FC Frankfurt vs VfL Halle: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla FC Frankfurt
formă acasă
L L L L
Oberliga - Nordost-Süd
Stadion der Freundschaft
Sigla VfL Halle
formă în deplasare
L W L W W

Analiza AI a meciului

FC Frankfurt
VfL Halle

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

FC Frankfurt (General) (Acasă) (Deplasare)
VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.71
0.00
1.67
2.65
2.30
3.00
Coeficient Peste 2.5
4.29
5.00
3.33
4.50
5.00
4.00
Coeficient GG
3.00
2.38
3.83
4.30
4.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

FC Frankfurt (General) (Acasă) (Deplasare)
VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L W L
L L L L
L L W
vs
W W L W L
D W W L L
L W L W W
Formă Peste 2.5
O O O U O
O O O O
O O U
vs
O O O O O
O O O O O
U O O O O
Formă GG
N Y Y N N
N N Y N
Y Y N
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.50 5.00 4.00 FC Frankfurt (General) (Acasă) (Deplasare)
3.70 3.60 3.80 VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Frankfurt +0.80
FC Frankfurt +0.90
FC Frankfurt +0.70
FC Frankfurt +1.30
FC Frankfurt +1.40
FC Frankfurt +1.20
FC Frankfurt +0.30
FC Frankfurt +0.40
FC Frankfurt +0.20
Media goluri marcate/meci
1.08 0.50 1.67 FC Frankfurt (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 1.40 2.40 VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
VfL Halle +0.82
VfL Halle +0.32
VfL Halle +1.32
VfL Halle +1.40
VfL Halle +0.90
VfL Halle +1.90
VfL Halle +0.23
FC Frankfurt +0.27
VfL Halle +0.73
Media goluri primite/meci
3.42 4.50 2.33 FC Frankfurt (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 2.20 1.40 VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: VfL Halle
Mai bine: VfL Halle
Mai bine: VfL Halle
Mai bine: VfL Halle
Mai bine: VfL Halle
Mai bine: VfL Halle
Mai bine: VfL Halle
Mai bine: VfL Halle
Mai bine: VfL Halle
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

FC Frankfurt
VfL Halle

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FC Frankfurt (General) (Acasă) (Deplasare)
VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.08 0.5 1.67 1.9 1.4 2.4
Goluri primite/meci 3.42 4.5 2.33 1.8 2.2 1.4
Goluri totale/meci 4.5 5 4 3.7 3.6 3.8
Rată GG 46% 25% 67% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 17% 0% 33% 0% 0% 0%
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
FC Frankfurt
VfL Halle

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FC Frankfurt (General) (Acasă) (Deplasare)
VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0