Orleans vs Caen: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Orleans
formă acasă
L L L L D
National 1
Stade de la Source
Sigla Caen
formă în deplasare
W L W L L

Analiza AI a meciului

Orleans
Caen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Orleans (General) (Acasă) (Deplasare)
Caen (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.45
0.30
2.60
3.00
4.00
2.00
Coeficient Peste 2.5
1.50
3.00
0.00
2.00
2.00
2.00
Coeficient GG
2.40
1.90
2.90
2.90
2.90
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Orleans (General) (Acasă) (Deplasare)
Caen (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L L D D
L L L L D
W W D L D
vs
W L W L W
W L W W W
W L W L L
Formă Peste 2.5
U O U U U
O O U O U
U U U U U
vs
U U O O O
U U U O O
U O U U O
Formă GG
Y N N N Y
N Y N N N
N N Y N Y
vs
N N Y Y Y
N N N Y Y
N Y N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.10 2.20 2.00 Orleans (General) (Acasă) (Deplasare)
3.00 2.40 3.60 Caen (General) (Acasă) (Deplasare)
Caen +0.90
Caen +0.30
Caen +1.50
Caen +0.80
Caen +0.20
Caen +1.40
Caen +1.00
Caen +0.40
Caen +1.60
Media goluri marcate/meci
0.70 0.20 1.20 Orleans (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 1.60 1.80 Caen (General) (Acasă) (Deplasare)
Caen +1.00
Caen +0.90
Caen +1.10
Caen +1.50
Caen +1.40
Caen +1.60
Caen +0.50
Caen +0.40
Caen +0.60
Media goluri primite/meci
1.40 2.00 0.80 Orleans (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 0.80 1.80 Caen (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Caen
Mai bine: Caen
Mai bine: Orleans
Mai bine: Caen
Mai bine: Caen
Mai bine: Caen
Mai bine: Orleans
Egalitate
Mai bine: Orleans
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Orleans
Caen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Orleans (General) (Acasă) (Deplasare)
Caen (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.7 0.2 1.2 1.7 1.6 1.8
Goluri primite/meci 1.4 2 0.8 1.3 0.8 1.8
Goluri totale/meci 2.1 2.2 2 3 2.4 3.6
Rată GG 30% 20% 40% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 30% 20% 40% 40% 40% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 1 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Orleans
Caen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Orleans (General) (Acasă) (Deplasare)
Caen (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

National 1 · National

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.