Saint Etienne vs Laval: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Saint Etienne
formă acasă
L W W W W
Ligue 2
Stade Geoffroy-Guichard
Sigla Laval
formă în deplasare
W L D L L

Analiza AI a meciului

Saint Etienne
Laval

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Saint Etienne (General) (Acasă) (Deplasare)
Laval (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.15
4.00
2.30
1.45
1.60
1.30
Coeficient Peste 2.5
4.00
4.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.25
2.90
3.60
3.80
3.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Saint Etienne (General) (Acasă) (Deplasare)
Laval (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L D W
L W W W W
L W W L D
vs
L L L D L
D W L L D
W L D L L
Formă Peste 2.5
O O O O U
O O O O U
U O O O O
vs
O O O U O
U O O O U
U O U O O
Formă GG
Y Y Y Y N
N Y N Y N
N N Y Y Y
vs
N Y Y Y Y
N Y N Y Y
N Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.40 3.40 3.40 Saint Etienne (General) (Acasă) (Deplasare)
2.90 2.20 3.60 Laval (General) (Acasă) (Deplasare)
Saint Etienne +0.50
Saint Etienne +1.20
Laval +0.20
Saint Etienne +0.50
Saint Etienne +1.20
Laval +0.20
Saint Etienne +0.50
Saint Etienne +1.20
Laval +0.20
Media goluri marcate/meci
2.10 2.40 1.80 Saint Etienne (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 0.80 1.60 Laval (General) (Acasă) (Deplasare)
Saint Etienne +0.90
Saint Etienne +1.30
Saint Etienne +0.50
Saint Etienne +1.20
Saint Etienne +1.60
Saint Etienne +0.80
Saint Etienne +0.60
Saint Etienne +1.00
Saint Etienne +0.20
Media goluri primite/meci
1.30 1.00 1.60 Saint Etienne (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 1.40 2.00 Laval (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Saint Etienne
Mai bine: Saint Etienne
Mai bine: Saint Etienne
Mai bine: Saint Etienne
Mai bine: Saint Etienne
Mai bine: Saint Etienne
Mai bine: Saint Etienne
Mai bine: Laval
Mai bine: Saint Etienne
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Saint Etienne
Laval

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Saint Etienne (General) (Acasă) (Deplasare)
Laval (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.1 2.4 1.8 1.2 0.8 1.6
Goluri primite/meci 1.3 1 1.6 1.7 1.4 2
Goluri totale/meci 3.4 3.4 3.4 2.9 2.2 3.6
Rată GG 50% 40% 60% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Ligue 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Saint Etienne
Laval

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Saint Etienne (General) (Acasă) (Deplasare)
Laval (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Saint Etienne
Laval

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Saint Etienne (General) (Acasă) (Deplasare)
Laval (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Ligue 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Saint Etienne 8 6 1 1 21:8 +13 19 W W L D W
2 RED Star FC 93 8 5 2 1 12:9 +3 17 L W W W W
3 Montpellier 8 4 3 1 8:5 +3 15 D L W D W
4 Reims 8 3 5 0 15:9 +6 14 W D W D D
5 Nancy 8 4 1 3 9:7 +2 13 W L L W W
6 Annecy 8 4 1 3 10:9 +1 13 D W L L W
7 Dijon 8 3 3 2 14:12 +2 12 L D W W W
8 PAU 8 3 2 3 9:8 +1 11 D D L W W
9 Sochaux 8 2 5 1 5:6 -1 11 D D W D D
10 Metz 8 2 4 2 12:11 +1 10 D W L D L
11 Guingamp 8 2 2 4 10:13 -3 8 D D W L L
12 Dunkerque 8 2 2 4 10:13 -3 8 L D W L L
13 Nantes 8 2 2 4 9:13 -4 8 D W L W D
14 Grenoble 8 2 2 4 8:13 -5 8 W L W D L
15 Rodez 8 2 1 5 14:18 -4 7 D L L L L
16 Boulogne 8 0 6 2 4:6 -2 6 D D D L D
17 Clermont Foot 8 0 6 2 6:9 -3 6 D D D D L
18 Laval 8 1 2 5 10:17 -7 5 L L L D L
  • Promotion - Ligue 1
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final)
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals)
  • Ligue 2 (Relegation)
  • Relegation - Ligue 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Saint Etienne 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Metz 4 2 2 0 9:5 +4 8
3 Montpellier 4 2 2 0 4:1 +3 8
4 Dunkerque 5 2 1 2 7:6 +1 7
5 PAU 5 2 1 2 6:5 +1 7
6 Guingamp 4 2 1 1 7:7 0 7
7 Sochaux 4 2 1 1 3:4 -1 7
8 Reims 4 1 3 0 9:7 +2 6
9 Dijon 4 2 0 2 9:8 +1 6
10 Nancy 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Annecy 3 1 1 1 4:3 +1 4
12 Rodez 4 1 1 2 8:8 0 4
13 Clermont Foot 5 0 4 1 3:4 -1 4
14 RED Star FC 93 3 1 1 1 2:4 -2 4
15 Laval 4 1 1 2 4:7 -3 4
16 Nantes 4 1 1 2 3:6 -3 4
17 Boulogne 4 0 3 1 3:4 -1 3
18 Grenoble 3 0 2 1 2:3 -1 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 RED Star FC 93 5 4 1 0 10:5 +5 13
2 Annecy 5 3 0 2 6:6 0 9
3 Reims 4 2 2 0 6:2 +4 8
4 Saint Etienne 4 2 1 1 9:6 +3 7
5 Nancy 4 2 1 1 5:4 +1 7
6 Montpellier 4 2 1 1 4:4 0 7
7 Dijon 4 1 3 0 5:4 +1 6
8 Grenoble 5 2 0 3 6:10 -4 6
9 PAU 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sochaux 4 0 4 0 2:2 0 4
11 Nantes 4 1 1 2 6:7 -1 4
12 Boulogne 4 0 3 1 1:2 -1 3
13 Rodez 4 1 0 3 6:10 -4 3
14 Clermont Foot 3 0 2 1 3:5 -2 2
15 Metz 4 0 2 2 3:6 -3 2
16 Guingamp 4 0 1 3 3:6 -3 1
17 Laval 4 0 1 3 6:10 -4 1
18 Dunkerque 3 0 1 2 3:7 -4 1

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Saint Etienne

Antrenor: Ian Cathro

4-4-2
30 G. Larsonneur
23 K. Pedro
13 João Ferreira
18 S. Nair
11 B. Old
20 A. Boakye
6 M. Bernauer
14 Á. Csongvai
8 T. Ballo
7 I. Cardona
10 J. Breum

Rezerve

  • 32Adam BaallalM
  • 52T. TeillolD
  • 46E. DhaouiM
  • 31N. El JamaliM
  • 40L. LavalléeG
  • 17J. DuffusF
  • 1Mamour NdiayeG
  • 37N. Kasia NkondoD
  • 16T. SvetlinM

Laval

Antrenor: David Vignes

4-3-1-2
1 M. Hautbois
23 E. Mouton
24 S. Bane
18 A. Lô
22 J. Gaudin
6 S. Sanna
21 Alessio Beaudouin
35 Joseph Samb
31 M. Houdayer
28 A. Kanté
20 E. Clavreul

Rezerve

  • 11T. DagoF
  • 40L. DroyauxG
  • 7C. GourichyM
  • 5J. MaggiottiM
  • 14C. MandoukiM
  • 33S. MellierM
  • 34A. MoussaouiF
  • 3W. BiandaD
  • 29M. SidibeM