Tasmania Berlin vs Chemnitzer FC: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Tasmania Berlin
formă acasă
L L D L L
Regionalliga - Nordost
Werner-Seelenbinder-Sportpark
Sigla Chemnitzer FC
formă în deplasare
D W W W W

Analiza AI a meciului

Tasmania Berlin
Chemnitzer FC

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Tasmania Berlin (General) (Acasă) (Deplasare)
Chemnitzer FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.80
0.30
1.30
3.80
3.30
4.30
Coeficient Peste 2.5
3.00
4.00
2.00
2.50
3.00
2.00
Coeficient GG
3.95
4.30
3.60
3.10
4.30
1.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Tasmania Berlin (General) (Acasă) (Deplasare)
Chemnitzer FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D L L
L L D L L
W L L D L
vs
W L W W W
W W D L W
D W W W W
Formă Peste 2.5
O O U O U
U O O O O
O U O U U
vs
U U O O O
O O U U O
U U U O O
Formă GG
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
Y N Y Y N
vs
N N Y N Y
Y Y Y N Y
N N N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.70 4.80 2.60 Tasmania Berlin (General) (Acasă) (Deplasare)
2.70 3.00 2.40 Chemnitzer FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Tasmania Berlin +1.00
Tasmania Berlin +0.70
Tasmania Berlin +1.30
Tasmania Berlin +2.10
Tasmania Berlin +1.80
Tasmania Berlin +2.40
Chemnitzer FC +0.10
Chemnitzer FC +0.40
Tasmania Berlin +0.20
Media goluri marcate/meci
1.10 1.40 0.80 Tasmania Berlin (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 2.00 2.20 Chemnitzer FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Chemnitzer FC +1.00
Chemnitzer FC +0.90
Chemnitzer FC +1.10
Chemnitzer FC +0.70
Chemnitzer FC +0.60
Chemnitzer FC +0.80
Chemnitzer FC +1.30
Chemnitzer FC +1.20
Chemnitzer FC +1.40
Media goluri primite/meci
2.60 3.40 1.80 Tasmania Berlin (General) (Acasă) (Deplasare)
0.60 1.00 0.20 Chemnitzer FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Chemnitzer FC
Mai bine: Chemnitzer FC
Mai bine: Chemnitzer FC
Mai bine: Chemnitzer FC
Mai bine: Chemnitzer FC
Mai bine: Chemnitzer FC
Mai bine: Chemnitzer FC
Mai bine: Chemnitzer FC
Mai bine: Chemnitzer FC
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Tasmania Berlin
Chemnitzer FC

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Tasmania Berlin (General) (Acasă) (Deplasare)
Chemnitzer FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.1 1.4 0.8 2.1 2 2.2
Goluri primite/meci 2.6 3.4 1.8 0.6 1 0.2
Goluri totale/meci 3.7 4.8 2.6 2.7 3 2.4
Rată GG 70% 80% 60% 50% 80% 20%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 40% 0% 80%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Regionalliga - Nordost - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Tasmania Berlin
Chemnitzer FC

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Tasmania Berlin (General) (Acasă) (Deplasare)
Chemnitzer FC (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Regionalliga - Nordost · Regionalliga: Nordost

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Chemnitzer FC 12 9 2 1 28:6 +22 29 W L W W W
2 FC Rot-Weiß Erfurt 12 8 3 1 37:14 +23 27 W W D W L
3 Hallescher FC 12 7 4 1 19:9 +10 25 D W W W W
4 BFC Dynamo 12 7 3 2 21:12 +9 24 W D W W W
5 FC Carl Zeiss Jena 12 7 1 4 21:11 +10 22 W L L W W
6 Greifswalder FC 12 6 4 2 24:16 +8 22 D W W L W
7 Altglienicke 12 6 3 3 20:15 +5 21 L W W W L
8 Erzgebirge Aue 12 6 3 3 20:17 +3 21 W W D L L
9 FSV Zwickau 12 5 3 4 15:17 -2 18 D L L D W
10 Lokomotive Leipzig 12 4 4 4 23:23 0 16 D D W L D
11 SV Babelsberg 03 12 3 4 5 14:17 -3 13 D W L W D
12 Magdeburg II 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L L L L
13 BFC Preussen 12 2 5 5 15:18 -3 11 W W D L D
14 Hertha BSC II 12 2 4 6 10:22 -12 10 L L W D D
15 BSG Chemie Leipzig 12 2 3 7 13:20 -7 9 D W L W L
16 RSV Eintracht 12 1 3 8 13:30 -17 6 L L L L L
17 Luckenwalde 12 2 0 10 12:29 -17 6 L L L L W
18 Tasmania Berlin 12 1 2 9 13:38 -25 5 L L D L L
  • Promotion - 3. Liga
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 BFC Dynamo 6 5 1 0 12:2 +10 16
2 FC Rot-Weiß Erfurt 6 4 2 0 22:5 +17 14
3 Hallescher FC 6 4 2 0 9:3 +6 14
4 Chemnitzer FC 6 4 1 1 13:5 +8 13
5 FC Carl Zeiss Jena 7 4 0 3 13:7 +6 12
6 Greifswalder FC 6 3 2 1 12:10 +2 11
7 Erzgebirge Aue 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Altglienicke 6 3 1 2 9:7 +2 10
9 Magdeburg II 6 3 0 3 10:6 +4 9
10 FSV Zwickau 6 3 0 3 7:9 -2 9
11 BFC Preussen 6 1 4 1 9:7 +2 7
12 SV Babelsberg 03 6 0 4 2 6:9 -3 4
13 RSV Eintracht 6 1 1 4 8:13 -5 4
14 Lokomotive Leipzig 6 0 2 4 10:15 -5 2
15 Hertha BSC II 6 0 2 4 4:14 -10 2
16 BSG Chemie Leipzig 6 0 1 5 4:12 -8 1
17 Tasmania Berlin 5 0 1 4 7:17 -10 1
18 Luckenwalde 6 0 0 6 5:18 -13 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Chemnitzer FC 6 5 1 0 15:1 +14 16
2 Lokomotive Leipzig 6 4 2 0 13:8 +5 14
3 FC Rot-Weiß Erfurt 6 4 1 1 15:9 +6 13
4 Greifswalder FC 6 3 2 1 12:6 +6 11
5 Hallescher FC 6 3 2 1 10:6 +4 11
6 Altglienicke 6 3 2 1 11:8 +3 11
7 FC Carl Zeiss Jena 5 3 1 1 8:4 +4 10
8 Erzgebirge Aue 6 3 1 2 9:8 +1 10
9 FSV Zwickau 6 2 3 1 8:8 0 9
10 SV Babelsberg 03 6 3 0 3 8:8 0 9
11 BSG Chemie Leipzig 6 2 2 2 9:8 +1 8
12 BFC Dynamo 6 2 2 2 9:10 -1 8
13 Hertha BSC II 6 2 2 2 6:8 -2 8
14 Luckenwalde 6 2 0 4 7:11 -4 6
15 BFC Preussen 6 1 1 4 6:11 -5 4
16 Magdeburg II 6 1 1 4 11:19 -8 4
17 Tasmania Berlin 7 1 1 5 6:21 -15 4
18 RSV Eintracht 6 0 2 4 5:17 -12 2

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.