Villefranche vs Cannes: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Villefranche
formă acasă
W W L D L
National 1
Stade Armand Chouffet
Sigla Cannes
formă în deplasare
D D W D D

Analiza AI a meciului

Villefranche
Cannes

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Villefranche (General) (Acasă) (Deplasare)
Cannes (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.15
2.30
0.00
2.67
3.25
2.20
Coeficient Peste 2.5
3.00
2.00
4.00
1.11
1.25
1.00
Coeficient GG
3.10
2.60
3.60
2.56
2.88
2.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Villefranche (General) (Acasă) (Deplasare)
Cannes (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D L L L
W W L D L
L L L L L
vs
W D D D W
D W D W
D D W D D
Formă Peste 2.5
O U O O O
O U U U O
O U O O O
vs
O U U U O
U U U O
U U O U U
Formă GG
Y N Y Y N
Y N N N Y
Y N Y Y N
vs
N N Y N Y
Y N N Y
N Y N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.30 2.20 4.40 Villefranche (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 2.00 1.40 Cannes (General) (Acasă) (Deplasare)
Villefranche +1.60
Villefranche +1.30
Villefranche +1.90
Villefranche +0.50
Villefranche +0.20
Villefranche +0.80
Villefranche +2.70
Villefranche +2.40
Villefranche +3.00
Media goluri marcate/meci
1.00 1.20 0.80 Villefranche (General) (Acasă) (Deplasare)
1.25 1.50 1.00 Cannes (General) (Acasă) (Deplasare)
Cannes +0.25
Cannes +0.50
Egalitate
Cannes +0.05
Cannes +0.30
Villefranche +0.20
Cannes +0.45
Cannes +0.70
Cannes +0.20
Media goluri primite/meci
2.30 1.00 3.60 Villefranche (General) (Acasă) (Deplasare)
0.45 0.50 0.40 Cannes (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Cannes
Mai bine: Cannes
Mai bine: Cannes
Mai bine: Cannes
Mai bine: Cannes
Mai bine: Cannes
Mai bine: Cannes
Mai bine: Cannes
Mai bine: Cannes
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Villefranche
Cannes

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Villefranche (General) (Acasă) (Deplasare)
Cannes (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 1.2 0.8 1.25 1.5 1
Goluri primite/meci 2.3 1 3.6 0.45 0.5 0.4
Goluri totale/meci 3.3 2.2 4.4 1.7 2 1.4
Rată GG 50% 40% 60% 45% 50% 40%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 55% 50% 60%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 1 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Villefranche
Cannes

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Villefranche (General) (Acasă) (Deplasare)
Cannes (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Predicții pentru meci

1 predicție pentru acest meci

France - National 1
2026-10-17 13:45:00
Villefranche logo
Villefranche
versus
Cannes logo
Cannes
Abonează-te pentru a vedea
Cotă 1.82
Încredere: 65%

Clasament

National 1 · National

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.