Shonan Bellmare vs Sagan Tosu: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Shonan Bellmare
formă acasă
D W L D D
J2 League
Lemon Gas Stadium Hiratsuka
Sigla Sagan Tosu
formă în deplasare
D D L L L

Analiza AI a meciului

Shonan Bellmare
Sagan Tosu

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Shonan Bellmare (General) (Acasă) (Deplasare)
Sagan Tosu (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.40
1.90
2.90
1.80
3.00
0.60
Coeficient Peste 2.5
1.50
1.00
2.00
1.50
2.00
1.00
Coeficient GG
3.80
4.30
3.30
2.40
2.90
1.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Shonan Bellmare (General) (Acasă) (Deplasare)
Sagan Tosu (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D W D D
D W L D D
D D W W D
vs
L L L L W
W L W L W
D D L L L
Formă Peste 2.5
U U O U U
U U O U U
U O U O U
vs
U O U U U
U O U O U
U O U U U
Formă GG
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
N Y N Y Y
vs
Y N N N Y
Y N Y N Y
N Y N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.10 2.20 2.00 Shonan Bellmare (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 2.60 1.60 Sagan Tosu (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Sagan Tosu +0.50
Shonan Bellmare +0.50
Shonan Bellmare +0.10
Sagan Tosu +0.40
Shonan Bellmare +0.60
Sagan Tosu +0.10
Sagan Tosu +0.60
Shonan Bellmare +0.40
Media goluri marcate/meci
1.10 1.00 1.20 Shonan Bellmare (General) (Acasă) (Deplasare)
0.90 1.40 0.40 Sagan Tosu (General) (Acasă) (Deplasare)
Shonan Bellmare +0.20
Sagan Tosu +0.30
Shonan Bellmare +0.70
Shonan Bellmare +0.10
Sagan Tosu +0.40
Shonan Bellmare +0.60
Shonan Bellmare +0.30
Sagan Tosu +0.20
Shonan Bellmare +0.80
Media goluri primite/meci
1.00 1.20 0.80 Shonan Bellmare (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.20 1.20 Sagan Tosu (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Shonan Bellmare
Mai bine: Shonan Bellmare
Mai bine: Shonan Bellmare
Egalitate
Egalitate
Egalitate
Mai bine: Shonan Bellmare
Mai bine: Shonan Bellmare
Mai bine: Shonan Bellmare
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Shonan Bellmare
Sagan Tosu

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Shonan Bellmare (General) (Acasă) (Deplasare)
Sagan Tosu (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.1 1 1.2 0.9 1.4 0.4
Goluri primite/meci 1 1.2 0.8 1.2 1.2 1.2
Goluri totale/meci 2.1 2.2 2 2.1 2.6 1.6
Rată GG 70% 80% 60% 30% 40% 20%
Rată meciuri fără gol primit 30% 20% 40% 40% 60% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din J2 League - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Shonan Bellmare
Sagan Tosu

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Shonan Bellmare (General) (Acasă) (Deplasare)
Sagan Tosu (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

J2 League

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Vegalta Sendai 10 7 2 1 18:8 +10 23 D W W W W
2 Omiya Ardija 10 5 5 0 20:9 +11 20 D D W D W
3 Albirex Niigata 10 6 2 2 14:14 0 20 W W D W D
4 Kataller Toyama 10 5 3 2 19:10 +9 18 D W D W D
5 Yokohama FC 10 5 2 3 19:13 +6 17 L W D W L
6 Shonan Bellmare 10 4 5 1 11:9 +2 17 W D W D D
7 Oita Trinita 10 3 5 2 11:8 +3 14 D D D W W
8 Fujieda MYFC 10 3 4 3 13:11 +2 13 L D D D L
9 Blaublitz Akita 10 3 4 3 12:11 +1 13 W D D W L
10 Tegevajaro Miyazaki 10 3 4 3 14:14 0 13 W W W D D
11 Jubilo Iwata 10 4 1 5 12:13 -1 13 W L L L W
12 Tokushima Vortis 10 4 1 5 10:12 -2 13 L W W L L
13 Montedio Yamagata 10 4 0 6 11:9 +2 12 L L W L L
14 Iwaki 10 4 0 6 13:17 -4 12 W W L L W
15 Sagan Tosu 10 3 2 5 9:12 -3 11 L L L L W
16 Tochigi City 10 3 1 6 16:17 -1 10 D L L L L
17 Imabari 10 3 1 6 11:19 -8 10 W L L W W
18 Ventforet Kofu 10 3 1 6 9:18 -9 10 L L L L W
19 Vanraure Hachinohe 10 3 1 6 6:17 -11 10 L L W L L
20 Consadole Sapporo 10 2 2 6 12:19 -7 8 D D L W L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Albirex Niigata 5 5 0 0 8:3 +5 15
2 Omiya Ardija 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Blaublitz Akita 6 3 2 1 10:7 +3 11
4 Yokohama FC 5 3 1 1 13:6 +7 10
5 Tokushima Vortis 5 3 1 1 6:2 +4 10
6 Fujieda MYFC 5 2 3 0 7:3 +4 9
7 Montedio Yamagata 6 3 0 3 7:5 +2 9
8 Iwaki 5 3 0 2 7:6 +1 9
9 Sagan Tosu 5 3 0 2 7:6 +1 9
10 Oita Trinita 5 2 2 1 8:5 +3 8
11 Vegalta Sendai 4 2 2 0 7:4 +3 8
12 Tegevajaro Miyazaki 5 2 2 1 7:6 +1 8
13 Jubilo Iwata 5 2 1 2 5:5 0 7
14 Ventforet Kofu 6 2 1 3 6:7 -1 7
15 Consadole Sapporo 5 2 1 2 7:10 -3 7
16 Kataller Toyama 5 1 3 1 10:7 +3 6
17 Vanraure Hachinohe 6 2 0 4 3:8 -5 6
18 Shonan Bellmare 4 1 2 1 4:5 -1 5
19 Tochigi City 4 1 0 3 8:8 0 3
20 Imabari 4 1 0 3 4:8 -4 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Vegalta Sendai 6 5 0 1 11:4 +7 15
2 Kataller Toyama 5 4 0 1 9:3 +6 12
3 Shonan Bellmare 6 3 3 0 7:4 +3 12
4 Omiya Ardija 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 Tochigi City 6 2 1 3 8:9 -1 7
6 Yokohama FC 5 2 1 2 6:7 -1 7
7 Imabari 6 2 1 3 7:11 -4 7
8 Oita Trinita 5 1 3 1 3:3 0 6
9 Jubilo Iwata 5 2 0 3 7:8 -1 6
10 Tegevajaro Miyazaki 5 1 2 2 7:8 -1 5
11 Albirex Niigata 5 1 2 2 6:11 -5 5
12 Fujieda MYFC 5 1 1 3 6:8 -2 4
13 Vanraure Hachinohe 4 1 1 2 3:9 -6 4
14 Montedio Yamagata 4 1 0 3 4:4 0 3
15 Iwaki 5 1 0 4 6:11 -5 3
16 Tokushima Vortis 5 1 0 4 4:10 -6 3
17 Ventforet Kofu 4 1 0 3 3:11 -8 3
18 Blaublitz Akita 4 0 2 2 2:4 -2 2
19 Sagan Tosu 5 0 2 3 2:6 -4 2
20 Consadole Sapporo 5 0 1 4 5:9 -4 1

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.