Lyon Duchere vs Bourges Foot 18: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Lyon Duchere
formă acasă
L L W
National 2 - Group C
Stade de Balmont
Sigla Bourges Foot 18
formă în deplasare
D D

Analiza AI a meciului

Lyon Duchere
Bourges Foot 18

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.83
1.67
0.00
1.20
1.00
1.50
Coeficient Peste 2.5
3.33
3.33
3.33
0.00
0.00
0.00
Coeficient GG
3.83
3.83
3.83
1.30
2.17
0.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L W L
L L W
L L L
vs
D D D D L
D D L
D D
Formă Peste 2.5
O U O O U
O U O
O O U
vs
U U U U U
U U U
U U
Formă GG
Y N Y Y N
Y N Y
Y Y N
vs
Y N N N N
Y N N
N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.67 4.33 3.00 Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
0.50 1.00 0.00 Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
Lyon Duchere +3.17
Lyon Duchere +2.67
Lyon Duchere +3.67
Lyon Duchere +3.83
Lyon Duchere +3.33
Lyon Duchere +4.33
Lyon Duchere +2.50
Lyon Duchere +2.00
Lyon Duchere +3.00
Media goluri marcate/meci
1.00 1.33 0.67 Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
0.17 0.33 0.00 Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
Lyon Duchere +0.83
Lyon Duchere +0.67
Lyon Duchere +1.00
Lyon Duchere +1.16
Lyon Duchere +1.00
Lyon Duchere +1.33
Lyon Duchere +0.50
Lyon Duchere +0.34
Lyon Duchere +0.67
Media goluri primite/meci
2.67 3.00 2.33 Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
0.33 0.67 0.00 Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Lyon Duchere
Bourges Foot 18

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 1.33 0.67 0.17 0.33 0
Goluri primite/meci 2.67 3 2.33 0.33 0.67 0
Goluri totale/meci 3.67 4.33 3 0.5 1 0
Rată GG 67% 67% 67% 17% 33% 0%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 67% 33% 100%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group C - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Lyon Duchere
Bourges Foot 18

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group C · National 2: Group C

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.