Tarbes vs Pontivy GSI: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Tarbes
formă acasă
W L D
National 2 - Group B
Stade Maurice Trélut 2 - Terrain B
Sigla Pontivy GSI
formă în deplasare
D L D

Analiza AI a meciului

Tarbes
Pontivy GSI

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Tarbes (General) (Acasă) (Deplasare)
Pontivy GSI (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.42
2.17
2.67
1.58
2.17
1.00
Coeficient Peste 2.5
0.83
1.67
0.00
2.50
1.67
3.33
Coeficient GG
1.33
2.17
0.50
3.83
2.67
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Tarbes (General) (Acasă) (Deplasare)
Pontivy GSI (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D L W D
W L D
D D W
vs
D L L D W
D L W
D L D
Formă Peste 2.5
U U O U U
U O U
U U U
vs
U O O O U
U O U
U O O
Formă GG
N N Y N N
N Y N
N N N
vs
Y Y N Y N
Y N N
Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
0.83 1.33 0.33 Tarbes (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 2.00 3.00 Pontivy GSI (General) (Acasă) (Deplasare)
Pontivy GSI +1.67
Pontivy GSI +1.17
Pontivy GSI +2.17
Pontivy GSI +1.17
Pontivy GSI +0.67
Pontivy GSI +1.67
Pontivy GSI +2.17
Pontivy GSI +1.67
Pontivy GSI +2.67
Media goluri marcate/meci
0.50 0.67 0.33 Tarbes (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 0.67 1.33 Pontivy GSI (General) (Acasă) (Deplasare)
Pontivy GSI +0.50
Pontivy GSI +0.17
Pontivy GSI +0.83
Pontivy GSI +0.33
Egalitate
Pontivy GSI +0.66
Pontivy GSI +0.67
Pontivy GSI +0.34
Pontivy GSI +1.00
Media goluri primite/meci
0.33 0.67 0.00 Tarbes (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.33 1.67 Pontivy GSI (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Tarbes
Mai bine: Tarbes
Mai bine: Tarbes
Mai bine: Tarbes
Mai bine: Tarbes
Mai bine: Tarbes
Mai bine: Tarbes
Mai bine: Tarbes
Mai bine: Tarbes
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Tarbes
Pontivy GSI

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Tarbes (General) (Acasă) (Deplasare)
Pontivy GSI (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.5 0.67 0.33 1 0.67 1.33
Goluri primite/meci 0.33 0.67 0 1.5 1.33 1.67
Goluri totale/meci 0.83 1.33 0.33 2.5 2 3
Rată GG 17% 33% 0% 67% 33% 100%
Rată meciuri fără gol primit 83% 67% 100% 17% 33% 0%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group B - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Tarbes
Pontivy GSI

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Tarbes (General) (Acasă) (Deplasare)
Pontivy GSI (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group B · National 2: Group B

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.