ZFC Meuselwitz vs Dresden II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla ZFC Meuselwitz
formă acasă
W W D
Oberliga - Nordost-Süd
bluechip-Arena
Sigla Dresden II
formă în deplasare
D D D

Analiza AI a meciului

ZFC Meuselwitz
Dresden II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

ZFC Meuselwitz (General) (Acasă) (Deplasare)
Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
4.50
3.83
5.00
3.00
4.13
1.50
Coeficient Peste 2.5
2.14
1.67
2.50
0.71
1.25
0.00
Coeficient GG
3.00
3.83
2.38
3.29
3.25
3.33
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

ZFC Meuselwitz (General) (Acasă) (Deplasare)
Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W D W
W W D
W W W W
vs
W D D D W
W W D W
D D D
Formă Peste 2.5
O U O U O
U O U
U U O O
vs
O U U U U
U O U U
U U U
Formă GG
Y N Y Y N
N Y Y
N N Y N
vs
Y Y Y N N
N Y Y N
Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.88 3.00 2.75 ZFC Meuselwitz (General) (Acasă) (Deplasare)
1.92 2.50 1.33 Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
ZFC Meuselwitz +0.96
ZFC Meuselwitz +0.38
ZFC Meuselwitz +1.55
ZFC Meuselwitz +1.08
ZFC Meuselwitz +0.50
ZFC Meuselwitz +1.67
ZFC Meuselwitz +0.83
ZFC Meuselwitz +0.25
ZFC Meuselwitz +1.42
Media goluri marcate/meci
2.13 2.00 2.25 ZFC Meuselwitz (General) (Acasă) (Deplasare)
1.33 2.00 0.67 Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
ZFC Meuselwitz +0.80
ZFC Meuselwitz +0.13
ZFC Meuselwitz +1.46
ZFC Meuselwitz +0.67
Egalitate
ZFC Meuselwitz +1.33
ZFC Meuselwitz +0.92
ZFC Meuselwitz +0.25
ZFC Meuselwitz +1.58
Media goluri primite/meci
0.75 1.00 0.50 ZFC Meuselwitz (General) (Acasă) (Deplasare)
0.58 0.50 0.67 Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: Dresden II
Mai bine: ZFC Meuselwitz
Egalitate
Mai bine: ZFC Meuselwitz
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

ZFC Meuselwitz
Dresden II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

ZFC Meuselwitz (General) (Acasă) (Deplasare)
Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.13 2 2.25 1.33 2 0.67
Goluri primite/meci 0.75 1 0.5 0.58 0.5 0.67
Goluri totale/meci 2.88 3 2.75 1.92 2.5 1.33
Rată GG 46% 67% 25% 58% 50% 67%
Rată meciuri fără gol primit 54% 33% 75% 42% 50% 33%
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
ZFC Meuselwitz
Dresden II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

ZFC Meuselwitz (General) (Acasă) (Deplasare)
Dresden II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0