SV Sandhausen vs Kickers Offenbach: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla SV Sandhausen
formă acasă
D L D D D
Regionalliga - SudWest
GP Stadion am Hardtwald
Sigla Kickers Offenbach
formă în deplasare
W D L W L

Analiza AI a meciului

SV Sandhausen
Kickers Offenbach

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

SV Sandhausen (General) (Acasă) (Deplasare)
Kickers Offenbach (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.10
1.20
3.00
2.80
3.30
2.30
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
3.50
5.00
2.00
Coeficient GG
4.15
4.00
4.30
3.95
4.30
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

SV Sandhausen (General) (Acasă) (Deplasare)
Kickers Offenbach (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D W D W
D L D D D
L L W W W
vs
L W L L D
W W W L D
W D L W L
Formă Peste 2.5
O O O U O
O O U O U
U O O O O
vs
O O O U O
O O O O O
U U O O U
Formă GG
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
vs
Y Y Y N Y
Y N Y Y Y
N Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.30 2.80 3.80 SV Sandhausen (General) (Acasă) (Deplasare)
3.40 4.20 2.60 Kickers Offenbach (General) (Acasă) (Deplasare)
Kickers Offenbach +0.10
Kickers Offenbach +0.90
SV Sandhausen +0.70
Kickers Offenbach +0.60
Kickers Offenbach +1.40
SV Sandhausen +0.20
SV Sandhausen +0.40
Kickers Offenbach +0.40
SV Sandhausen +1.20
Media goluri marcate/meci
1.50 1.20 1.80 SV Sandhausen (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 2.60 1.40 Kickers Offenbach (General) (Acasă) (Deplasare)
Kickers Offenbach +0.50
Kickers Offenbach +1.10
SV Sandhausen +0.10
Kickers Offenbach +0.80
Kickers Offenbach +1.40
Kickers Offenbach +0.20
Kickers Offenbach +0.20
Kickers Offenbach +0.80
SV Sandhausen +0.40
Media goluri primite/meci
1.80 1.60 2.00 SV Sandhausen (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.60 1.20 Kickers Offenbach (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Kickers Offenbach
Mai bine: Kickers Offenbach
Mai bine: Kickers Offenbach
Mai bine: Kickers Offenbach
Egalitate
Mai bine: Kickers Offenbach
Mai bine: Kickers Offenbach
Mai bine: Kickers Offenbach
Mai bine: Kickers Offenbach
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

SV Sandhausen
Kickers Offenbach

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

SV Sandhausen (General) (Acasă) (Deplasare)
Kickers Offenbach (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.5 1.2 1.8 2 2.6 1.4
Goluri primite/meci 1.8 1.6 2 1.4 1.6 1.2
Goluri totale/meci 3.3 2.8 3.8 3.4 4.2 2.6
Rată GG 80% 80% 80% 70% 80% 60%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Regionalliga - SudWest - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
SV Sandhausen
Kickers Offenbach

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

SV Sandhausen (General) (Acasă) (Deplasare)
Kickers Offenbach (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Regionalliga - SudWest · Regionalliga: Sudwest

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 SGV Freiberg 11 6 5 0 28:12 +16 23 W W D D W
2 VfR Aalen 11 6 3 2 20:11 +9 21 D L W W W
3 Kickers Offenbach 11 6 2 3 22:15 +7 20 L W L L D
4 Stuttgarter Kickers 11 6 2 3 19:15 +4 20 W W D W L
5 VfR Mannheim 10 4 5 1 16:9 +7 17 W D W W W
6 Freiburg II 10 4 4 2 19:13 +6 16 D L W W L
7 TSV Steinbach 11 4 4 3 19:15 +4 16 W L W D W
8 FC 08 Homburg 11 4 4 3 15:15 0 16 W D L D D
9 SV Sandhausen 11 4 4 3 19:21 -2 16 W D W D W
10 Eintracht Trier 11 5 1 5 11:15 -4 16 W L W L L
11 Hessen Kassel 11 4 2 5 20:21 -1 14 W D L D W
12 FSV Frankfurt 10 3 3 4 15:16 -1 12 W W L L L
13 Eintracht Frankfurt II 9 3 1 5 11:13 -2 10 D W L W L
14 FC Astoria Walldorf 11 2 4 5 16:19 -3 10 L L L W D
15 FSV Mainz 05 II 11 3 1 7 11:22 -11 10 L L W L D
16 Kaiserslautern II 10 2 3 5 9:21 -12 9 L L W D L
17 SSV Ulm 1846 11 1 5 5 14:21 -7 8 L D L D W
18 Barockstadt Fulda-Lehn. 11 1 3 7 14:24 -10 6 L L L D L
  • Promotion - 3. Liga
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 TSV Steinbach 5 4 1 0 10:3 +7 13
2 Kickers Offenbach 6 4 1 1 15:9 +6 13
3 SGV Freiberg 5 3 2 0 14:5 +9 11
4 Hessen Kassel 6 3 1 2 13:8 +5 10
5 Stuttgarter Kickers 5 3 1 1 11:7 +4 10
6 VfR Aalen 6 3 1 2 11:8 +3 10
7 VfR Mannheim 6 2 3 1 9:4 +5 9
8 FSV Frankfurt 6 2 2 2 9:7 +2 8
9 FC 08 Homburg 5 2 2 1 7:6 +1 8
10 Freiburg II 5 2 1 2 11:8 +3 7
11 FC Astoria Walldorf 6 1 3 2 9:10 -1 6
12 SSV Ulm 1846 6 1 2 3 8:11 -3 5
13 Eintracht Frankfurt II 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 SV Sandhausen 5 0 4 1 6:8 -2 4
15 Eintracht Trier 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Kaiserslautern II 5 1 1 3 3:11 -8 4
17 FSV Mainz 05 II 5 1 0 4 4:9 -5 3
18 Barockstadt Fulda-Lehn. 5 0 1 4 8:13 -5 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 SGV Freiberg 6 3 3 0 14:7 +7 12
2 SV Sandhausen 6 4 0 2 13:13 0 12
3 Eintracht Trier 6 4 0 2 7:7 0 12
4 VfR Aalen 5 3 2 0 9:3 +6 11
5 Stuttgarter Kickers 6 3 1 2 8:8 0 10
6 Freiburg II 5 2 3 0 8:5 +3 9
7 VfR Mannheim 4 2 2 0 7:5 +2 8
8 FC 08 Homburg 6 2 2 2 8:9 -1 8
9 Kickers Offenbach 5 2 1 2 7:6 +1 7
10 FSV Mainz 05 II 6 2 1 3 7:13 -6 7
11 Eintracht Frankfurt II 5 2 0 3 6:7 -1 6
12 Kaiserslautern II 5 1 2 2 6:10 -4 5
13 Barockstadt Fulda-Lehn. 6 1 2 3 6:11 -5 5
14 FC Astoria Walldorf 5 1 1 3 7:9 -2 4
15 FSV Frankfurt 4 1 1 2 6:9 -3 4
16 Hessen Kassel 5 1 1 3 7:13 -6 4
17 TSV Steinbach 6 0 3 3 9:12 -3 3
18 SSV Ulm 1846 5 0 3 2 6:10 -4 3

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.