Montpellier vs Metz: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Montpellier
formă acasă
W D D W W
Ligue 2
Stade de la Mosson-Mondial 98
Sigla Metz
formă în deplasare
D D L L

Analiza AI a meciului

Montpellier
Metz

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Montpellier (General) (Acasă) (Deplasare)
Metz (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.45
3.60
3.30
2.00
3.25
0.75
Coeficient Peste 2.5
1.00
1.00
1.00
2.50
3.75
1.25
Coeficient GG
2.75
2.60
2.90
3.94
5.00
2.88
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Montpellier (General) (Acasă) (Deplasare)
Metz (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L W D W
W D D W W
W W W L D
vs
D W L D L
W D W D
D D L L
Formă Peste 2.5
U O U U U
O U U U U
U U U O U
vs
U O U O O
O U O O
U U U O
Formă GG
N Y N Y N
Y Y N N N
N N N Y Y
vs
Y Y N Y Y
Y Y Y Y
N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.80 1.60 2.00 Montpellier (General) (Acasă) (Deplasare)
2.88 3.50 2.25 Metz (General) (Acasă) (Deplasare)
Metz +1.08
Metz +1.70
Metz +0.45
Metz +1.28
Metz +1.90
Metz +0.65
Metz +0.88
Metz +1.50
Metz +0.25
Media goluri marcate/meci
1.20 1.20 1.20 Montpellier (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 2.25 0.75 Metz (General) (Acasă) (Deplasare)
Metz +0.30
Metz +1.05
Montpellier +0.45
Metz +0.30
Metz +1.05
Montpellier +0.45
Metz +0.30
Metz +1.05
Montpellier +0.45
Media goluri primite/meci
0.60 0.40 0.80 Montpellier (General) (Acasă) (Deplasare)
1.38 1.25 1.50 Metz (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Montpellier
Mai bine: Montpellier
Mai bine: Montpellier
Mai bine: Montpellier
Mai bine: Montpellier
Mai bine: Montpellier
Mai bine: Montpellier
Mai bine: Montpellier
Mai bine: Montpellier
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Montpellier
Metz

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Montpellier (General) (Acasă) (Deplasare)
Metz (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.2 1.2 1.5 2.25 0.75
Goluri primite/meci 0.6 0.4 0.8 1.38 1.25 1.5
Goluri totale/meci 1.8 1.6 2 2.88 3.5 2.25
Rată GG 40% 40% 40% 75% 100% 50%
Rată meciuri fără gol primit 60% 60% 60% 13% 0% 25%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Ligue 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Montpellier
Metz

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Montpellier (General) (Acasă) (Deplasare)
Metz (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Montpellier
Metz

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Montpellier (General) (Acasă) (Deplasare)
Metz (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Ligue 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Saint Etienne 8 6 1 1 21:8 +13 19 W W L D W
2 RED Star FC 93 8 5 2 1 12:9 +3 17 L W W W W
3 Montpellier 8 4 3 1 8:5 +3 15 D L W D W
4 Reims 8 3 5 0 15:9 +6 14 W D W D D
5 Nancy 8 4 1 3 9:7 +2 13 W L L W W
6 Annecy 8 4 1 3 10:9 +1 13 D W L L W
7 Dijon 8 3 3 2 14:12 +2 12 L D W W W
8 PAU 8 3 2 3 9:8 +1 11 D D L W W
9 Sochaux 8 2 5 1 5:6 -1 11 D D W D D
10 Metz 8 2 4 2 12:11 +1 10 D W L D L
11 Guingamp 8 2 2 4 10:13 -3 8 D D W L L
12 Dunkerque 8 2 2 4 10:13 -3 8 L D W L L
13 Nantes 8 2 2 4 9:13 -4 8 D W L W D
14 Grenoble 8 2 2 4 8:13 -5 8 W L W D L
15 Rodez 8 2 1 5 14:18 -4 7 D L L L L
16 Boulogne 8 0 6 2 4:6 -2 6 D D D L D
17 Clermont Foot 8 0 6 2 6:9 -3 6 D D D D L
18 Laval 8 1 2 5 10:17 -7 5 L L L D L
  • Promotion - Ligue 1
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final)
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals)
  • Ligue 2 (Relegation)
  • Relegation - Ligue 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Saint Etienne 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Metz 4 2 2 0 9:5 +4 8
3 Montpellier 4 2 2 0 4:1 +3 8
4 Dunkerque 5 2 1 2 7:6 +1 7
5 PAU 5 2 1 2 6:5 +1 7
6 Guingamp 4 2 1 1 7:7 0 7
7 Sochaux 4 2 1 1 3:4 -1 7
8 Reims 4 1 3 0 9:7 +2 6
9 Dijon 4 2 0 2 9:8 +1 6
10 Nancy 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Annecy 3 1 1 1 4:3 +1 4
12 Rodez 4 1 1 2 8:8 0 4
13 Clermont Foot 5 0 4 1 3:4 -1 4
14 RED Star FC 93 3 1 1 1 2:4 -2 4
15 Laval 4 1 1 2 4:7 -3 4
16 Nantes 4 1 1 2 3:6 -3 4
17 Boulogne 4 0 3 1 3:4 -1 3
18 Grenoble 3 0 2 1 2:3 -1 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 RED Star FC 93 5 4 1 0 10:5 +5 13
2 Annecy 5 3 0 2 6:6 0 9
3 Reims 4 2 2 0 6:2 +4 8
4 Saint Etienne 4 2 1 1 9:6 +3 7
5 Nancy 4 2 1 1 5:4 +1 7
6 Montpellier 4 2 1 1 4:4 0 7
7 Dijon 4 1 3 0 5:4 +1 6
8 Grenoble 5 2 0 3 6:10 -4 6
9 PAU 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sochaux 4 0 4 0 2:2 0 4
11 Nantes 4 1 1 2 6:7 -1 4
12 Boulogne 4 0 3 1 1:2 -1 3
13 Rodez 4 1 0 3 6:10 -4 3
14 Clermont Foot 3 0 2 1 3:5 -2 2
15 Metz 4 0 2 2 3:6 -3 2
16 Guingamp 4 0 1 3 3:6 -3 1
17 Laval 4 0 1 3 6:10 -4 1
18 Dunkerque 3 0 1 2 3:7 -4 1

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Montpellier

Antrenor: Z. Camara

4-2-3-1
31 S. Ngapandouetnbu
58 A. Sissoko
15 J. Laporte
27 D. Meddah
17 T. Sainte-Luce
40 N. Vidal-Cartoux
5 F. Tardieu
18 N. Pays
44 T. Chennahi
19 N. Mukiele
11 M. Camara

Rezerve

  • 90Gregory AyemM
  • 32Hichem AbderrebiM
  • 10Y. BenhattabM
  • 23Daryll BenlahlouF
  • 3Naoufel El HannachD
  • 1M. MichelG
  • 6Y. MouangaD
  • 77EversonM

Metz

Antrenor: Grégory Proment

4-2-3-1
1 J. Fischer
2 M. Colin
42 C. Devenish
5 J. Ruiz
3 F. Miguel
12 A. Touré
8 J. Deminguet
70 B. Sarr
18 B. Munongo
9 G. Abuashvili
11 P. Fall

Rezerve

  • 61P. SyG
  • 88A. Agne BaF
  • 19M. Bokele MputuF
  • 30T. Dos SantosD
  • 33Abdourahmane MbodjF
  • 4U. MboulaD
  • 98I. MohamedD
  • 7Ibou SanéF
  • 39B. SongD