Nantes vs Clermont Foot: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Nantes
formă acasă
L L W D
Ligue 2
Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau
Sigla Clermont Foot
formă în deplasare
D L L D D

Analiza AI a meciului

Nantes
Clermont Foot

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Nantes (General) (Acasă) (Deplasare)
Clermont Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.63
1.63
1.63
1.05
1.20
0.90
Coeficient Peste 2.5
2.50
1.25
3.75
1.50
1.00
2.00
Coeficient GG
3.06
2.00
4.13
3.15
2.00
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Nantes (General) (Acasă) (Deplasare)
Clermont Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D W L W D
L L W D
L D L W
vs
D D D D L
D D D D L
D L L D D
Formă Peste 2.5
O U U O U
U O U U
O O U O
vs
U U U U O
U U U U O
O U O U U
Formă GG
Y N N Y N
N Y N N
Y Y N Y
vs
N Y N Y Y
N Y N N Y
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.75 2.25 3.25 Nantes (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 1.40 2.60 Clermont Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
Nantes +0.75
Nantes +1.35
Nantes +0.15
Nantes +0.25
Nantes +0.85
Clermont Foot +0.35
Nantes +1.25
Nantes +1.85
Nantes +0.65
Media goluri marcate/meci
1.13 0.75 1.50 Nantes (General) (Acasă) (Deplasare)
0.80 0.60 1.00 Clermont Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
Nantes +0.33
Nantes +0.53
Nantes +0.13
Clermont Foot +0.05
Nantes +0.15
Clermont Foot +0.25
Nantes +0.70
Nantes +0.90
Nantes +0.50
Media goluri primite/meci
1.63 1.50 1.75 Nantes (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 0.80 1.60 Clermont Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Clermont Foot
Mai bine: Clermont Foot
Mai bine: Clermont Foot
Mai bine: Clermont Foot
Mai bine: Clermont Foot
Mai bine: Nantes
Mai bine: Clermont Foot
Mai bine: Clermont Foot
Mai bine: Clermont Foot
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Nantes
Clermont Foot

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Nantes (General) (Acasă) (Deplasare)
Clermont Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.13 0.75 1.5 0.8 0.6 1
Goluri primite/meci 1.63 1.5 1.75 1.2 0.8 1.6
Goluri totale/meci 2.75 2.25 3.25 2 1.4 2.6
Rată GG 50% 25% 75% 60% 40% 80%
Rată meciuri fără gol primit 25% 50% 0% 30% 60% 0%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Ligue 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Nantes
Clermont Foot

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Nantes (General) (Acasă) (Deplasare)
Clermont Foot (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Nantes
Clermont Foot

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Nantes (General) (Acasă) (Deplasare)
Clermont Foot (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Ligue 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Saint Etienne 8 6 1 1 21:8 +13 19 W W L D W
2 RED Star FC 93 8 5 2 1 12:9 +3 17 L W W W W
3 Montpellier 8 4 3 1 8:5 +3 15 D L W D W
4 Reims 8 3 5 0 15:9 +6 14 W D W D D
5 Nancy 8 4 1 3 9:7 +2 13 W L L W W
6 Annecy 8 4 1 3 10:9 +1 13 D W L L W
7 Dijon 8 3 3 2 14:12 +2 12 L D W W W
8 PAU 8 3 2 3 9:8 +1 11 D D L W W
9 Sochaux 8 2 5 1 5:6 -1 11 D D W D D
10 Metz 8 2 4 2 12:11 +1 10 D W L D L
11 Guingamp 8 2 2 4 10:13 -3 8 D D W L L
12 Dunkerque 8 2 2 4 10:13 -3 8 L D W L L
13 Nantes 8 2 2 4 9:13 -4 8 D W L W D
14 Grenoble 8 2 2 4 8:13 -5 8 W L W D L
15 Rodez 8 2 1 5 14:18 -4 7 D L L L L
16 Boulogne 8 0 6 2 4:6 -2 6 D D D L D
17 Clermont Foot 8 0 6 2 6:9 -3 6 D D D D L
18 Laval 8 1 2 5 10:17 -7 5 L L L D L
  • Promotion - Ligue 1
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final)
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals)
  • Ligue 2 (Relegation)
  • Relegation - Ligue 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Saint Etienne 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Metz 4 2 2 0 9:5 +4 8
3 Montpellier 4 2 2 0 4:1 +3 8
4 Dunkerque 5 2 1 2 7:6 +1 7
5 PAU 5 2 1 2 6:5 +1 7
6 Guingamp 4 2 1 1 7:7 0 7
7 Sochaux 4 2 1 1 3:4 -1 7
8 Reims 4 1 3 0 9:7 +2 6
9 Dijon 4 2 0 2 9:8 +1 6
10 Nancy 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Annecy 3 1 1 1 4:3 +1 4
12 Rodez 4 1 1 2 8:8 0 4
13 Clermont Foot 5 0 4 1 3:4 -1 4
14 RED Star FC 93 3 1 1 1 2:4 -2 4
15 Laval 4 1 1 2 4:7 -3 4
16 Nantes 4 1 1 2 3:6 -3 4
17 Boulogne 4 0 3 1 3:4 -1 3
18 Grenoble 3 0 2 1 2:3 -1 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 RED Star FC 93 5 4 1 0 10:5 +5 13
2 Annecy 5 3 0 2 6:6 0 9
3 Reims 4 2 2 0 6:2 +4 8
4 Saint Etienne 4 2 1 1 9:6 +3 7
5 Nancy 4 2 1 1 5:4 +1 7
6 Montpellier 4 2 1 1 4:4 0 7
7 Dijon 4 1 3 0 5:4 +1 6
8 Grenoble 5 2 0 3 6:10 -4 6
9 PAU 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sochaux 4 0 4 0 2:2 0 4
11 Nantes 4 1 1 2 6:7 -1 4
12 Boulogne 4 0 3 1 1:2 -1 3
13 Rodez 4 1 0 3 6:10 -4 3
14 Clermont Foot 3 0 2 1 3:5 -2 2
15 Metz 4 0 2 2 3:6 -3 2
16 Guingamp 4 0 1 3 3:6 -3 1
17 Laval 4 0 1 3 6:10 -4 1
18 Dunkerque 3 0 1 2 3:7 -4 1

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Nantes

Antrenor: Grégory Poirier

3-4-3
30 P. Carlgren
98 K. Amian
5 L. Perrin
4 S. Sow
13 F. Doucouré
23 W. Younoussa
28 I. Sissoko
26 R. Hachem
8 J. Lepenant
27 T. Robinet
37 I. Ganago

Rezerve

  • 44B. PierretM
  • 12K. CorredorF
  • 18F. CentonzeD
  • 1M. DupéG
  • 24F. GuilbertD
  • 7A. JoujouF
  • 19Louis LerouxM
  • 74Loan MerrifieldF
  • 17D. AssoumaniM

Clermont Foot

Antrenor: David Guion

4-1-4-1
30 T. Guivarch
93 I. Coulibaly
21 Y. Salmier
4 E. Kabeya
6 E. Koné
5 J. Grillot
77 E. Cantero
22 Marouane Admar
26 R. Kouamé
7 F. Bianchini
9 Luís Semedo

Rezerve

  • 10J. SambiaD
  • 23A. HunouM
  • 17O. DiopF
  • 13J. AsticM
  • 28I. M'BahiaD
  • 16M. NdiayeG
  • 39J. Nyindong TsamounaF
  • 90C. OkouF
  • 3A. PelmardD