VfR Aalen vs FC Astoria Walldorf: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla VfR Aalen
formă acasă
L W W L W
Regionalliga - SudWest
CENTUS ARENA
Sigla FC Astoria Walldorf
formă în deplasare
L L D L W

Analiza AI a meciului

VfR Aalen
FC Astoria Walldorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

VfR Aalen (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Astoria Walldorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.30
3.00
3.60
1.45
1.60
1.30
Coeficient Peste 2.5
2.50
3.00
2.00
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
3.10
2.90
3.30
4.15
4.00
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

VfR Aalen (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Astoria Walldorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L W W W
L W W L W
D W D W W
vs
L L L W D
D W L L D
L L D L W
Formă Peste 2.5
U O O O U
O U U O O
U O U O U
vs
O O O O U
U O O O U
O O U O O
Formă GG
N Y Y Y N
N N N Y Y
Y Y N Y N
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.90 3.40 2.40 VfR Aalen (General) (Acasă) (Deplasare)
2.90 2.60 3.20 FC Astoria Walldorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
VfR Aalen +0.30
FC Astoria Walldorf +0.30
VfR Aalen +0.50
VfR Aalen +0.80
VfR Aalen +0.20
FC Astoria Walldorf +0.50
FC Astoria Walldorf +0.20
FC Astoria Walldorf +0.80
Media goluri marcate/meci
1.90 2.00 1.80 VfR Aalen (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.20 1.40 FC Astoria Walldorf (General) (Acasă) (Deplasare)
VfR Aalen +0.60
VfR Aalen +0.70
VfR Aalen +0.50
VfR Aalen +0.70
VfR Aalen +0.80
VfR Aalen +0.60
VfR Aalen +0.50
VfR Aalen +0.60
VfR Aalen +0.40
Media goluri primite/meci
1.00 1.40 0.60 VfR Aalen (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 1.40 1.80 FC Astoria Walldorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: VfR Aalen
Mai bine: VfR Aalen
Mai bine: VfR Aalen
Mai bine: VfR Aalen
Egalitate
Mai bine: VfR Aalen
Mai bine: VfR Aalen
Mai bine: VfR Aalen
Mai bine: VfR Aalen
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

VfR Aalen
FC Astoria Walldorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

VfR Aalen (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Astoria Walldorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.9 2 1.8 1.3 1.2 1.4
Goluri primite/meci 1 1.4 0.6 1.6 1.4 1.8
Goluri totale/meci 2.9 3.4 2.4 2.9 2.6 3.2
Rată GG 50% 40% 60% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 40% 40% 40% 10% 20% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Regionalliga - SudWest - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
VfR Aalen
FC Astoria Walldorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

VfR Aalen (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Astoria Walldorf (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Regionalliga - SudWest · Regionalliga: Sudwest

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 SGV Freiberg 11 6 5 0 28:12 +16 23 W W D D W
2 VfR Aalen 11 6 3 2 20:11 +9 21 D L W W W
3 Kickers Offenbach 11 6 2 3 22:15 +7 20 L W L L D
4 Stuttgarter Kickers 11 6 2 3 19:15 +4 20 W W D W L
5 VfR Mannheim 10 4 5 1 16:9 +7 17 W D W W W
6 Freiburg II 10 4 4 2 19:13 +6 16 D L W W L
7 TSV Steinbach 11 4 4 3 19:15 +4 16 W L W D W
8 FC 08 Homburg 11 4 4 3 15:15 0 16 W D L D D
9 SV Sandhausen 11 4 4 3 19:21 -2 16 W D W D W
10 Eintracht Trier 11 5 1 5 11:15 -4 16 W L W L L
11 Hessen Kassel 11 4 2 5 20:21 -1 14 W D L D W
12 FSV Frankfurt 10 3 3 4 15:16 -1 12 W W L L L
13 Eintracht Frankfurt II 9 3 1 5 11:13 -2 10 D W L W L
14 FC Astoria Walldorf 11 2 4 5 16:19 -3 10 L L L W D
15 FSV Mainz 05 II 11 3 1 7 11:22 -11 10 L L W L D
16 Kaiserslautern II 10 2 3 5 9:21 -12 9 L L W D L
17 SSV Ulm 1846 11 1 5 5 14:21 -7 8 L D L D W
18 Barockstadt Fulda-Lehn. 11 1 3 7 14:24 -10 6 L L L D L
  • Promotion - 3. Liga
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 TSV Steinbach 5 4 1 0 10:3 +7 13
2 Kickers Offenbach 6 4 1 1 15:9 +6 13
3 SGV Freiberg 5 3 2 0 14:5 +9 11
4 Hessen Kassel 6 3 1 2 13:8 +5 10
5 Stuttgarter Kickers 5 3 1 1 11:7 +4 10
6 VfR Aalen 6 3 1 2 11:8 +3 10
7 VfR Mannheim 6 2 3 1 9:4 +5 9
8 FSV Frankfurt 6 2 2 2 9:7 +2 8
9 FC 08 Homburg 5 2 2 1 7:6 +1 8
10 Freiburg II 5 2 1 2 11:8 +3 7
11 FC Astoria Walldorf 6 1 3 2 9:10 -1 6
12 SSV Ulm 1846 6 1 2 3 8:11 -3 5
13 Eintracht Frankfurt II 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 SV Sandhausen 5 0 4 1 6:8 -2 4
15 Eintracht Trier 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Kaiserslautern II 5 1 1 3 3:11 -8 4
17 FSV Mainz 05 II 5 1 0 4 4:9 -5 3
18 Barockstadt Fulda-Lehn. 5 0 1 4 8:13 -5 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 SGV Freiberg 6 3 3 0 14:7 +7 12
2 SV Sandhausen 6 4 0 2 13:13 0 12
3 Eintracht Trier 6 4 0 2 7:7 0 12
4 VfR Aalen 5 3 2 0 9:3 +6 11
5 Stuttgarter Kickers 6 3 1 2 8:8 0 10
6 Freiburg II 5 2 3 0 8:5 +3 9
7 VfR Mannheim 4 2 2 0 7:5 +2 8
8 FC 08 Homburg 6 2 2 2 8:9 -1 8
9 Kickers Offenbach 5 2 1 2 7:6 +1 7
10 FSV Mainz 05 II 6 2 1 3 7:13 -6 7
11 Eintracht Frankfurt II 5 2 0 3 6:7 -1 6
12 Kaiserslautern II 5 1 2 2 6:10 -4 5
13 Barockstadt Fulda-Lehn. 6 1 2 3 6:11 -5 5
14 FC Astoria Walldorf 5 1 1 3 7:9 -2 4
15 FSV Frankfurt 4 1 1 2 6:9 -3 4
16 Hessen Kassel 5 1 1 3 7:13 -6 4
17 TSV Steinbach 6 0 3 3 9:12 -3 3
18 SSV Ulm 1846 5 0 3 2 6:10 -4 3

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.