Châteaubriant vs Granville: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Châteaubriant
formă acasă
L D D
National 2 - Group B
Stade de la Ville en Bois
Sigla Granville
formă în deplasare
D D

Analiza AI a meciului

Châteaubriant
Granville

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Châteaubriant (General) (Acasă) (Deplasare)
Granville (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.75
1.00
0.50
3.00
3.75
1.50
Coeficient Peste 2.5
3.33
3.33
3.33
3.33
3.75
2.50
Coeficient GG
2.17
2.17
2.17
4.42
4.13
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Châteaubriant (General) (Acasă) (Deplasare)
Granville (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D D L D L
L D D
D L L
vs
D W D W W
L W W W
D D
Formă Peste 2.5
U U O O O
O U O
U O O
vs
U O O U O
O O U O
U O
Formă GG
N N Y Y N
N N Y
N Y N
vs
Y Y Y N Y
Y Y N Y
Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.17 2.33 2.00 Châteaubriant (General) (Acasă) (Deplasare)
2.88 2.75 3.00 Granville (General) (Acasă) (Deplasare)
Granville +0.71
Granville +0.58
Granville +0.83
Granville +0.55
Granville +0.42
Granville +0.67
Granville +0.88
Granville +0.75
Granville +1.00
Media goluri marcate/meci
0.50 0.67 0.33 Châteaubriant (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.50 1.50 Granville (General) (Acasă) (Deplasare)
Granville +1.00
Granville +1.00
Granville +1.00
Granville +0.83
Granville +0.83
Granville +0.83
Granville +1.17
Granville +1.17
Granville +1.17
Media goluri primite/meci
1.67 1.67 1.67 Châteaubriant (General) (Acasă) (Deplasare)
1.38 1.25 1.50 Granville (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Granville
Mai bine: Granville
Mai bine: Granville
Mai bine: Granville
Mai bine: Granville
Mai bine: Granville
Mai bine: Granville
Mai bine: Granville
Mai bine: Granville
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Châteaubriant
Granville

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Châteaubriant (General) (Acasă) (Deplasare)
Granville (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.5 0.67 0.33 1.5 1.5 1.5
Goluri primite/meci 1.67 1.67 1.67 1.38 1.25 1.5
Goluri totale/meci 2.17 2.33 2 2.88 2.75 3
Rată GG 33% 33% 33% 88% 75% 100%
Rată meciuri fără gol primit 33% 33% 33% 13% 25% 0%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group B - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Châteaubriant
Granville

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Châteaubriant (General) (Acasă) (Deplasare)
Granville (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group B · National 2: Group B

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.