ASV Neumarkt vs Ammerthal: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla ASV Neumarkt
formă acasă
D L L L L
Oberliga - Bayern Nord
Stadion am Deininger Weg
Sigla Ammerthal
formă în deplasare
D L L W D

Analiza AI a meciului

ASV Neumarkt
Ammerthal

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

ASV Neumarkt (General) (Acasă) (Deplasare)
Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.80
0.30
1.30
1.30
1.00
1.60
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
4.00
5.00
3.00
Coeficient GG
2.75
2.90
2.60
4.30
4.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

ASV Neumarkt (General) (Acasă) (Deplasare)
Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L D L L
D L L L L
L L W D L
vs
L W W L D
L L L W L
D L L W D
Formă Peste 2.5
O U U O O
O O U U O
O O O U O
vs
O O U O O
O O O O O
U O O U O
Formă GG
Y N N Y N
Y N N N Y
Y N Y N N
vs
Y Y N Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.10 3.00 3.20 ASV Neumarkt (General) (Acasă) (Deplasare)
3.80 4.20 3.40 Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
Ammerthal +0.70
Ammerthal +1.10
Ammerthal +0.30
Ammerthal +0.80
Ammerthal +1.20
Ammerthal +0.40
Ammerthal +0.60
Ammerthal +1.00
Ammerthal +0.20
Media goluri marcate/meci
0.80 0.80 0.80 ASV Neumarkt (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.20 1.60 Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
Ammerthal +0.60
Ammerthal +0.40
Ammerthal +0.80
Ammerthal +0.60
Ammerthal +0.40
Ammerthal +0.80
Ammerthal +0.60
Ammerthal +0.40
Ammerthal +0.80
Media goluri primite/meci
2.30 2.20 2.40 ASV Neumarkt (General) (Acasă) (Deplasare)
2.40 3.00 1.80 Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: ASV Neumarkt
Mai bine: ASV Neumarkt
Mai bine: Ammerthal
Mai bine: ASV Neumarkt
Mai bine: ASV Neumarkt
Mai bine: Ammerthal
Egalitate
Mai bine: ASV Neumarkt
Mai bine: Ammerthal
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

ASV Neumarkt
Ammerthal

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

ASV Neumarkt (General) (Acasă) (Deplasare)
Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.8 0.8 0.8 1.4 1.2 1.6
Goluri primite/meci 2.3 2.2 2.4 2.4 3 1.8
Goluri totale/meci 3.1 3 3.2 3.8 4.2 3.4
Rată GG 40% 40% 40% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 10% 0% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
ASV Neumarkt
Ammerthal

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

ASV Neumarkt (General) (Acasă) (Deplasare)
Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Nord

Pentru această competiție nu avem clasament.