Stade Briochin vs Dinan Léhon: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Stade Briochin
formă acasă
W D D L
National 2 - Group B
Stade Fred Aubert
Sigla Dinan Léhon
formă în deplasare
L W D D

Analiza AI a meciului

Stade Briochin
Dinan Léhon

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Stade Briochin (General) (Acasă) (Deplasare)
Dinan Léhon (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.42
2.00
3.25
3.00
5.00
2.00
Coeficient Peste 2.5
2.50
2.50
2.50
0.83
2.50
0.00
Coeficient GG
2.75
2.88
2.50
1.58
3.25
0.75
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Stade Briochin (General) (Acasă) (Deplasare)
Dinan Léhon (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D D D W L
W D D L
D W
vs
W W D W D
W W
L W D D
Formă Peste 2.5
U U O O O
U U O O
U O
vs
U U U O U
U O
U U U U
Formă GG
N N Y Y Y
N N Y Y
N Y
vs
N N N Y N
N Y
N N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.38 2.25 2.50 Stade Briochin (General) (Acasă) (Deplasare)
1.63 2.50 0.75 Dinan Léhon (General) (Acasă) (Deplasare)
Stade Briochin +0.75
Dinan Léhon +0.12
Stade Briochin +1.63
Stade Briochin +0.62
Dinan Léhon +0.25
Stade Briochin +1.50
Stade Briochin +0.87
Egalitate
Stade Briochin +1.75
Media goluri marcate/meci
1.50 1.00 2.00 Stade Briochin (General) (Acasă) (Deplasare)
1.13 2.00 0.25 Dinan Léhon (General) (Acasă) (Deplasare)
Stade Briochin +0.37
Dinan Léhon +0.50
Stade Briochin +1.25
Dinan Léhon +0.13
Dinan Léhon +1.00
Stade Briochin +0.75
Stade Briochin +0.87
Egalitate
Stade Briochin +1.75
Media goluri primite/meci
0.88 1.25 0.50 Stade Briochin (General) (Acasă) (Deplasare)
0.50 0.50 0.50 Dinan Léhon (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Dinan Léhon
Mai bine: Dinan Léhon
Mai bine: Dinan Léhon
Mai bine: Dinan Léhon
Mai bine: Dinan Léhon
Mai bine: Dinan Léhon
Egalitate
Egalitate
Egalitate
Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Stade Briochin
Dinan Léhon

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stade Briochin (General) (Acasă) (Deplasare)
Dinan Léhon (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.5 1 2 1.13 2 0.25
Goluri primite/meci 0.88 1.25 0.5 0.5 0.5 0.5
Goluri totale/meci 2.38 2.25 2.5 1.63 2.5 0.75
Rată GG 50% 50% 50% 25% 50% 0%
Rată meciuri fără gol primit 50% 50% 50% 63% 50% 75%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group B - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Stade Briochin
Dinan Léhon

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stade Briochin (General) (Acasă) (Deplasare)
Dinan Léhon (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group B · National 2: Group B

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.