Osaka vs Kagoshima United: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Osaka
formă acasă
W D W W D
J3 League
Hanazono Rugby Stadium
Sigla Kagoshima United
formă în deplasare
W W W D L

Analiza AI a meciului

Osaka
Kagoshima United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Osaka (General) (Acasă) (Deplasare)
Kagoshima United (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.75
3.60
1.90
3.80
4.30
3.30
Coeficient Peste 2.5
2.50
4.00
1.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.30
5.00
1.60
3.80
3.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Osaka (General) (Acasă) (Deplasare)
Kagoshima United (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W L D
W D W W D
D D D W L
vs
W W D W L
W D W W W
W W W D L
Formă Peste 2.5
O O O U U
O O O O U
U U U O U
vs
O O U O U
U U O O O
O O O U U
Formă GG
Y N N Y Y
Y Y Y Y Y
N N N N Y
vs
Y Y Y Y N
N N Y Y Y
Y Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.70 4.00 1.40 Osaka (General) (Acasă) (Deplasare)
3.00 2.60 3.40 Kagoshima United (General) (Acasă) (Deplasare)
Kagoshima United +0.30
Osaka +0.10
Kagoshima United +0.70
Osaka +1.00
Osaka +1.40
Osaka +0.60
Kagoshima United +1.60
Kagoshima United +1.20
Kagoshima United +2.00
Media goluri marcate/meci
1.80 2.60 1.00 Osaka (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 1.80 2.00 Kagoshima United (General) (Acasă) (Deplasare)
Kagoshima United +0.10
Egalitate
Kagoshima United +0.20
Osaka +0.70
Osaka +0.80
Osaka +0.60
Kagoshima United +0.90
Kagoshima United +0.80
Kagoshima United +1.00
Media goluri primite/meci
0.90 1.40 0.40 Osaka (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 0.80 1.40 Kagoshima United (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Osaka
Mai bine: Kagoshima United
Mai bine: Osaka
Mai bine: Kagoshima United
Mai bine: Kagoshima United
Egalitate
Mai bine: Osaka
Mai bine: Osaka
Mai bine: Osaka
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Osaka
Kagoshima United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Osaka (General) (Acasă) (Deplasare)
Kagoshima United (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.8 2.6 1 1.9 1.8 2
Goluri primite/meci 0.9 1.4 0.4 1.1 0.8 1.4
Goluri totale/meci 2.7 4 1.4 3 2.6 3.4
Rată GG 60% 100% 20% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 30% 0% 60% 20% 40% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din J3 League - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Osaka
Kagoshima United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Osaka (General) (Acasă) (Deplasare)
Kagoshima United (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

J3 League

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Ehime FC 10 7 2 1 24:10 +14 23 L W D W W
2 Kagoshima United 10 7 2 1 19:11 +8 23 W W D W L
3 Renofa Yamaguchi 10 6 2 2 14:7 +7 20 W W D W W
4 Nara Club 10 6 2 2 21:16 +5 20 W W W W W
5 Sagamihara 10 5 3 2 18:12 +6 18 W L D W W
6 Osaka 10 4 5 1 18:9 +9 17 W W W L D
7 FC Gifu 10 5 1 4 20:10 +10 16 L L W L W
8 Kanazawa 10 4 2 4 17:14 +3 14 D L W W D
9 Roasso Kumamoto 10 3 5 2 7:6 +1 14 W D W D L
10 Biwako Shiga 10 4 2 4 16:16 0 14 L W L D D
11 Parceiro Nagano 10 4 2 4 14:14 0 14 D W L L W
12 Gainare Tottori 10 4 1 5 12:19 -7 13 W L L W L
13 Matsumoto Yamaga 10 2 5 3 9:11 -2 11 L D W L W
14 FC Ryukyu 10 3 2 5 11:14 -3 11 W L D L L
15 Tochigi SC 10 2 4 4 11:15 -4 10 D L L D L
16 Kitakyushu 10 2 4 4 12:18 -6 10 L W D W L
17 Thespakusatsu Gunma 10 3 0 7 10:19 -9 9 L W L L W
18 Fukushima United 10 2 2 6 20:25 -5 8 L L W L D
19 Kamatamare Sanuki 10 1 2 7 12:20 -8 5 L L L D L
20 Kochi United 10 1 2 7 4:23 -19 5 D L L L L
  • Promotion - J2 League
  • Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs)
  • J3 League (Relegation)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Ehime FC 5 5 0 0 17:5 +12 15
2 Kagoshima United 5 4 1 0 9:4 +5 13
3 Nara Club 5 4 0 1 12:6 +6 12
4 Osaka 5 3 2 0 13:7 +6 11
5 Sagamihara 6 3 2 1 8:6 +2 11
6 FC Ryukyu 5 3 1 1 7:4 +3 10
7 Renofa Yamaguchi 4 2 2 0 5:2 +3 8
8 Tochigi SC 5 2 1 2 8:7 +1 7
9 Parceiro Nagano 5 2 1 2 4:4 0 7
10 FC Gifu 4 2 0 2 11:4 +7 6
11 Kanazawa 4 2 0 2 9:7 +2 6
12 Kitakyushu 5 1 3 1 6:6 0 6
13 Thespakusatsu Gunma 6 2 0 4 7:12 -5 6
14 Fukushima United 5 1 2 2 10:11 -1 5
15 Matsumoto Yamaga 6 1 2 3 6:9 -3 5
16 Kochi United 6 1 2 3 4:11 -7 5
17 Biwako Shiga 5 1 1 3 4:6 -2 4
18 Gainare Tottori 5 1 1 3 5:9 -4 4
19 Roasso Kumamoto 5 0 3 2 2:5 -3 3
20 Kamatamare Sanuki 4 0 1 3 6:11 -5 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Renofa Yamaguchi 6 4 0 2 9:5 +4 12
2 Roasso Kumamoto 5 3 2 0 5:1 +4 11
3 Kagoshima United 5 3 1 1 10:7 +3 10
4 FC Gifu 6 3 1 2 9:6 +3 10
5 Biwako Shiga 5 3 1 1 12:10 +2 10
6 Gainare Tottori 5 3 0 2 7:10 -3 9
7 Ehime FC 5 2 2 1 7:5 +2 8
8 Kanazawa 6 2 2 2 8:7 +1 8
9 Nara Club 5 2 2 1 9:10 -1 8
10 Sagamihara 4 2 1 1 10:6 +4 7
11 Parceiro Nagano 5 2 1 2 10:10 0 7
12 Osaka 5 1 3 1 5:2 +3 6
13 Matsumoto Yamaga 4 1 3 0 3:2 +1 6
14 Kamatamare Sanuki 6 1 1 4 6:9 -3 4
15 Kitakyushu 5 1 1 3 6:12 -6 4
16 Fukushima United 5 1 0 4 10:14 -4 3
17 Thespakusatsu Gunma 4 1 0 3 3:7 -4 3
18 Tochigi SC 5 0 3 2 3:8 -5 3
19 FC Ryukyu 5 0 1 4 4:10 -6 1
20 Kochi United 4 0 0 4 0:12 -12 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.