UF Touraine vs Toulon: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla UF Touraine
formă acasă
D W
National 2 - Group C
Complexe sportif de la Haye
Sigla Toulon
formă în deplasare
L W D W L

Analiza AI a meciului

UF Touraine
Toulon

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

UF Touraine (General) (Acasă) (Deplasare)
Toulon (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.90
3.25
2.67
2.95
3.60
2.30
Coeficient Peste 2.5
1.00
0.00
1.67
2.50
3.00
2.00
Coeficient GG
2.60
3.25
2.17
3.10
3.30
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

UF Touraine (General) (Acasă) (Deplasare)
Toulon (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D D W D
D W
W D D
vs
D W W L W
D W D W W
L W D W L
Formă Peste 2.5
U U U U O
U U
U U O
vs
U O O O U
O O U O U
U U U O O
Formă GG
N Y N N Y
Y N
N N Y
vs
N N Y Y N
Y Y N Y N
N N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.58 1.50 1.67 UF Touraine (General) (Acasă) (Deplasare)
2.40 2.40 2.40 Toulon (General) (Acasă) (Deplasare)
Toulon +0.82
Toulon +0.82
Toulon +0.82
Toulon +0.90
Toulon +0.90
Toulon +0.90
Toulon +0.73
Toulon +0.73
Toulon +0.73
Media goluri marcate/meci
1.00 1.00 1.00 UF Touraine (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.60 1.20 Toulon (General) (Acasă) (Deplasare)
Toulon +0.40
Toulon +0.60
Toulon +0.20
Toulon +0.40
Toulon +0.60
Toulon +0.20
Toulon +0.40
Toulon +0.60
Toulon +0.20
Media goluri primite/meci
0.58 0.50 0.67 UF Touraine (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 0.80 1.20 Toulon (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: UF Touraine
Mai bine: UF Touraine
Mai bine: UF Touraine
Mai bine: UF Touraine
Mai bine: UF Touraine
Mai bine: UF Touraine
Mai bine: UF Touraine
Mai bine: UF Touraine
Mai bine: UF Touraine
Ultimele 5 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

UF Touraine
Toulon

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

UF Touraine (General) (Acasă) (Deplasare)
Toulon (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 1 1 1.4 1.6 1.2
Goluri primite/meci 0.58 0.5 0.67 1 0.8 1.2
Goluri totale/meci 1.58 1.5 1.67 2.4 2.4 2.4
Rată GG 42% 50% 33% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 58% 50% 67% 40% 40% 40%
Ultimele 5 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group C - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
UF Touraine
Toulon

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

UF Touraine (General) (Acasă) (Deplasare)
Toulon (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 5 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group C · National 2: Group C

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.