Normannia Gmünd vs Karlsruhe II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Normannia Gmünd
formă acasă
L L L L W
Oberliga - Baden-Württemberg
Jahnstadion
Sigla Karlsruhe II
formă în deplasare
L D D L W

Analiza AI a meciului

Normannia Gmünd
Karlsruhe II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Normannia Gmünd (General) (Acasă) (Deplasare)
Karlsruhe II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.50
1.00
0.00
2.60
3.60
1.60
Coeficient Peste 2.5
4.00
4.00
4.00
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
3.25
3.60
2.90
3.80
3.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Normannia Gmünd (General) (Acasă) (Deplasare)
Karlsruhe II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L W L
L L L L W
L L L L L
vs
L D W W W
W D D W W
L D D L W
Formă Peste 2.5
O U U O O
O O O U O
O O O U O
vs
O O O O O
U U O O O
O U O O O
Formă GG
Y N N Y Y
Y N Y N Y
N N Y N Y
vs
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
N Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.90 4.40 3.40 Normannia Gmünd (General) (Acasă) (Deplasare)
3.00 2.60 3.40 Karlsruhe II (General) (Acasă) (Deplasare)
Normannia Gmünd +0.90
Normannia Gmünd +1.30
Normannia Gmünd +0.50
Normannia Gmünd +1.40
Normannia Gmünd +1.80
Normannia Gmünd +1.00
Normannia Gmünd +0.40
Normannia Gmünd +0.80
Egalitate
Media goluri marcate/meci
0.90 1.40 0.40 Normannia Gmünd (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.60 1.40 Karlsruhe II (General) (Acasă) (Deplasare)
Karlsruhe II +0.60
Karlsruhe II +0.70
Karlsruhe II +0.50
Karlsruhe II +0.10
Karlsruhe II +0.20
Egalitate
Karlsruhe II +1.10
Karlsruhe II +1.20
Karlsruhe II +1.00
Media goluri primite/meci
3.00 3.00 3.00 Normannia Gmünd (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.00 2.00 Karlsruhe II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Karlsruhe II
Mai bine: Karlsruhe II
Mai bine: Karlsruhe II
Mai bine: Karlsruhe II
Mai bine: Karlsruhe II
Mai bine: Karlsruhe II
Mai bine: Karlsruhe II
Mai bine: Karlsruhe II
Mai bine: Karlsruhe II
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Normannia Gmünd
Karlsruhe II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Normannia Gmünd (General) (Acasă) (Deplasare)
Karlsruhe II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.9 1.4 0.4 1.5 1.6 1.4
Goluri primite/meci 3 3 3 1.5 1 2
Goluri totale/meci 3.9 4.4 3.4 3 2.6 3.4
Rată GG 50% 60% 40% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 20% 40% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Baden-Württemberg - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Normannia Gmünd
Karlsruhe II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Normannia Gmünd (General) (Acasă) (Deplasare)
Karlsruhe II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Baden-Württemberg · Baden-Württemberg

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Oberachern 11 7 2 2 22:9 +13 23 W D D W L
2 FC 08 Villingen 11 7 2 2 24:13 +11 23 D W D W W
3 Backnang 11 6 4 1 25:12 +13 22 D D D W D
4 Young Boys Reutlingen 11 6 4 1 26:14 +12 22 W D D W W
5 Reutlingen 11 6 2 3 18:15 +3 20 W D L D L
6 CFR Pforzheim 11 5 2 4 21:19 +2 17 L L W L W
7 FC Holzhausen 11 5 2 4 18:17 +1 17 L W D L W
8 Bahlinger SC 11 4 5 2 16:16 0 17 D D W L W
9 FV Ravensburg 11 4 4 3 19:14 +5 16 W D W W L
10 Karlsruhe II 11 4 4 3 19:20 -1 16 L D W W W
11 1. FC Muhlhausen 11 5 1 5 24:26 -2 16 D W L L L
12 Balingen 11 3 3 5 17:18 -1 12 D W D L L
13 Essingen 11 3 3 5 13:18 -5 12 D L W L W
14 Teningen 11 4 0 7 18:27 -9 12 L W W L L
15 TSV Singen 11 3 2 6 13:19 -6 11 W L W L D
16 FC Nöttingen 11 3 0 8 24:20 +4 9 L L L W W
17 Türkspor Neckarsulm 11 3 0 8 12:29 -17 9 W L L L L
18 Normannia Gmünd 11 1 0 10 9:32 -23 3 L L L W L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Oberachern 5 4 0 1 12:3 +9 12
2 Young Boys Reutlingen 6 3 3 0 14:8 +6 12
3 Bahlinger SC 6 3 3 0 9:5 +4 12
4 Backnang 6 3 2 1 14:7 +7 11
5 FV Ravensburg 6 3 2 1 12:8 +4 11
6 Karlsruhe II 6 3 2 1 12:10 +2 11
7 Essingen 6 3 1 2 11:11 0 10
8 TSV Singen 6 3 1 2 9:9 0 10
9 FC 08 Villingen 5 3 0 2 8:6 +2 9
10 1. FC Muhlhausen 5 3 0 2 12:11 +1 9
11 Reutlingen 5 2 2 1 7:4 +3 8
12 CFR Pforzheim 6 2 1 3 12:16 -4 7
13 FC Nöttingen 5 2 0 3 14:5 +9 6
14 Türkspor Neckarsulm 6 2 0 4 7:12 -5 6
15 Teningen 5 2 0 3 6:13 -7 6
16 FC Holzhausen 5 1 2 2 6:7 -1 5
17 Balingen 5 1 1 3 7:9 -2 4
18 Normannia Gmünd 5 1 0 4 7:15 -8 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 FC 08 Villingen 6 4 2 0 16:7 +9 14
2 FC Holzhausen 6 4 0 2 12:10 +2 12
3 Reutlingen 6 4 0 2 11:11 0 12
4 Backnang 5 3 2 0 11:5 +6 11
5 Oberachern 6 3 2 1 10:6 +4 11
6 Young Boys Reutlingen 5 3 1 1 12:6 +6 10
7 CFR Pforzheim 5 3 1 1 9:3 +6 10
8 Balingen 6 2 2 2 10:9 +1 8
9 1. FC Muhlhausen 6 2 1 3 12:15 -3 7
10 Teningen 6 2 0 4 12:14 -2 6
11 FV Ravensburg 5 1 2 2 7:6 +1 5
12 Karlsruhe II 5 1 2 2 7:10 -3 5
13 Bahlinger SC 5 1 2 2 7:11 -4 5
14 FC Nöttingen 6 1 0 5 10:15 -5 3
15 Türkspor Neckarsulm 5 1 0 4 5:17 -12 3
16 Essingen 5 0 2 3 2:7 -5 2
17 TSV Singen 5 0 1 4 4:10 -6 1
18 Normannia Gmünd 6 0 0 6 2:17 -15 0