Blaublitz Akita vs Imabari: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Blaublitz Akita
formă acasă
W D W D W
J2 League
Soyu Stadium
Sigla Imabari
formă în deplasare
L D L W W

Analiza AI a meciului

Blaublitz Akita
Imabari

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Blaublitz Akita (General) (Acasă) (Deplasare)
Imabari (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.25
3.60
0.90
1.65
1.00
2.30
Coeficient Peste 2.5
1.50
3.00
0.00
4.00
4.00
4.00
Coeficient GG
2.60
2.60
2.60
3.95
3.60
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Blaublitz Akita (General) (Acasă) (Deplasare)
Imabari (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D D W L
W D W D W
D D L D L
vs
W L L W W
L L L W L
L D L W W
Formă Peste 2.5
O U O U U
O U O O U
U U U U U
vs
U O O O O
O O O U O
O U O O O
Formă GG
Y Y Y N N
N N Y Y N
N Y N Y N
vs
N Y Y Y Y
Y Y N N Y
N Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.90 2.60 1.20 Blaublitz Akita (General) (Acasă) (Deplasare)
3.00 3.00 3.00 Imabari (General) (Acasă) (Deplasare)
Imabari +1.10
Imabari +1.10
Imabari +1.10
Imabari +0.40
Imabari +0.40
Imabari +0.40
Imabari +1.80
Imabari +1.80
Imabari +1.80
Media goluri marcate/meci
1.20 2.00 0.40 Blaublitz Akita (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 1.00 1.20 Imabari (General) (Acasă) (Deplasare)
Blaublitz Akita +0.10
Blaublitz Akita +0.20
Egalitate
Blaublitz Akita +0.90
Blaublitz Akita +1.00
Blaublitz Akita +0.80
Imabari +0.70
Imabari +0.60
Imabari +0.80
Media goluri primite/meci
0.70 0.60 0.80 Blaublitz Akita (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 2.00 1.80 Imabari (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Blaublitz Akita
Mai bine: Blaublitz Akita
Mai bine: Blaublitz Akita
Mai bine: Blaublitz Akita
Mai bine: Blaublitz Akita
Mai bine: Blaublitz Akita
Mai bine: Blaublitz Akita
Mai bine: Blaublitz Akita
Mai bine: Blaublitz Akita
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Blaublitz Akita
Imabari

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Blaublitz Akita (General) (Acasă) (Deplasare)
Imabari (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 2 0.4 1.1 1 1.2
Goluri primite/meci 0.7 0.6 0.8 1.9 2 1.8
Goluri totale/meci 1.9 2.6 1.2 3 3 3
Rată GG 40% 40% 40% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 40% 60% 20% 10% 20% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din J2 League - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Blaublitz Akita
Imabari

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Blaublitz Akita (General) (Acasă) (Deplasare)
Imabari (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

J2 League

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Vegalta Sendai 10 7 2 1 18:8 +10 23 D W W W W
2 Omiya Ardija 10 5 5 0 20:9 +11 20 D D W D W
3 Albirex Niigata 10 6 2 2 14:14 0 20 W W D W D
4 Kataller Toyama 10 5 3 2 19:10 +9 18 D W D W D
5 Yokohama FC 10 5 2 3 19:13 +6 17 L W D W L
6 Shonan Bellmare 10 4 5 1 11:9 +2 17 W D W D D
7 Oita Trinita 10 3 5 2 11:8 +3 14 D D D W W
8 Fujieda MYFC 10 3 4 3 13:11 +2 13 L D D D L
9 Blaublitz Akita 10 3 4 3 12:11 +1 13 W D D W L
10 Tegevajaro Miyazaki 10 3 4 3 14:14 0 13 W W W D D
11 Jubilo Iwata 10 4 1 5 12:13 -1 13 W L L L W
12 Tokushima Vortis 10 4 1 5 10:12 -2 13 L W W L L
13 Montedio Yamagata 10 4 0 6 11:9 +2 12 L L W L L
14 Iwaki 10 4 0 6 13:17 -4 12 W W L L W
15 Sagan Tosu 10 3 2 5 9:12 -3 11 L L L L W
16 Tochigi City 10 3 1 6 16:17 -1 10 D L L L L
17 Imabari 10 3 1 6 11:19 -8 10 W L L W W
18 Ventforet Kofu 10 3 1 6 9:18 -9 10 L L L L W
19 Vanraure Hachinohe 10 3 1 6 6:17 -11 10 L L W L L
20 Consadole Sapporo 10 2 2 6 12:19 -7 8 D D L W L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Albirex Niigata 5 5 0 0 8:3 +5 15
2 Omiya Ardija 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Blaublitz Akita 6 3 2 1 10:7 +3 11
4 Yokohama FC 5 3 1 1 13:6 +7 10
5 Tokushima Vortis 5 3 1 1 6:2 +4 10
6 Fujieda MYFC 5 2 3 0 7:3 +4 9
7 Montedio Yamagata 6 3 0 3 7:5 +2 9
8 Iwaki 5 3 0 2 7:6 +1 9
9 Sagan Tosu 5 3 0 2 7:6 +1 9
10 Oita Trinita 5 2 2 1 8:5 +3 8
11 Vegalta Sendai 4 2 2 0 7:4 +3 8
12 Tegevajaro Miyazaki 5 2 2 1 7:6 +1 8
13 Jubilo Iwata 5 2 1 2 5:5 0 7
14 Ventforet Kofu 6 2 1 3 6:7 -1 7
15 Consadole Sapporo 5 2 1 2 7:10 -3 7
16 Kataller Toyama 5 1 3 1 10:7 +3 6
17 Vanraure Hachinohe 6 2 0 4 3:8 -5 6
18 Shonan Bellmare 4 1 2 1 4:5 -1 5
19 Tochigi City 4 1 0 3 8:8 0 3
20 Imabari 4 1 0 3 4:8 -4 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Vegalta Sendai 6 5 0 1 11:4 +7 15
2 Kataller Toyama 5 4 0 1 9:3 +6 12
3 Shonan Bellmare 6 3 3 0 7:4 +3 12
4 Omiya Ardija 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 Tochigi City 6 2 1 3 8:9 -1 7
6 Yokohama FC 5 2 1 2 6:7 -1 7
7 Imabari 6 2 1 3 7:11 -4 7
8 Oita Trinita 5 1 3 1 3:3 0 6
9 Jubilo Iwata 5 2 0 3 7:8 -1 6
10 Tegevajaro Miyazaki 5 1 2 2 7:8 -1 5
11 Albirex Niigata 5 1 2 2 6:11 -5 5
12 Fujieda MYFC 5 1 1 3 6:8 -2 4
13 Vanraure Hachinohe 4 1 1 2 3:9 -6 4
14 Montedio Yamagata 4 1 0 3 4:4 0 3
15 Iwaki 5 1 0 4 6:11 -5 3
16 Tokushima Vortis 5 1 0 4 4:10 -6 3
17 Ventforet Kofu 4 1 0 3 3:11 -8 3
18 Blaublitz Akita 4 0 2 2 2:4 -2 2
19 Sagan Tosu 5 0 2 3 2:6 -4 2
20 Consadole Sapporo 5 0 1 4 5:9 -4 1

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.