FV Engers 07 vs TuS Koblenz: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla FV Engers 07
formă acasă
L W L W D
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
Stadion am Wasserturm
Sigla TuS Koblenz
formă în deplasare
W L L L L

Analiza AI a meciului

FV Engers 07
TuS Koblenz

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

FV Engers 07 (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Koblenz (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.10
2.30
1.90
2.30
3.60
1.00
Coeficient Peste 2.5
3.00
4.00
2.00
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
4.15
5.00
3.30
4.15
4.00
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

FV Engers 07 (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Koblenz (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D W L D
L W L W D
W D D D L
vs
L W L W L
W D D W W
W L L L L
Formă Peste 2.5
O U O O U
O O O O U
O U U U O
vs
O O O O O
O U U O O
U O O O O
Formă GG
Y N Y Y Y
Y Y Y Y Y
N Y Y N Y
vs
Y Y Y Y Y
Y N Y Y Y
N Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.90 4.60 3.20 FV Engers 07 (General) (Acasă) (Deplasare)
3.70 3.20 4.20 TuS Koblenz (General) (Acasă) (Deplasare)
FV Engers 07 +0.20
FV Engers 07 +0.70
TuS Koblenz +0.30
FV Engers 07 +0.90
FV Engers 07 +1.40
FV Engers 07 +0.40
TuS Koblenz +0.50
Egalitate
TuS Koblenz +1.00
Media goluri marcate/meci
1.80 2.00 1.60 FV Engers 07 (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 2.00 1.40 TuS Koblenz (General) (Acasă) (Deplasare)
FV Engers 07 +0.10
TuS Koblenz +0.20
FV Engers 07 +0.40
FV Engers 07 +0.30
Egalitate
FV Engers 07 +0.60
TuS Koblenz +0.10
TuS Koblenz +0.40
FV Engers 07 +0.20
Media goluri primite/meci
2.10 2.60 1.60 FV Engers 07 (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 1.20 2.80 TuS Koblenz (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: TuS Koblenz
Mai bine: TuS Koblenz
Mai bine: FV Engers 07
Mai bine: TuS Koblenz
Mai bine: TuS Koblenz
Mai bine: FV Engers 07
Mai bine: FV Engers 07
Mai bine: TuS Koblenz
Mai bine: FV Engers 07
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

FV Engers 07
TuS Koblenz

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FV Engers 07 (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Koblenz (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.8 2 1.6 1.7 2 1.4
Goluri primite/meci 2.1 2.6 1.6 2 1.2 2.8
Goluri totale/meci 3.9 4.6 3.2 3.7 3.2 4.2
Rată GG 80% 100% 60% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 20% 0% 40% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
FV Engers 07
TuS Koblenz

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FV Engers 07 (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Koblenz (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0