TSV Singen vs Young Boys Reutlingen: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla TSV Singen
formă acasă
L L W W D
Oberliga - Baden-Württemberg
Hardt-Stadion Singen N1
Sigla Young Boys Reutlingen
formă în deplasare
W L W D W

Analiza AI a meciului

TSV Singen
Young Boys Reutlingen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

TSV Singen (General) (Acasă) (Deplasare)
Young Boys Reutlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.30
2.30
0.30
3.45
3.60
3.30
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.00
3.00
4.00
4.00
4.00
Coeficient GG
3.45
3.30
3.60
4.15
4.30
4.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

TSV Singen (General) (Acasă) (Deplasare)
Young Boys Reutlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L W L D
L L W W D
D L L L L
vs
W D D W W
W D W D W
W L W D W
Formă Peste 2.5
O O O O U
U O O O U
U U O O O
vs
O U U O O
O O O U O
O O O U O
Formă GG
Y N Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y N Y
vs
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
Y Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.10 3.40 2.80 TSV Singen (General) (Acasă) (Deplasare)
3.80 4.00 3.60 Young Boys Reutlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Young Boys Reutlingen +0.70
Young Boys Reutlingen +0.90
Young Boys Reutlingen +0.50
Young Boys Reutlingen +0.40
Young Boys Reutlingen +0.60
Young Boys Reutlingen +0.20
Young Boys Reutlingen +1.00
Young Boys Reutlingen +1.20
Young Boys Reutlingen +0.80
Media goluri marcate/meci
1.20 1.60 0.80 TSV Singen (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 2.60 2.40 Young Boys Reutlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Young Boys Reutlingen +1.30
Young Boys Reutlingen +1.40
Young Boys Reutlingen +1.20
Young Boys Reutlingen +0.90
Young Boys Reutlingen +1.00
Young Boys Reutlingen +0.80
Young Boys Reutlingen +1.70
Young Boys Reutlingen +1.80
Young Boys Reutlingen +1.60
Media goluri primite/meci
1.90 1.80 2.00 TSV Singen (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.40 1.20 Young Boys Reutlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Young Boys Reutlingen
Mai bine: Young Boys Reutlingen
Mai bine: Young Boys Reutlingen
Mai bine: Young Boys Reutlingen
Mai bine: Young Boys Reutlingen
Mai bine: Young Boys Reutlingen
Mai bine: Young Boys Reutlingen
Mai bine: Young Boys Reutlingen
Mai bine: Young Boys Reutlingen
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

TSV Singen
Young Boys Reutlingen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

TSV Singen (General) (Acasă) (Deplasare)
Young Boys Reutlingen (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.6 0.8 2.5 2.6 2.4
Goluri primite/meci 1.9 1.8 2 1.3 1.4 1.2
Goluri totale/meci 3.1 3.4 2.8 3.8 4 3.6
Rată GG 60% 60% 60% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Baden-Württemberg - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
TSV Singen
Young Boys Reutlingen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

TSV Singen (General) (Acasă) (Deplasare)
Young Boys Reutlingen (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Baden-Württemberg · Baden-Württemberg

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Oberachern 11 7 2 2 22:9 +13 23 W D D W L
2 FC 08 Villingen 11 7 2 2 24:13 +11 23 D W D W W
3 Backnang 11 6 4 1 25:12 +13 22 D D D W D
4 Young Boys Reutlingen 11 6 4 1 26:14 +12 22 W D D W W
5 Reutlingen 11 6 2 3 18:15 +3 20 W D L D L
6 CFR Pforzheim 11 5 2 4 21:19 +2 17 L L W L W
7 FC Holzhausen 11 5 2 4 18:17 +1 17 L W D L W
8 Bahlinger SC 11 4 5 2 16:16 0 17 D D W L W
9 FV Ravensburg 11 4 4 3 19:14 +5 16 W D W W L
10 Karlsruhe II 11 4 4 3 19:20 -1 16 L D W W W
11 1. FC Muhlhausen 11 5 1 5 24:26 -2 16 D W L L L
12 Balingen 11 3 3 5 17:18 -1 12 D W D L L
13 Essingen 11 3 3 5 13:18 -5 12 D L W L W
14 Teningen 11 4 0 7 18:27 -9 12 L W W L L
15 TSV Singen 11 3 2 6 13:19 -6 11 W L W L D
16 FC Nöttingen 11 3 0 8 24:20 +4 9 L L L W W
17 Türkspor Neckarsulm 11 3 0 8 12:29 -17 9 W L L L L
18 Normannia Gmünd 11 1 0 10 9:32 -23 3 L L L W L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Oberachern 5 4 0 1 12:3 +9 12
2 Young Boys Reutlingen 6 3 3 0 14:8 +6 12
3 Bahlinger SC 6 3 3 0 9:5 +4 12
4 Backnang 6 3 2 1 14:7 +7 11
5 FV Ravensburg 6 3 2 1 12:8 +4 11
6 Karlsruhe II 6 3 2 1 12:10 +2 11
7 Essingen 6 3 1 2 11:11 0 10
8 TSV Singen 6 3 1 2 9:9 0 10
9 FC 08 Villingen 5 3 0 2 8:6 +2 9
10 1. FC Muhlhausen 5 3 0 2 12:11 +1 9
11 Reutlingen 5 2 2 1 7:4 +3 8
12 CFR Pforzheim 6 2 1 3 12:16 -4 7
13 FC Nöttingen 5 2 0 3 14:5 +9 6
14 Türkspor Neckarsulm 6 2 0 4 7:12 -5 6
15 Teningen 5 2 0 3 6:13 -7 6
16 FC Holzhausen 5 1 2 2 6:7 -1 5
17 Balingen 5 1 1 3 7:9 -2 4
18 Normannia Gmünd 5 1 0 4 7:15 -8 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 FC 08 Villingen 6 4 2 0 16:7 +9 14
2 FC Holzhausen 6 4 0 2 12:10 +2 12
3 Reutlingen 6 4 0 2 11:11 0 12
4 Backnang 5 3 2 0 11:5 +6 11
5 Oberachern 6 3 2 1 10:6 +4 11
6 Young Boys Reutlingen 5 3 1 1 12:6 +6 10
7 CFR Pforzheim 5 3 1 1 9:3 +6 10
8 Balingen 6 2 2 2 10:9 +1 8
9 1. FC Muhlhausen 6 2 1 3 12:15 -3 7
10 Teningen 6 2 0 4 12:14 -2 6
11 FV Ravensburg 5 1 2 2 7:6 +1 5
12 Karlsruhe II 5 1 2 2 7:10 -3 5
13 Bahlinger SC 5 1 2 2 7:11 -4 5
14 FC Nöttingen 6 1 0 5 10:15 -5 3
15 Türkspor Neckarsulm 5 1 0 4 5:17 -12 3
16 Essingen 5 0 2 3 2:7 -5 2
17 TSV Singen 5 0 1 4 4:10 -6 1
18 Normannia Gmünd 6 0 0 6 2:17 -15 0