VfL Halle vs Plauen: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla VfL Halle
formă acasă
D W W L L
Oberliga - Nordost-Süd
HWG-Stadion am Zoo
Sigla Plauen
formă în deplasare
W L L D W

Analiza AI a meciului

VfL Halle
Plauen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
Plauen (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.65
2.30
3.00
1.95
1.60
2.30
Coeficient Peste 2.5
4.50
5.00
4.00
2.50
4.00
1.00
Coeficient GG
4.30
4.30
4.30
3.60
4.30
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
Plauen (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L W L
D W W L L
L W L W W
vs
D D L W D
L W D L D
W L L D W
Formă Peste 2.5
O O O O O
O O O O O
U O O O O
vs
O U O U O
U O O O O
U O U U U
Formă GG
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
vs
Y Y Y N Y
N Y Y Y Y
N Y N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.70 3.60 3.80 VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
2.80 3.60 2.00 Plauen (General) (Acasă) (Deplasare)
VfL Halle +0.90
VfL Halle +0.10
VfL Halle +1.70
VfL Halle +0.80
Egalitate
VfL Halle +1.60
VfL Halle +1.00
VfL Halle +0.20
VfL Halle +1.80
Media goluri marcate/meci
1.90 1.40 2.40 VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.80 1.20 Plauen (General) (Acasă) (Deplasare)
VfL Halle +0.40
VfL Halle +0.10
VfL Halle +0.70
Plauen +0.10
Plauen +0.40
VfL Halle +0.20
VfL Halle +0.90
VfL Halle +0.60
VfL Halle +1.20
Media goluri primite/meci
1.80 2.20 1.40 VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.80 0.80 Plauen (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Plauen
Egalitate
Mai bine: Plauen
Mai bine: Plauen
Mai bine: Plauen
Mai bine: Plauen
Mai bine: Plauen
Mai bine: VfL Halle
Mai bine: Plauen
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

VfL Halle
Plauen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
Plauen (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.9 1.4 2.4 1.5 1.8 1.2
Goluri primite/meci 1.8 2.2 1.4 1.3 1.8 0.8
Goluri totale/meci 3.7 3.6 3.8 2.8 3.6 2
Rată GG 80% 80% 80% 60% 80% 40%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 20% 0% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
VfL Halle
Plauen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

VfL Halle (General) (Acasă) (Deplasare)
Plauen (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0