RED Star FC 93 vs PAU: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla RED Star FC 93
formă acasă
W W D L W
Ligue 2
Stade de Paris (Stade Bauer)
Sigla PAU
formă în deplasare
W L W D L

Analiza AI a meciului

RED Star FC 93
PAU

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

RED Star FC 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
PAU (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.80
3.30
4.30
2.30
2.30
2.30
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.00
3.00
1.50
1.00
2.00
Coeficient GG
3.80
3.30
4.30
2.90
2.90
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

RED Star FC 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
PAU (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W W W W
W W D L W
W D W W W
vs
D D L W W
L L D W W
W L W D L
Formă Peste 2.5
O O U O O
O O U O U
U U O O O
vs
O U U U O
U U U U O
U O U O U
Formă GG
Y Y N Y Y
Y Y N Y N
N Y Y Y Y
vs
Y Y N N Y
N N Y N Y
N Y N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.30 3.60 3.00 RED Star FC 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
2.40 2.20 2.60 PAU (General) (Acasă) (Deplasare)
RED Star FC 93 +0.90
RED Star FC 93 +1.10
RED Star FC 93 +0.70
RED Star FC 93 +1.20
RED Star FC 93 +1.40
RED Star FC 93 +1.00
RED Star FC 93 +0.60
RED Star FC 93 +0.80
RED Star FC 93 +0.40
Media goluri marcate/meci
1.90 1.80 2.00 RED Star FC 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 1.20 1.00 PAU (General) (Acasă) (Deplasare)
RED Star FC 93 +0.80
RED Star FC 93 +0.70
RED Star FC 93 +0.90
RED Star FC 93 +0.70
RED Star FC 93 +0.60
RED Star FC 93 +0.80
RED Star FC 93 +0.90
RED Star FC 93 +0.80
RED Star FC 93 +1.00
Media goluri primite/meci
1.40 1.80 1.00 RED Star FC 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.00 1.60 PAU (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: PAU
Mai bine: PAU
Mai bine: RED Star FC 93
Mai bine: PAU
Mai bine: PAU
Mai bine: PAU
Mai bine: RED Star FC 93
Egalitate
Mai bine: RED Star FC 93
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

RED Star FC 93
PAU

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

RED Star FC 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
PAU (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.9 1.8 2 1.1 1.2 1
Goluri primite/meci 1.4 1.8 1 1.3 1 1.6
Goluri totale/meci 3.3 3.6 3 2.4 2.2 2.6
Rată GG 70% 60% 80% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 30% 20% 40%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Ligue 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
RED Star FC 93
PAU

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

RED Star FC 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
PAU (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
RED Star FC 93
PAU

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

RED Star FC 93 (General) (Acasă) (Deplasare)
PAU (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Ligue 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Saint Etienne 8 6 1 1 21:8 +13 19 W W L D W
2 RED Star FC 93 8 5 2 1 12:9 +3 17 L W W W W
3 Montpellier 8 4 3 1 8:5 +3 15 D L W D W
4 Reims 8 3 5 0 15:9 +6 14 W D W D D
5 Nancy 8 4 1 3 9:7 +2 13 W L L W W
6 Annecy 8 4 1 3 10:9 +1 13 D W L L W
7 Dijon 8 3 3 2 14:12 +2 12 L D W W W
8 PAU 8 3 2 3 9:8 +1 11 D D L W W
9 Sochaux 8 2 5 1 5:6 -1 11 D D W D D
10 Metz 8 2 4 2 12:11 +1 10 D W L D L
11 Guingamp 8 2 2 4 10:13 -3 8 D D W L L
12 Dunkerque 8 2 2 4 10:13 -3 8 L D W L L
13 Nantes 8 2 2 4 9:13 -4 8 D W L W D
14 Grenoble 8 2 2 4 8:13 -5 8 W L W D L
15 Rodez 8 2 1 5 14:18 -4 7 D L L L L
16 Boulogne 8 0 6 2 4:6 -2 6 D D D L D
17 Clermont Foot 8 0 6 2 6:9 -3 6 D D D D L
18 Laval 8 1 2 5 10:17 -7 5 L L L D L
  • Promotion - Ligue 1
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final)
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals)
  • Ligue 2 (Relegation)
  • Relegation - Ligue 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Saint Etienne 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Metz 4 2 2 0 9:5 +4 8
3 Montpellier 4 2 2 0 4:1 +3 8
4 Dunkerque 5 2 1 2 7:6 +1 7
5 PAU 5 2 1 2 6:5 +1 7
6 Guingamp 4 2 1 1 7:7 0 7
7 Sochaux 4 2 1 1 3:4 -1 7
8 Reims 4 1 3 0 9:7 +2 6
9 Dijon 4 2 0 2 9:8 +1 6
10 Nancy 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Annecy 3 1 1 1 4:3 +1 4
12 Rodez 4 1 1 2 8:8 0 4
13 Clermont Foot 5 0 4 1 3:4 -1 4
14 RED Star FC 93 3 1 1 1 2:4 -2 4
15 Laval 4 1 1 2 4:7 -3 4
16 Nantes 4 1 1 2 3:6 -3 4
17 Boulogne 4 0 3 1 3:4 -1 3
18 Grenoble 3 0 2 1 2:3 -1 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 RED Star FC 93 5 4 1 0 10:5 +5 13
2 Annecy 5 3 0 2 6:6 0 9
3 Reims 4 2 2 0 6:2 +4 8
4 Saint Etienne 4 2 1 1 9:6 +3 7
5 Nancy 4 2 1 1 5:4 +1 7
6 Montpellier 4 2 1 1 4:4 0 7
7 Dijon 4 1 3 0 5:4 +1 6
8 Grenoble 5 2 0 3 6:10 -4 6
9 PAU 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sochaux 4 0 4 0 2:2 0 4
11 Nantes 4 1 1 2 6:7 -1 4
12 Boulogne 4 0 3 1 1:2 -1 3
13 Rodez 4 1 0 3 6:10 -4 3
14 Clermont Foot 3 0 2 1 3:5 -2 2
15 Metz 4 0 2 2 3:6 -3 2
16 Guingamp 4 0 1 3 3:6 -3 1
17 Laval 4 0 1 3 6:10 -4 1
18 Dunkerque 3 0 1 2 3:7 -4 1

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

RED Star FC 93

Antrenor: D. Perrinelle

4-2-3-1
16 G. Poussin
2 T. Magnin
20 D. Durivaux
4 E. Zidane
5 J. Escartin
19 I. Halifa
17 S. Renel
11 K. Cissé
10 S. Khaoui
7 D. Durand
23 J. Ikanga A Ngele

Rezerve

  • 80C. Bianay BalcotD
  • 6B. DangerD
  • 9I. DespotovicF
  • 3M. HuardD
  • 45Cheick KonateM
  • 27G. KyeremehF
  • 21Idrissa SabalyM
  • 1Yanis Benchaouch MartyG
  • 25Leonardo ButaD

PAU

Antrenor: Thierry Debes

5-3-2
1 B. Maubleu
2 T. Pouilly
29 G. Paquiez
23 A. Briançon
88 A. Bamba
97 A. Abdallah
6 C. Fall
21 J. Benet
19 T. Saettel
7 H. Benali
9 B. Leye

Rezerve

  • 39M. TourraineD
  • 27L. GadegbekuM
  • 10B. BrahimiM
  • 8S. BasseD
  • 56Abdoulaye MbayeF
  • 22R. BahengD
  • 5L. RajotM
  • 30E. SallesG
  • 18J. SebasF