y N
N Y N Y Y
N Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.10 1.40 0.80 Boulogne (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 2.60 2.40 Annecy (General) (Acasă) (Deplasare)
Annecy +1.40
Annecy +1.50
Annecy +1.30
Annecy +1.10
Annecy +1.20
Annecy +1.00
Annecy +1.70
Annecy +1.80
Annecy +1.60
Media goluri marcate/meci
0.40 0.60 0.20 Boulogne (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.80 1.20 Annecy (General) (Acasă) (Deplasare)
Annecy +1.10
Annecy +1.40
Annecy +0.80
Annecy +0.90
Annecy +1.20
Annecy +0.60
Annecy +1.30
Annecy +1.60
Annecy +1.00
Media goluri primite/meci
0.70 0.80 0.60 Boulogne (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 0.80 1.20 Annecy (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Boulogne
Mai bine: Boulogne
Mai bine: Boulogne
Mai bine: Boulogne
Egalitate
Mai bine: Boulogne
Mai bine: Boulogne
Mai bine: Boulogne
Mai bine: Boulogne
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Boulogne
Annecy

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Boulogne (General) (Acasă) (Deplasare)
Annecy (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.4 0.6 0.2 1.5 1.8 1.2
Goluri primite/meci 0.7 0.8 0.6 1 0.8 1.2
Goluri totale/meci 1.1 1.4 0.8 2.5 2.6 2.4
Rată GG 40% 60% 20% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 40% 40% 40% 40% 40% 40%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Ligue 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Boulogne
Annecy

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Boulogne (General) (Acasă) (Deplasare)
Annecy (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Boulogne
Annecy

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Boulogne (General) (Acasă) (Deplasare)
Annecy (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Ligue 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Saint Etienne 8 6 1 1 21:8 +13 19 W W L D W
2 RED Star FC 93 8 5 2 1 12:9 +3 17 L W W W W
3 Montpellier 8 4 3 1 8:5 +3 15 D L W D W
4 Reims 8 3 5 0 15:9 +6 14 W D W D D
5 Nancy 8 4 1 3 9:7 +2 13 W L L W W
6 Annecy 8 4 1 3 10:9 +1 13 D W L L W
7 Dijon 8 3 3 2 14:12 +2 12 L D W W W
8 PAU 8 3 2 3 9:8 +1 11 D D L W W
9 Sochaux 8 2 5 1 5:6 -1 11 D D W D D
10 Metz 8 2 4 2 12:11 +1 10 D W L D L
11 Guingamp 8 2 2 4 10:13 -3 8 D D W L L
12 Dunkerque 8 2 2 4 10:13 -3 8 L D W L L
13 Nantes 8 2 2 4 9:13 -4 8 D W L W D
14 Grenoble 8 2 2 4 8:13 -5 8 W L W D L
15 Rodez 8 2 1 5 14:18 -4 7 D L L L L
16 Boulogne 8 0 6 2 4:6 -2 6 D D D L D
17 Clermont Foot 8 0 6 2 6:9 -3 6 D D D D L
18 Laval 8 1 2 5 10:17 -7 5 L L L D L
  • Promotion - Ligue 1
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final)
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals)
  • Ligue 2 (Relegation)
  • Relegation - Ligue 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Saint Etienne 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Metz 4 2 2 0 9:5 +4 8
3 Montpellier 4 2 2 0 4:1 +3 8
4 Dunkerque 5 2 1 2 7:6 +1 7
5 PAU 5 2 1 2 6:5 +1 7
6 Guingamp 4 2 1 1 7:7 0 7
7 Sochaux 4 2 1 1 3:4 -1 7
8 Reims 4 1 3 0 9:7 +2 6
9 Dijon 4 2 0 2 9:8 +1 6
10 Nancy 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Annecy 3 1 1 1 4:3 +1 4
12 Rodez 4 1 1 2 8:8 0 4
13 Clermont Foot 5 0 4 1 3:4 -1 4
14 RED Star FC 93 3 1 1 1 2:4 -2 4
15 Laval 4 1 1 2 4:7 -3 4
16 Nantes 4 1 1 2 3:6 -3 4
17 Boulogne 4 0 3 1 3:4 -1 3
18 Grenoble 3 0 2 1 2:3 -1 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 RED Star FC 93 5 4 1 0 10:5 +5 13
2 Annecy 5 3 0 2 6:6 0 9
3 Reims 4 2 2 0 6:2 +4 8
4 Saint Etienne 4 2 1 1 9:6 +3 7
5 Nancy 4 2 1 1 5:4 +1 7
6 Montpellier 4 2 1 1 4:4 0 7
7 Dijon 4 1 3 0 5:4 +1 6
8 Grenoble 5 2 0 3 6:10 -4 6
9 PAU 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sochaux 4 0 4 0 2:2 0 4
11 Nantes 4 1 1 2 6:7 -1 4
12 Boulogne 4 0 3 1 1:2 -1 3
13 Rodez 4 1 0 3 6:10 -4 3
14 Clermont Foot 3 0 2 1 3:5 -2 2
15 Metz 4 0 2 2 3:6 -3 2
16 Guingamp 4 0 1 3 3:6 -3 1
17 Laval 4 0 1 3 6:10 -4 1
18 Dunkerque 3 0 1 2 3:7 -4 1

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Boulogne

Antrenor: F. Dagneaux

3-4-3
99 Blondy Rudolph Nna Noukeu
15 A. Pinot
25 A. Kerriou
18 D. Thiam
8 J. Martin
14 J. Bultel
19 N. Binet
11 N. Fatar
36 M. Soumah
12 J. Boyer
10 A. Hbouch

Rezerve

  • 1X. LenogueG
  • 26O. LenneD
  • 20T. BruscoD
  • 22S. DuflosD
  • 7A. NassiriM
  • 21A. PlatretD
  • 9M. LecolierF
  • 17B. BesicF
  • 64T. EpaillyF

Annecy

Antrenor: L. Guyot

4-3-3
1 F. Escales
41 T. Delphis
23 M. Veillon
26 A. Do Marcolino
27 J. Kouadio
14 M. Koné
80 M. Sahi
25 P. Venot
28 A. Larose
9 T. Rambaud
22 C. Billemaz

Rezerve

  • 15P. MozieM
  • 21E. MarreD
  • 11Souleymane FofanaM
  • 8A. CasadeiM
  • 16T. CallensG
  • 33Gabin SecrétantD
  • 19K. VeniereM
  • 20Adam YahiF